Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Handlowych

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Projektowanie Wnętrz Handlowych Klient szuka kreatywnego projektu, aby dobrze reprezentować markę. Nazwa „Hiveometric” składa się z dwóch słów „ula” i „geometryczny”, które po prostu opisują główną koncepcję i wizualizują projekt. Projekt jest zainspirowany bohaterem marki, elektryczną płytą grzejną w kształcie plastra miodu. Wyobrażony jako zbiór plastrów miodu, elementy ścian i sufitów o zgrabnych wykończeniach płynnie łączą i współgrają ze złożonymi formami geometrycznymi. Linie są delikatne i czyste, co daje elegancki, współczesny wygląd symbolizujący nieskończoną wyobraźnię i kreatywność.

Koncepcja Architektury Korporacyjnej

Pharmacy Gate 4D

Koncepcja Architektury Korporacyjnej Koncepcja kreatywna opiera się na połączeniu elementów materialnych i niematerialnych, które razem tworzą platformę medialną. Środkowy punkt tej platformy charakteryzuje się ogromną misą jako symbolem abstrakcyjnej alchemicznej czarki, nad którą wyświetlany jest holograficzny diagram unoszącej się nici DNA. Ten hologram DNA, który de facto reprezentuje hasło „Obietnica życia”, obraca się powoli i sugeruje łatwość życia ludzkiego organizmu wolnego od objawów. Rotujący hologram DNA przedstawia nie tylko przepływ życia, ale także związek między światłem a samym życiem.

Kalendarz

Calendar 2014 “Botanical Life”

Kalendarz Botanical Life to kalendarz przedstawiający piękne życie roślin na jednym arkuszu. Otwórz arkusz i połóż go na podstawie, aby cieszyć się różnymi wyskakującymi roślinami. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Karta Wiadomości

Pop-up Message Card “Leaves”

Karta Wiadomości Liście to kartki z wiadomościami z motywami wyskakujących liści. Rozjaśnij swoje wiadomości wyrazistym akcentem sezonowej zieleni. Dostępny w zestawie czterech różnych kart z czterema kopertami. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Broszka

Chiromancy

Broszka Każda osoba jest wyjątkowa i oryginalna. Widać to nawet we wzorach na naszych palcach. Dość oryginalne są również narysowane linie i znaki naszych dłoni. Ponadto każda osoba ma szereg kamieni, które są im bliskie jakości lub powiązane z osobistymi wydarzeniami. Wszystkie te cechy dają myślącemu obserwatorowi tak wiele pouczających i atrakcyjnych, że pozwala na tworzenie spersonalizowanej biżuterii na podstawie tych linii i znaków indywidualnych rzeczy. Ten rodzaj ozdoby i biżuterii - tworzy Twój osobisty kod artystyczny

Kalendarz

Calendar 2014 “ZOO”

Kalendarz Zestaw papierowy ZOO jest łatwy w montażu. Nie potrzeba kleju ani nożyczek. Zmontować, łącząc ze sobą części z tym samym oznaczeniem. Każde zwierzę będzie miało dwumiesięczny kalendarz. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.