Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna

Glazov

Identyfikacja Wizualna Glazov to fabryka mebli w miejscowości o tej samej nazwie. Fabryka produkuje niedrogie meble. Ponieważ projekt takich mebli jest dość ogólny, zdecydowano się oprzeć koncepcję komunikacji na oryginalnych „drewnianych” literach 3D, których słowa symbolizują zestawy mebli. Litery tworzą słowa „meble”, „sypialnia” itp. Lub nazwy kolekcji, są ułożone tak, aby przypominały elementy mebli. Obrysowane litery 3D są podobne do schematów mebli i mogą być używane na papierze lub na fotograficznych tłach w celu identyfikacji marki.

Umywalka

Angle

Umywalka Na świecie jest wiele umywalek o doskonałym wzornictwie. Ale proponujemy spojrzeć na to z nowej perspektywy. Chcemy dać możliwość czerpania radości z użytkowania zlewozmywaka i ukrycia tak niezbędnego, ale nieestetycznego detalu, jakim jest otwór odpływowy. „Kąt” to lakoniczna konstrukcja, w której przemyślane wszystkie szczegóły zapewniają komfort użytkowania i system czyszczenia. Podczas użytkowania nie obserwuje się otworu spustowego, wszystko wygląda tak, jakby woda po prostu zniknęła. Efekt ten, kojarzony z złudzeniem optycznym, uzyskuje się poprzez specjalne umiejscowienie powierzchni umywalki.

Krój Pisma

Red Script Pro typeface

Krój Pisma Red Script Pro to wyjątkowa czcionka inspirowana nowymi technologiami i gadżetami do alternatywnych form komunikacji, harmonijnie łącząca nas za pomocą darmowych form literowych. Zainspirowany iPadem i zaprojektowany w aplikacji Brushes, wyraża się w niepowtarzalnym stylu pisania. Zawiera język angielski, grecki oraz cyrylicę i obsługuje ponad 70 języków.

Przenośny Głośnik

Ballo

Przenośny Głośnik Szwajcarskie studio projektowe BERNHARD | BURKARD zaprojektował wyjątkowy głośnik dla OYO. Kształt głośnika to idealna kula bez rzeczywistej podstawy. Głośnik BALLO leży, toczy się lub wisi, aby uzyskać 360-stopniowe doznania muzyczne. Projekt jest zgodny z zasadami minimalistycznego designu. Kolorowy pasek łączy dwie półkule. Chroni głośnik i wzmacnia basy podczas leżenia na powierzchni. Głośnik jest dostarczany z wbudowaną ładowalną baterią litową i jest kompatybilny z większością urządzeń audio. Gniazdo 3,5 mm to zwykła wtyczka do słuchawek. Głośnik BALLO jest dostępny w dziesięciu różnych kolorach.

Pierścionek

Pollen

Pierścionek Każdy utwór jest interpretacją fragmentu natury. Natura staje się pretekstem do ożywiania klejnotów, bawiąc się teksturami świateł i cieni. Celem jest dostarczenie klejnotu o zinterpretowanych kształtach tak, jak zaprojektowała je natura z jej wrażliwością i zmysłowością. Wszystkie elementy są ręcznie wykańczane, aby uwydatnić fakturę i szczególne cechy klejnotu. Styl jest czysty, aby osiągnąć substancję życia roślin. W efekcie dzieło jest zarówno wyjątkowe, jak i ponadczasowe, głęboko związane z naturą.

Indywidualny Termostat Domowy

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Indywidualny Termostat Domowy Termostat do smartfona prezentuje minimalistyczny, elegancki design, który jest sprzeczny z tradycyjnymi projektami termostatów. Półprzezroczysty sześcian błyskawicznie zmienia kolor z białego na kolorowy. Wszystko, co musisz zrobić, to przykleić jedną z 5 wymiennych kolorowych folii z tyłu urządzenia. Miękki i lekki kolor wnosi delikatną nutę oryginalności. Fizyczne interakcje są ograniczone do minimum. Prosty dotyk umożliwia zmianę temperatury, podczas gdy wszystkie inne elementy sterujące są wykonywane ze smartfona użytkownika. Ekran E-ink wybrany ze względu na niezrównaną jakość i minimalne zużycie energii.