Magazyn Design
Magazyn Design
Limitowana Seria Ekskluzywnych Win

Echinoctius

Limitowana Seria Ekskluzywnych Win Ten projekt jest wyjątkowy pod wieloma względami. Projekt musiał oddawać niepowtarzalny charakter omawianego produktu - ekskluzywnego wina autorskiego. Poza tym istniał wymóg przekazania głębokiego znaczenia w nazwie produktu - superlative, przesilenie, kontrast między nocą a dniem, czarno-białe, otwarte i niejasne. Projekt miał na celu odzwierciedlenie tajemnicy ukrytej w nocy: piękna nocnego nieba, które tak bardzo nas zadziwia, oraz mistycznej zagadki ukrytej w konstelacjach i Zodiaku.

Narzędzie Edukacyjne I Szkoleniowe

Corporate Mandala

Narzędzie Edukacyjne I Szkoleniowe Korporacyjna mandala to zupełnie nowe narzędzie edukacyjne i szkoleniowe. Jest to innowacyjna i wyjątkowa integracja zasady starożytnej mandali i tożsamości korporacyjnej, zaprojektowana w celu usprawnienia pracy zespołowej i ogólnej wydajności biznesowej. Ponadto jest to nowy element identyfikacji wizualnej firmy. Korporacyjna mandala to grupowa aktywność dla zespołu lub indywidualna dla menedżera. Został zaprojektowany specjalnie dla konkretnej firmy i jest kolorowany przez zespół lub indywidualnie w dowolny i intuicyjny sposób, w którym każdy może wybrać dowolny kolor lub dziedzinę.

Krany

Electra

Krany Electra nie posiadająca osobnego uchwytu przyciąga każdego swoją elegancją, a elegancki wygląd decyduje o wyjątkowości w kuchni. Wysuwana cyfrowa bateria zlewozmywakowa zapewnia użytkownikom swobodę ruchów w kuchni, oferując jednocześnie opcje dwóch różnych funkcji przepływu. Elektroniczna podkładka na przedniej części urządzenia electra zapewnia dostęp do wszystkich funkcji, gdy spray jest zamontowany w wylewce lub w dłoni za pomocą jednego palca, który możesz kontrolować.

Przestrzeń Wystawiennicza

Ideaing

Przestrzeń Wystawiennicza Jest to hala wystawiennicza dla przedsiębiorstw na Guangzhou Design Week 2013 zaprojektowana przez C&C Design Co., Ltd. Projekt zgrabnie zagospodarowuje powierzchnię mniejszą niż 91 metrów kwadratowych, która jest wyświetlana na ekranie dotykowym i projektorze wewnętrznym. Kod QR wyświetlany na lightboxie to łącza internetowe przedsiębiorstwa. Tymczasem projektanci mają nadzieję, że wygląd całego budynku może wprawić ludzi w witalność, a tym samym pokazać kreatywność, jaką posiada firma projektowa, czyli głoszona przez nich „duch niezależności i idea wolności” .

Tkanina Dotykowa

Textile Braille

Tkanina Dotykowa Przemysłowa uniwersalna myśl tekstylna żakardowa jako tłumacz dla niewidomych. Materiał ten może być czytany przez osoby dobrze widzące i jest przeznaczony dla osób niewidomych, które zaczynają tracić wzrok lub mają problemy ze wzrokiem; aby nauczyć się systemu Braille'a z przyjaznym i powszechnym materiałem: tkaniną. Zawiera alfabet, cyfry i znaki interpunkcyjne. Żadne kolory nie są dodawane. Jest to produkt w skali szarości z zasadą braku percepcji światła. To projekt o znaczeniu społecznym i wykraczający poza komercyjne tekstylia.

Krany

Electra

Krany Electra uznawana za przedstawiciela zastosowań cyfrowych w branży armatury łączy technologię z designem, aby podkreślić projekty epoki cyfrowej. Baterie bez oddzielnego uchwytu przyciągają wszystkich ze względu na swoją elegancję i elegancki wygląd, które decydują o wyjątkowości w wilgotnym środowisku. Dotykowe przyciski wyświetlacza Electra oferują użytkownikom bardziej ergonomiczne rozwiązanie. „Eco Mind” baterii zapewnia użytkownikowi maksymalną efektywność oszczędzania. Ta funkcja jest szczególnie wartościowa dla przyszłych pokoleń