Magazyn Design
Magazyn Design
Torba Na Ramię

Totepographic

Torba Na Ramię Torba typu tote inspirowana topografią, która służy jako łatwa torba do przenoszenia, szczególnie podczas pracowitych dni spędzonych na zakupach lub załatwianiu spraw. Pojemność torby Tote jest jak góra i może pomieścić lub nosić wiele rzeczy. Kość wyroczni tworzy ogólną strukturę torby, mapa topograficzna jest materiałem powierzchniowym, podobnie jak nierówna powierzchnia górska.

Wisiorek

Taq Kasra

Wisiorek Taq Kasra, co oznacza łuk kasra, jest pamiątką po Królestwie Sasani, które jest teraz w Iraku. Ten wisiorek inspirowany geometrią Taq kasra i wielkością dawnych suwerenności, która była w ich strukturze i subiektywizmie, został użyty w tej metodzie architektonicznej do stworzenia tego etosu. Najważniejszym atrybutem jest nowoczesny design, który sprawił, że jest to dzieło o wyraźnym widoku, dzięki czemu z boku wygląda jak tunel i wprowadza subiektywizm, a od frontu tworzy przestrzeń łukową.

Kolekcja Odzieży Damskiej

Utopia

Kolekcja Odzieży Damskiej W tej kolekcji Yina Hwang inspirowała się głównie kształtami, które są symetryczne i asymetryczne z domieszką undergroundowej kultury muzycznej. Jest kuratorem tej kolekcji, opierając się na jej decydującym momencie samodzielności, aby stworzyć kolekcję funkcjonalnej, a jednocześnie abstrakcyjnej odzieży i akcesoriów, które uosabiają historię jej doświadczeń. Każdy nadruk i materiał w projekcie są oryginalne, a jako podstawę materiałów użyła głównie skóry PU, satyny, Power Mash i Spandex.

Komplet Naszyjnik I Kolczyki

Ocean Waves

Komplet Naszyjnik I Kolczyki Naszyjnik z falami oceanu to piękna ozdoba współczesnej biżuterii. Podstawową inspiracją projektu jest ocean. Jego ogrom, witalność i czystość to kluczowe elementy naszyjnika. Projektant zastosował dobrą równowagę między błękitem i bielą, aby przedstawić wizję rozbryzgujących się fal oceanu. Jest wykonany ręcznie z 18-karatowego białego złota i wysadzany diamentami i niebieskim szafirem. Naszyjnik jest dość duży, ale delikatny. Został zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich form stylizacji, ale bardziej nadaje się do łączenia z dekoltem, aby nie nachodził na siebie.

Drukowana Tkanina

The Withering Flower

Drukowana Tkanina Withering Flower to celebracja mocy obrazu kwiatu. Kwiat jest popularnym tematem opisywanym jako personifikacja w literaturze chińskiej. W przeciwieństwie do popularności kwitnącego kwiatu, obrazy gnijącego kwiatu są często kojarzone z przekleństwami i tabu. Kolekcja przygląda się temu, co kształtuje postrzeganie przez społeczność tego, co wzniosłe i nędzne. Zaprojektowana w tiulowych sukienkach o długości od 100 cm do 200 cm, z sitodrukiem na półprzezroczystych materiałach siatkowych, technika tekstylna sprawia, że nadruki pozostają nieprzezroczyste i rozciągliwe na siatce, tworząc wrażenie unoszących się w powietrzu nadruków.

Pierścień

Arch

Pierścień Projektantka czerpie inspirację z kształtu konstrukcji łukowych i tęczy. Dwa motywy - łuk i kropla, łączą się w jedną trójwymiarową formę. Łącząc minimalne linie i formy oraz wykorzystując proste i powszechne motywy, powstaje prosty i elegancki pierścień, który jest odważny i zabawny, zapewniając przestrzeń dla przepływu energii i rytmu. Pod różnymi kątami zmienia się kształt pierścienia - kształt kropli jest oglądany z przodu, kształt łuku jest oglądany z boku, a krzyż jest oglądany z góry. Zapewnia to użytkownikowi stymulację.