Magazyn Design
Magazyn Design
Sztućce

Ingrede Set

Sztućce Zestaw sztućców Ingrede został zaprojektowany, aby wyrazić potrzebę perfekcji w życiu codziennym. Zestaw widelca, łyżki i noża łączy się za pomocą magnesów. Sztućce są ustawione pionowo i tworzą harmonię ze stołem. Matematyczne kształty pozwoliły skonstruować jedną płynną formę składającą się z trzech różnych elementów. Takie podejście stwarza nowe możliwości, które można zastosować do wielu różnych produktów, takich jak zastawa stołowa i inne projekty przyborów kuchennych.

Usługa Rekomendacji Muzycznych

Musiac

Usługa Rekomendacji Muzycznych Musiac to muzyczny silnik rekomendacji, wykorzystujący aktywne uczestnictwo, aby znaleźć precyzyjne opcje dla swoich użytkowników. Jego celem jest zaproponowanie alternatywnych interfejsów, które rzuci wyzwanie autokracji algorytmu. Filtrowanie informacji stało się nieuniknionym podejściem do wyszukiwania. Jednak tworzy efekty komory echa i ogranicza użytkowników w ich strefie komfortu, ostro przestrzegając ich preferencji. Użytkownicy stają się bierni i przestają kwestionować opcje oferowane przez maszynę. Poświęcenie czasu na przegląd opcji może zwiększyć ogromne koszty biologiczne, ale to wysiłek tworzy znaczące doświadczenie.

Prototyp Mieszkalny

No Footprint House

Prototyp Mieszkalny NFH został opracowany do produkcji seryjnej, w oparciu o większy zestaw prefabrykowanych typów domów mieszkalnych. Pierwszy prototyp zbudowano dla holenderskiej rodziny w południowo-zachodniej Kostaryce. Wybrali konfigurację z dwiema sypialniami ze stalową konstrukcją i wykończeniami z drewna sosnowego, która została wysłana do miejsca docelowego jedną ciężarówką. Budynek został zaprojektowany wokół centralnego rdzenia usługowego w celu optymalizacji wydajności logistycznej w zakresie montażu, konserwacji i użytkowania. Projekt dąży do integralnego zrównoważonego rozwoju pod względem wydajności ekonomicznej, środowiskowej, społecznej i przestrzennej.

Hotel

LiHao

Hotel Powrót do natury, kulturalnej stacji miasta. Stwórz wyrafinowany styl życia. Wyłącznie ciesz się ciszą i spokojem. Hotel położony jest w tętniącej życiem dzielnicy Baoding High-tech Development Zone. Projektant na nowo definiuje miejski hotel kurortowy, myśląc holistycznie, ponownie łącząc otoczenie, architekturę, krajobraz i wnętrza, aby stworzyć wyrafinowaną, naturalną i wygodną przestrzeń hotelową. Pozwól podróżującym służbowo poczuć się dobrze w ciszy, kradnąc pół dnia wolnego.

Biura Sprzedaży

Suzhou·Merchants Great Lakes Century

Biura Sprzedaży Z lustrem wody lustrzanym odbiciem elewacji budynku; z rzeźbą i roślinnością jako elementami, zainteresowanie wodą kształtuje się poprzez dekorację; z pływającymi sadzonkami i zmieniającymi się fontannami i artystycznymi światłami powstaje zainteresowanie ; Z wodą jako duszą, połączenie sztuki i funkcji jest wydedukowane w punkcie zwrotnym przestrzeni; Szeroki basen, w słońcu, marszczy się woda, czysta i przezroczysta, lśniąca przez jasną wodę, może wyraźnie zobaczyć postawę każdej płytki, wydaje się, że oczyszcza również ogólnie ludzki umysł.

Obudowa Wieloczłonowa

Best in Black

Obudowa Wieloczłonowa Best in Black to projekt, którego celem jest stworzenie nowego rodzaju budynku mieszkalnego. Wnętrza apartamentów łączą wzornictwo przemysłowe z architekturą meksykańską, a wybrane materiały zapewniają wrażenie zachwytu w miejscach publicznych oraz ciepły wygląd mieszkań, kontrastując z czystą, stonowaną fasadą. Cztery fasady są wyraźnie zainspirowane losowym rozmieszczeniem kształtów gry Tetris tworzących ściany i okna budynku, tworząc oświetloną atmosferę, która generuje komfort dla użytkownika.