Magazyn Design
Magazyn Design
Klimatyzator

Midea Sensia HW

Klimatyzator Midea Sensia promuje jakość życia i innowacyjny sposób eksponowania przedmiotu dekoracji. Oprócz wydajności przepływu powietrza i ciszy prezentuje innowacyjny panel dotykowy, który daje dostęp do funkcji oraz kolorów i intensywności oświetlenia. Koloroterapia wspomagająca proces antystresowy, promująca innowacyjne produkty w obu kierunkach, dobre samopoczucie i estetykę. Oprócz odmiennej estetyki, jego kształty integrują wnętrze domu z elegancją i stylem, doceniając dom poprzez światło pośrednie.

Biurko

Duoo

Biurko Biurko Duoo to chęć wyrażenia charakteru poprzez minimalizm form. Jego cienkie poziome linie i ustawione pod kątem metalowe nóżki tworzą mocny obraz. Górna półka pozwala na umieszczenie papeterii tak, aby nie przeszkadzała podczas pracy. Ukryta na powierzchni tacka do podłączania urządzeń zachowuje czystą estetykę. Blat wykonany z naturalnej okleiny niesie ciepło naturalnej struktury drewna. Biurko zachowuje nienaganną równowagę, dzięki harmonijnie dobranym materiałom, funkcjonalności i praktyczności połączonej z estetyką regularnych i surowych form.

Domowa Maszyna Do Makaronu

Hidro Mamma Mia

Domowa Maszyna Do Makaronu Hidro Mama Mia to społeczno-kulturowe ratunek dzięki włoskiej gastronomii. Niezwykle łatwy w użyciu, lekki i kompaktowy, łatwy do przechowywania i transportu. Umożliwia bezpieczną wysoką produktywność, zapewniając rodzinie przyjemne doznania kulinarne w codziennym życiu i interakcji z przyjaciółmi. Silnik jest całkowicie zintegrowany z zespołem przekładni, oferując moc, solidność i bezpieczeństwo użytkowania, zapewniając również łatwe czyszczenie i wsparcie. Tnie ciasto o różnej grubości, umożliwiając przygotowanie różnorodnych potraw: makaronów, klusek, lasagne, pieczywa, ciasta, pizzy i innych.

Hypercar

Brescia Hommage

Hypercar W czasach zaawansowanych technologicznie wszystkich cyfrowych gadżetów, płaskich ekranów dotykowych i racjonalnych pojazdów jednokomorowych, projekt Brescia Hommage jest oldschoolowym, dwumiejscowym studium projektowym hipersamochodu, pomyślanym jako celebracja epoki, w której elegancka prostota, wysoce dotykowa materialność, surowa moc, czyste piękno i bezpośredni związek między człowiekiem a maszyną były regułą gry. Czas, w którym odważni i pomysłowi ludzie, jak sam Ettore Bugatti, tworzyli urządzenia mobilne, które zadziwiały świat.

Baseny

Termalija Family Wellness

Baseny Termalija Family Wellness to najnowszy z serii projektów, które Enota zbudowała w Terme Olimia w ciągu ostatnich piętnastu lat i kończy całkowitą transformację kompleksu uzdrowiskowego. Widziany z daleka kształt, kolor i skala nowej, skupionej struktury czworościennych brył jest kontynuacją skupiska okolicznych wiejskich budynków, wizualnie rozciągających się w samo serce kompleksu. Nowy dach działa jak duży letni cień i nie przywłaszcza sobie żadnej cennej przestrzeni zewnętrznej.

Automatyczna Sokowirówka

Toromac

Automatyczna Sokowirówka Toromac został specjalnie zaprojektowany ze swoim mocnym wyglądem, aby wprowadzić nowy sposób spożywania świeżo wyciskanego soku pomarańczowego. Stworzony z myślą o maksymalnej ekstrakcji soku, jest przeznaczony dla restauracji, kawiarni i supermarketów, a jego najwyższej jakości konstrukcja zapewnia przyjazne wrażenia, zapewniając smak, zdrowie i higienę. Posiada innowacyjny system, który tnie owoce w pionie i ściska ich połówki za pomocą ciśnienia obrotowego. Oznacza to, że maksymalna wydajność jest osiągana bez ściskania lub dotykania skorupy.