Magazyn Design
Magazyn Design
Pudełko Na Dvd

Paths of Light

Pudełko Na Dvd Najlepszym sposobem na utrzymanie krótkiej animacji Paths of Light autorstwa Ziny Caramelo było dopilnowanie, aby DVD miało piękną obudowę. Opakowanie faktycznie wygląda tak, jakby zostało wyrwane z lasu i uformowane w celu utworzenia płyty CD. Na zewnątrz widoczne są różne linie, prawie wyglądające jak małe drzewka wyrastające z boku obudowy. Drewniana obudowa pomaga również nadać mu niezwykle naturalistyczny wygląd. Paths of Light to ekstremalna aktualizacja z przypadków, które wiele osób widziało na płytach CD w latach 90., które zwykle składały się z podstawowego plastiku z papierowym opakowaniem wyjaśniającym zawartość wewnątrz. (Tekst JD Munro)

Nazwa Projektu : Paths of Light , Nazwisko projektanta : Francisco Elias & Nelson Fernandes, Imię klienta : Francisco Elias & Nelson Fernandes.

Paths of Light  Pudełko Na Dvd

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.