Magazyn Design
Magazyn Design
Sztuka Cyfrowa

Surface

Sztuka Cyfrowa Z eterycznego charakteru utworu powstaje coś namacalnego. Pomysł wywodzi się z wykorzystania wody jako elementu przekazującego koncepcję napawania i bycia powierzchnią. Projektantka fascynuje urzeczywistnianie naszej tożsamości i roli, jaką w tym procesie pełnią ludzie wokół nas. Dla niego „wynurzamy się”, kiedy pokazujemy coś z siebie.

Imbryk I Filiżanki

EVA tea set

Imbryk I Filiżanki Ten kusząco elegancki imbryk z dopasowanymi filiżankami ma nienaganną nalewkę i jest przyjemnością. Niezwykły kształt tego dzbanka do herbaty z dziobkiem mieszającym się i wyrastającym z korpusu szczególnie dobrze nadaje się do dobrego nalewania. Kubki są wszechstronne i przyjemne w dotyku, dzięki czemu można je dopasować do dłoni na różne sposoby, ponieważ każda osoba ma inne podejście do trzymania filiżanki. Dostępne w błyszczącej bieli z posrebrzanym pierścieniem lub czarnej matowej porcelanie z błyszczącą białą pokrywką i białymi brzegami miseczek. Wewnątrz filtr ze stali nierdzewnej. WYMIARY: imbryk: 12,5 x 19,5 x 13,5 filiżanki: 9 x 12 x 7,5 cm.

Zegar

Zeitgeist

Zegar Zegar odzwierciedla ducha czasu, który kojarzy się z inteligentnymi, technologicznymi i trwałymi materiałami. Zaawansowana technologicznie twarz produktu jest reprezentowana przez korpus z włókna węglowego typu semi torus i wyświetlacz czasu (lekkie otwory). Węgiel zastępuje część metalową, jako relikt przeszłości i podkreśla funkcję części zegara. Brak części środkowej świadczy o tym, że nowatorskie wskazania LED zastępują klasyczny mechanizm zegarowy. Miękkie podświetlenie można regulować w ulubionym kolorze właściciela, a czujnik światła będzie monitorował siłę oświetlenia.

Pojazd Robota

Servvan

Pojazd Robota Jest to projekt pojazdu usługowego dla Gospodarki Zasobowej, tworzący sieć z innymi pojazdami. Pojedynczy system pozwala na komunikację między sobą, co zwiększa efektywność przewozów pasażerów, a także zwiększa efektywność na skutek ruchu w pociągu drogowym (zmniejszenie współczynnika FX, odległości między pojazdami). Samochód ma bezzałogową kontrolę. Pojazd jest symetryczny: tani w produkcji. Posiada cztery obrotowe koła silnikowe oraz możliwość cofania ruchu: manewr o dużych gabarytach. Wejście na pokład vis-a-vis poprawia komunikację pasażerów.

Karmnik

Food Feeder Plus

Karmnik Food Feeder Plus nie tylko pomaga dzieciom jeść samodzielnie, ale także oznacza większą niezależność dla rodziców. Niemowlęta mogą trzymać się same, ssać i żuć po zmiażdżeniu jedzenia przygotowanego przez rodziców. Food Feeder Plus jest wyposażony w większy, elastyczny silikonowy worek, który zaspokaja rosnący apetyt niemowląt. Jest to niezbędne do karmienia, które pozwala maluchom bezpiecznie odkrywać i cieszyć się świeżym pokarmem stałym. Żywności nie trzeba czyścić. Po prostu umieść pokarm w silikonowym woreczku, zatrzaśnij zatrzask, a dzieci mogą cieszyć się samodzielnym karmieniem świeżą żywnością.

Sztuczna Topografia

Artificial Topography

Sztuczna Topografia Wielkie meble jak jaskinia Wielokrotnie nagradzany projekt zdobył główną nagrodę sztuki w międzynarodowym konkursie Container. Moim pomysłem jest wydrążenie objętości wewnątrz pojemnika, aby zbudować amorficzną przestrzeń jak jaskinię. Wykonany jest wyłącznie z tworzywa sztucznego. Około 1000 arkuszy miękkiego tworzywa sztucznego o grubości 10 mm zostało przyciętych do postaci konturów i zalaminowanych jak warstwa. To nie tylko sztuka, ale także duże meble. Ponieważ wszystkie porcje są miękkie jak sofa, a osoba wchodząca w tę przestrzeń może odpocząć, znajdując miejsce odpowiednie dla kształtu własnego ciała.