Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

Calendar 2014 “Botanical Life”

Kalendarz Botanical Life to kalendarz przedstawiający piękne życie roślin na jednym arkuszu. Otwórz arkusz i połóż go na podstawie, aby cieszyć się różnymi wyskakującymi roślinami. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Kalendarz

Meet the Chef

Kalendarz W jaki sposób kalendarz korporacyjny może przyciągnąć więcej klientów do lokalnych restauracji w Tajlandii w kraju? Co powiesz na większe zaangażowanie w kalendarz za pomocą kodu QR, aby zobaczyć klipy wideo „Sekretny przepis” przedstawiające dania z 12 lokalnych restauracji w Tajlandii. Klipy zostaną przesłane do witryn sieci społecznościowych w celu łatwego udostępniania. Większa liczba wyświetleń pomoże restauracjom być lepiej rozpoznawalnymi i może prowadzić do większej sprzedaży. Dzięki temu lokalni przedsiębiorcy indywidualni mogą stać samodzielnie, prowadząc wybrany biznes, bez konieczności opuszczania rodzinnego miasta.

Karta Wiadomości

Pop-up Message Card “Leaves”

Karta Wiadomości Liście to kartki z wiadomościami z motywami wyskakujących liści. Rozjaśnij swoje wiadomości wyrazistym akcentem sezonowej zieleni. Dostępny w zestawie czterech różnych kart z czterema kopertami. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Broszka

Chiromancy

Broszka Każda osoba jest wyjątkowa i oryginalna. Widać to nawet we wzorach na naszych palcach. Dość oryginalne są również narysowane linie i znaki naszych dłoni. Ponadto każda osoba ma szereg kamieni, które są im bliskie jakości lub powiązane z osobistymi wydarzeniami. Wszystkie te cechy dają myślącemu obserwatorowi tak wiele pouczających i atrakcyjnych, że pozwala na tworzenie spersonalizowanej biżuterii na podstawie tych linii i znaków indywidualnych rzeczy. Ten rodzaj ozdoby i biżuterii - tworzy Twój osobisty kod artystyczny

Kalendarz

Calendar 2014 “ZOO”

Kalendarz Zestaw papierowy ZOO jest łatwy w montażu. Nie potrzeba kleju ani nożyczek. Zmontować, łącząc ze sobą części z tym samym oznaczeniem. Każde zwierzę będzie miało dwumiesięczny kalendarz. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Produkcja / Postprodukcja / Nadawanie

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

Produkcja / Postprodukcja / Nadawanie Ashgabat Tele - Radio Center (TV Tower) to monumentalny budynek o wysokości 211 m, położony na południowych obrzeżach stolicy Turkmenistanu, Aszchabadu, na wzgórzu 1024 m n.p.m. Wieża telewizyjna jest głównym ośrodkiem produkcji, postprodukcji i nadawania programów radiowych i telewizyjnych. I jest jednym z najlepszych przykładów najnowocześniejszej technologii cyfrowej. Wieża telewizyjna uczyniła Turkmenistan pionierem nadawania naziemnego HD w Azji. Wieża telewizyjna to największa inwestycja technologiczna ostatnich 20 lat w nadawanie.