Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Odzieży Damskiej

The Hostess

Kolekcja Odzieży Damskiej Kolekcja absolwentów Darii Zhiliaevej dotyczy kobiecości i męskości, siły i kruchości. Inspiracją dla zbioru jest stara baśń z literatury rosyjskiej. Gospodyni Miedzianej Góry to magiczna patronka górników ze starej rosyjskiej baśni. W tej kolekcji można zobaczyć piękne połączenie prostych linii, inspirowanych mundurami górników i wdzięcznymi tomami rosyjskiego stroju narodowego. Członkowie zespołu: Daria Zhiliaeva (projektantka), Anastasiia Zhiliaeva (asystentka projektantki), Ekaterina Anzylova (fotograf)

Torebka, Torebka Wieczorowa

Tango Pouch

Torebka, Torebka Wieczorowa Tango Pouch to wyjątkowa torba o naprawdę innowacyjnym designie. Jest to dzieło sztuki do noszenia, noszone na uchwycie na nadgarstku, dzięki czemu masz wolne ręce. Wewnątrz jest wystarczająco dużo miejsca, a konstrukcja składanego magnesu zapewnia nieoczekiwane łatwe i szerokie otwarcie. Pokrowiec jest wykonany z miękkiej woskowanej skóry cielęcej, która zapewnia niewiarygodnie przyjemny dotyk rączki oraz puszystych bocznych wstawek, celowo kontrastujących z bardziej skonstruowanym korpusem wykonanym z tak zwanej skóry szkliwionej.

Płaszcz, Który Można Zamienić,

Eco Furs

Płaszcz, Który Można Zamienić, Płaszcz, który może być 7 w 1, inspirowany jest zapracowanymi kobietami, które stawiają na wyjątkową, ekologiczną i funkcjonalną codzienną garderobę. W nim stara, ale znowu modna, ręcznie szyta skandynawska tkanina Rya Rug została na nowo zinterpretowana w nowoczesny sposób, czego efektem jest dopasowana odzież wełniana, która pod względem wykonania przypomina futra. Różnica tkwi w szczegółach oraz przyjazności dla zwierząt i środowiska. Przez lata ekologiczne futra były testowane w różnych europejskich klimatach zimowych, co pomogło w doskonaleniu jakości tego płaszcza i innych ostatnich egzemplarzy.

Ubrania

Bamboo lattice

Ubrania W Wietnamie widzimy bambusową siatkę w wielu produktach, takich jak łodzie, meble, klatki dla kurczaków, latarnie ... Bambusowa krata jest mocna, niedroga i łatwa do wykonania. Moją wizją jest stworzenie odzieży wypoczynkowej, która będzie ekscytująca i pełna wdzięku, wyrafinowana i czarująca. Zastosowałem ten detal z bambusowej siatki do niektórych moich modów, przekształcając surową, twardą regularną siatkę w miękki materiał. Moje projekty łączą w sobie tradycję z nowoczesną formą, twardością kratownicy i piaskową miękkością delikatnych tkanin. Skupiam się na formie i detalach, nadając noszącemu wdzięk i kobiecość.

Pierścionek Z Brylantem

The Great Goddess Isida

Pierścionek Z Brylantem Isida to pierścionek z 14-karatowego złota, który wsuwa się na palec, tworząc czarujący wygląd. Fasada pierścionka Isida jest ozdobiona unikatowymi elementami, takimi jak diamenty, ametysty, cytryny, tsaworyt, topaz i uzupełniona białym i żółtym złotem. Każdy kawałek ma swój określony materiał, dzięki czemu jest jedyny w swoim rodzaju. Dodatkowo płaska szklana fasada na ciętych kamieniach odbija różne promienie światła w różnych nastrojach, nadając pierścionkowi ekskluzywnego charakteru.

Naszyjnik

Scar is No More a Scar

Naszyjnik Projekt ma za sobą dramatyczną bolesną historię. Inspiracją dla mnie była moja niezapomniana krępująca blizna na ciele, spalona przez silne fajerwerki, gdy miałam 12 lat. Próbując pokryć to tatuażem, tatuator ostrzegł mnie, że gorzej będzie ukryć strach. Każdy ma swoją bliznę, każdy ma swoją niezapomnianą bolesną historię lub historię, najlepszym rozwiązaniem na uzdrowienie jest nauczenie się, jak się z nią zmierzyć i zdecydowanie przezwyciężyć, zamiast ukrywać lub próbować od niej uciec. Dlatego mam nadzieję, że osoby noszące moją biżuterię mogą poczuć się silniejsze i bardziej pozytywne.