Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendarz Kalendarz promocyjny serwisu portalu, goo (http://www.goo.ne.jp) to funkcjonalny kalendarz z arkuszem na każdy miesiąc, który przekształca się w kieszonkę, która umożliwia przechowywanie i zarządzanie wizytówkami, notatkami i paragonami . Motyw przewodni to Red String, aby pokazać więź między goo a jego użytkownikami. Oba końce kieszeni są w rzeczywistości utrzymane czerwonymi szwami, które stają się główną atrakcją wzoru. Kalendarz w przyjemnie wyrazistej formie, w sam raz na 2014 rok.

Zestaw Do Herbaty

Wavy

Zestaw Do Herbaty Zainspirowany trawertynowym tarasem w naturze, Wavy to zestaw do herbaty, który zapewni Ci wyjątkowe doznania związane z herbatą. Innowacyjne uchwyty zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie pasowały do Twoich dłoni. Wtulając filiżankę w dłonie, odkryjesz, że rozwija się jak lilia wodna i doprowadzi Cię do chwili wyciszenia.

Biżuteria

Poseidon

Biżuteria Biżuteria, którą projektuję, wyraża moje uczucia. Reprezentuje mnie jako artystę, projektanta, a także jako osobę. Spust do stworzenia Poseidona został ustawiony w najciemniejszych godzinach mojego życia, kiedy czułam się wystraszona, bezbronna i potrzebująca ochrony. Przede wszystkim zaprojektowałem tę kolekcję do samoobrony. Chociaż pojęcie to zanikło w całym projekcie, nadal istnieje. Poseidon (bóg morza i „Earth-Shaker”, trzęsienia ziemi w mitologii greckiej) to moja pierwsza oficjalna kolekcja skierowana do silnych kobiet, mająca na celu dać noszącemu poczucie siły i pewności siebie.

Etykiety

Stumbras Vodka

Etykiety Ta kolekcja wódek Stumbras 'Classic ożywia dawne litewskie tradycje produkcji wódki. Design sprawia, że stary, tradycyjny produkt jest bliski i odpowiedni dla dzisiejszego konsumenta. Zielona szklana butelka, ważne dla litewskiego wyrobu wódki, legendy oparte na prawdziwych faktach i przyjemne, przyciągające wzrok detale - zawinięta, wycięta forma przypominająca stare fotografie, skośny pasek na dnie dopełniający klasyczną symetryczną kompozycję, oraz czcionki i kolory, które przekazują tożsamość każdej sub-marki - wszystko to sprawia, że tradycyjna kolekcja wódek jest nietradycyjna i interesująca.

Kalendarz

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendarz Budujemy z tobą miasta. Wiadomość, którą przekazuje NTT East Japan Corporate Sales Promotion, znajduje się w tym kalendarzu biurkowym. Górna część kalendarza jest wycięta z kolorowych budynków, a zachodzące na siebie kartki tworzą jedno szczęśliwe miasto. Jest to kalendarz, dzięki któremu można co miesiąc zmieniać scenerię linii budynków i daje poczucie szczęścia przez cały rok.

Kalendarz

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendarz Jest to kalendarz biurkowy wykonany z wycinanym wzorem z motywami sezonowymi na znakomitym tłoczeniu. Najważniejszym elementem projektu jest wyświetlenie motywów sezonowych ustawionych pod kątem 30 stopni, aby zapewnić najlepszą widoczność. Ta nowa forma wyraża nowatorski talent NTT COMWARE do tworzenia nowych pomysłów. Zwrócono uwagę na funkcjonalność kalendarza z dużą ilością miejsca do pisania i liniami prostymi. Jest dobry do szybkiego przeglądania i łatwy w użyciu, pełen oryginalności, która odróżnia go od innych kalendarzy.