Magazyn Design
Magazyn Design
Kawiarnia I Restauracja

Roble

Kawiarnia I Restauracja Pomysł na jego projekt zaczerpnięto z amerykańskich steków i wędzarni, aw wyniku pierwszego etapu zespołu badawczego zespół badawczy zdecydował się na użycie drewna i skóry w ciemnych kolorach, takich jak czerń i zieleń, a także złoto i róż. złoto zostało zabrane ciepłym i lekkim luksusowym światłem. Cechą charakterystyczną projektu jest 6 dużych podwieszanych żyrandoli, które składają się z 1200 ręcznie anodowanej stali. Podobnie jak 9-metrowy kontuar barowy, który jest przykryty 275-centymetrowym parasolem, który składa się z pięknych i różnych butelek, bez żadnego wsparcia przykrywa ladę barową.

Badania I Rozwój Architektoniczny

Technology Center

Badania I Rozwój Architektoniczny Projekt architektoniczny Centrum Technologicznego zakłada integrację zespołu architektonicznego z otaczającym krajobrazem, cichą i przyjemną przestrzenią. Ta definiująca Idea czyni z zespołu humanizowany punkt orientacyjny, skazany na niezbędne intelektualne zanurzenie badaczy, którzy w nim będą działać, wyrażony w plastycznym i konstruktywnym zamiarze. Uderzający i zintegrowany projekt dachów w formie wklęsłej i wypukłej niemal styka się z zaakcentowanymi poziomymi liniami, określającymi w ten sposób główne cechy kompleksu architektonicznego.

Projektowanie Wnętrz

Gray and Gold

Projektowanie Wnętrz Szary kolor uważany jest za nudny. Ale dziś ten kolor jest jednym z nagłówków w takich stylach jak loft, minimalizm i hi-tech. Szary to kolor preferujący prywatność, spokój i odpoczynek. Najczęściej zaprasza tych, którzy pracują z ludźmi lub są zaangażowani w wymagania poznawcze, jako ogólny kolor wnętrza. Ściany, sufit, meble, zasłony i podłogi są szare. Różnią się tylko odcienie i nasycenie szarości. Złoto zostało dodane przez dodatkowe detale i akcesoria. Podkreśla go rama obrazu.

Dom

Santos

Dom Wykorzystując drewno jako główny element konstrukcyjny, dom przesuwa swoje dwa poziomy w przekroju, tworząc przeszklony dach, który integruje się z kontekstem i wpuszcza naturalne światło. Przestrzeń o podwójnej wysokości wyraża tę relację między parterem, piętrem i krajobrazem. Nad świetlikiem leci metalowy dach, chroniąc go przed zachodnim słońcem i formalnie przebudowujący bryłę, kształtujący wizję środowiska naturalnego. Program jest artykułowany poprzez umiejscowienie użytku publicznego na parterze i użytku prywatnego na piętrze.

Wnętrza Komercyjne

KitKat

Wnętrza Komercyjne Przedstaw koncepcję i ogólną markę w innowacyjny sposób poprzez projekt sklepu, specjalnie dla rynku kanadyjskiego i klientów Yorkdale. Wykorzystując doświadczenie z poprzednich wyskakujących okienek i międzynarodowych lokalizacji, aby wprowadzić innowacje i przemyśleć całe doświadczenie. Stwórz ultra funkcjonalny sklep, który będzie dobrze działał w bardzo ruchliwej, skomplikowanej przestrzeni.

Projektowanie Wnętrz

Arthurs

Projektowanie Wnętrz Współczesny północnoamerykański grill, bar koktajlowy i taras na dachu w Midtown Toronto celebruje wyrafinowane klasyczne menu i wyśmienite autorskie drinki. Restauracja Arthur's ma trzy odrębne przestrzenie (jadalnia, bar i patio na dachu), które są jednocześnie kameralne i przestronne. Sufit jest wyjątkowy w swoim projekcie z fasetowanych paneli drewnianych z drewnianą okleiną, skonstruowanych tak, aby uwydatnić ośmiokątny kształt pomieszczenia i naśladować wygląd kryształu wiszącego powyżej.