Magazyn Design
Magazyn Design
Elementy Oświetleniowe

Collection Crypto

Elementy Oświetleniowe Crypto jest kolekcją oświetlenia modułowego, ponieważ może rozszerzać się zarówno w pionie, jak iw poziomie, w zależności od rozmieszczenia pojedynczych elementów szklanych tworzących każdą konstrukcję. Pomysł, który zainspirował projekt, wywodzi się z natury, przywołując w szczególności stalaktyty lodowe. Specyfika produktów Crypto polega na ich żywym, dmuchanym szkle, które umożliwia rozchodzenie się światła w wielu kierunkach w bardzo miękki sposób. Produkcja odbywa się w całkowicie ręcznym procesie i to użytkownik końcowy decyduje o tym, jak zostanie skomponowana ostateczna instalacja, za każdym razem w inny sposób.

Fotografia Artystyczna

Talking Peppers

Fotografia Artystyczna Fotografie Nus Nous wydają się przedstawiać ludzkie ciała lub ich części, w rzeczywistości to obserwator chce je zobaczyć. Kiedy obserwujemy cokolwiek, nawet sytuację, obserwujemy to emocjonalnie iz tego powodu często dajemy się zwieść. W obrazach Nus Nous widać wyraźnie, jak element ambiwalencji zamienia się w subtelne opracowanie umysłu, które oddala nas od rzeczywistości, by wprowadzić nas w wyimaginowany labirynt złożony z sugestii.

Szklana Woda Mineralna Butelkowana

Cedea

Szklana Woda Mineralna Butelkowana Projekt wody Cedea inspirowany jest Dolomitami ladyńskimi i legendami o zjawisku naturalnego światła Enrosadira. Wywołane unikalnym minerałem, Dolomity rozświetlają się czerwonawym, płonącym odcieniem o wschodzie i zachodzie słońca, nadając scenerii magiczną atmosferę. „Przypominając legendarny magiczny ogród róż”, opakowanie Cedea ma na celu uchwycenie tego momentu. Rezultatem jest szklana butelka, która sprawia, że woda błyszczy i rozbłyskuje do zaskakującego efektu. Kolorystyka butelki ma nawiązywać do szczególnego blasku Dolomitów skąpanych w różowej czerwieni minerału i błękicie nieba.

Wizytówka Herbaciarni

Toronto

Wizytówka Herbaciarni Najbardziej ruchliwe centrum handlowe w Kanadzie wprowadza nowy projekt sklepu z herbatą owocową autorstwa Studio Yimu. Projekt sklepu flagowego idealnie nadawał się do celów brandingowych, aby stać się nowym hotspotem w centrum handlowym. Zainspirowana kanadyjskim krajobrazem piękna sylwetka Kanadyjskiej Góry Blue jest nadrukowana na tle ściany w całym sklepie. Aby urzeczywistnić koncepcję, Studio Yimu wykonało ręcznie rzeźbę o wymiarach 275 cm x 180 cm x 150 cm, która umożliwia pełną interakcję z każdym klientem.

Opakowania Kosmetyków Naturalnych

Olive Tree Luxury

Opakowania Kosmetyków Naturalnych Nowy projekt opakowania niemieckiej marki luksusowych kosmetyków naturalnych opowiada artystycznie, niczym pamiętnik, historię tego, jak kąpie się w ciepłych kolorach. Na pierwszy rzut oka pozornie chaotyczne, przy bliższym przyjrzeniu się opakowanie komunikuje silną jedność, przesłanie. Dzięki nowej koncepcji wzorniczej wszystkie produkty emanują naturalnością, stylem, starożytną wiedzą leczniczą i nowoczesną praktycznością.

Pawilon

Big Aplysia

Pawilon W procesie rozwoju miast nieuniknione jest pojawienie się tego samego środowiska zabudowanego. Tradycyjne budynki mogą również wydawać się szare i zdystansowane. Pojawienie się specjalnie ukształtowanej architektury krajobrazu łagodzi relacje między ludźmi w przestrzeni architektonicznej, staje się miejscem zwiedzania i aktywizuje siły witalne.