Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Łazienkowa

Up

Kolekcja Łazienkowa Up, kolekcja łazienkowa zaprojektowana przez Emanuele Pangrazi, pokazuje, jak prosta koncepcja może generować innowacje. Początkowym pomysłem jest poprawienie komfortu poprzez lekkie odchylenie płaszczyzny siedzenia sanitariatu. Idea ta stała się głównym tematem projektowym i jest obecna we wszystkich elementach kolekcji. Motyw przewodni i ścisłe powiązania geometryczne nadają kolekcji współczesny styl zgodny z europejskim gustem.

Nazwa Projektu : Up, Nazwisko projektanta : Emanuele Pangrazi, Imię klienta : Huida Sanitary Ware Co. Ltd..

Up Kolekcja Łazienkowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.