Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Koszuli

EcoPack

Opakowanie Koszuli To opakowanie na koszulę wyróżnia się na tle konwencjonalnych opakowań, ponieważ nie używa w ogóle plastiku. Wykorzystując istniejący strumień odpadów i proces produkcyjny, produkt ten jest nie tylko bardzo prosty w produkcji, ale także bardzo łatwy w utylizacji, a podstawowy materiał kompostuje do zera. Produkt może być najpierw wytłoczony, a następnie identyfikowany z brandingiem firmy poprzez wycinanie i drukowanie, aby stworzyć unikalny produkt strukturalny, który zarówno wygląda, jak i jest bardzo inny i interesujący. Estetyka i interfejs użytkownika były tak samo ważne, jak zrównoważony rozwój produktu.

Sklep Oficjalny, Handel Detaliczny

Real Madrid Official Store

Sklep Oficjalny, Handel Detaliczny Koncepcja sklepu oparta jest na doświadczeniach z Santiago Bernabeu, skupiona na zakupach i kreowaniu wrażenia. To koncepcja, która jednocześnie honoruje, chwali i uwiecznia klub, stwierdza, że osiągnięcia są wynikiem talentu, wysiłku, walki, poświęcenia i determinacji. Projekt obejmuje koncepcję i wdrożenie komercyjne, branding, opakowanie, linię graficzną i projekt mebli przemysłowych.

Konsola

Qadem Hooks

Konsola Qadem Hooks to dzieło sztuki z funkcją konsoli inspirowane naturą. Składa się z różnych pomalowanych na zielono starych haków, których używano razem z Qadem (grzbietem starego drewnianego muła) do transportu pszenicy z jednej wioski do drugiej. ze szklanym panelem na górze.

Pojemnik Na Przyprawy

Ajorí

Pojemnik Na Przyprawy Ajorí to kreatywne rozwiązanie do organizowania i przechowywania różnych przypraw, przypraw i przypraw, aby zaspokoić i dopasować się do różnych tradycji kulinarnych każdego kraju. Jego elegancki, organiczny design sprawia, że jest to dzieło rzeźbiarskie, dzięki czemu stanowi doskonałą ozdobę do odzwierciedlenia jako początek rozmowy przy stole. Projekt opakowania inspirowany jest skórką czosnku, stając się wyjątkową propozycją ekologicznego opakowania. Ajorí to projekt przyjazny dla środowiska, inspirowany naturą i wykonany w całości z naturalnych materiałów.

Biżuteria Z Recyklingu

Clairely Upcycled Jewellery

Biżuteria Z Recyklingu Piękna, przejrzysta biżuteria z upcyklingu, zaprojektowana z potrzeby wykorzystania odpadów z produkcji żyrandola Claire de Lune. Linia ta rozwinęła się w znaczną liczbę kolekcji - wszystkie opowiadające historie, wszystkie przedstawiające bardzo osobiste spojrzenie na filozofię projektanta. Przezroczystość jest istotną częścią filozofii projektanta, co znajduje odzwierciedlenie w wyborze zastosowanego akrylu. Oprócz zastosowanego lustra akrylowego, który sam odbija światło, materiał jest zawsze przezroczysty, kolorowy lub przezroczysty. Opakowanie płyt CD wzmacnia koncepcję ponownego wykorzystania.

Konsola

Mabrada

Konsola Wyjątkowa konsola wykonana z malowanego drewna z kamiennym wykończeniem, prezentująca stary autentyczny młynek do kawy, który sięga czasów otomańskich. Jordańska chłodziarka do kawy (Mabrada) została odtworzona i wyrzeźbiona jako jedna z nóg po przeciwnej stronie konsoli, w której znajduje się młynek, tworząc fascynujący element do foyer lub salonu.