Magazyn Design
Magazyn Design
Mieszkanie

Nishisando Terrace

Mieszkanie To kondominium składające się z 4 mniejszych trzypiętrowych domów stojących w pobliżu śródmieścia. Krata cedrowa otaczająca na zewnątrz budynku chroni prywatność i zapobiega ograniczającej degradacji bryły budynku pod wpływem bezpośredniego światła słonecznego. Nawet przy prostym planie kwadratu, spiralnej konstrukcji 3D wykonanej przez połączenie prywatnego ogrodu na różnych poziomach, każde pomieszczenie i korytarz schodowy prowadzą do maksymalnej pojemności tego budynku. Zmiana elewacji z desek cedrowych i kontrolowane proporcje może pozwolić temu budynkowi pozostać organicznym i wtopić się w chwilowe zmiany w mieście.

Rodzinne Centrum Handlowe

Funlife Plaza

Rodzinne Centrum Handlowe Funlife Plaza to rodzinne centrum handlowe zapewniające dzieciom czas wolny i edukację. Ma na celu stworzenie korytarza dla samochodów wyścigowych, w którym dzieci mogą jeździć samochodami podczas zakupów przez rodziców, domku na drzewie dla dzieci, które pilnują i bawią się w środku, sufitu „lego” z ukrytą nazwą centrum handlowego, który pobudzi wyobraźnię dzieci. Proste białe tło w kolorze czerwonym, żółtym i niebieskim, pozwól dzieciom rysować i pokolorować je na ścianach, podłogach i toalecie!

Projektowanie Wnętrz

Suzhou MZS Design College

Projektowanie Wnętrz Ten projekt znajduje się w Suzhou, które jest dobrze znane z tradycyjnego chińskiego projektu ogrodu. Projektantka starała się połączyć zarówno jej modernistyczną wrażliwość, jak i język z Suzhou. Projekt nawiązuje do tradycyjnej architektury Suzhou z bielonymi ścianami gipsowymi, księżycowymi drzwiami i skomplikowaną architekturą ogrodową, aby ponownie wyobrazić sobie wernakularny charakter Suzhou we współczesnym kontekście. Meble zostały odtworzone z przetworzonych gałęzi, bambusa i sznurów ze słomy przy udziale uczniów, co nadało szczególne znaczenie tej przestrzeni edukacyjnej.

Krzesło Do Przesyłania Wiadomości

Kepler 186f

Krzesło Do Przesyłania Wiadomości Podstawą konstrukcyjną fotela Kepler-186f jest patelnia, lutowana ze stalowego drutu, do którego za pomocą mosiężnych tulei mocowane są elementy rzeźbione z dębu. Różne opcje wykorzystania armatury łączą się harmonijnie z drewnianymi elementami rzeźbiarskimi i jubilerskimi. Ten obiekt sztuki reprezentuje eksperyment, w którym łączą się różne zasady estetyczne. Można go określić jako „barbarzyński lub nowy barok”, w którym łączą się surowe i wyszukane formy. W wyniku improwizacji Kepler stał się wielowarstwowy, otoczony podtekstami i nowymi detalami.

Projektowanie Parametryczne

Titanium Choker

Projektowanie Parametryczne Designwise IOU wykorzystuje oprogramowanie do symulacji 3D do tworzenia modeli parametrycznych, podobnych do stylu, z jakim Zaha Hadid zdobyła świat architektury. Materialwise, IOU prezentuje ekskluzywne przedmioty z tytanu z logo z 18-karatowego złota. Tytan jest najgorętszy w biżuterii, ale ciężko z nim pracować. Jej unikalne właściwości sprawiają, że kawałki są nie tylko bardzo lekkie, ale dają możliwość wykonania ich w niemal dowolnym kolorze widma.

Follow Focus Ad-On

ND Lens Gear

Follow Focus Ad-On ND LensGear precyzyjnie dostosowuje się do soczewek o różnych średnicach. Seria ND LensGear obejmuje wszystkie soczewki, jak żadne inne dostępne LensGear. Bez cięcia i zginania: koniec ze śrubokrętami, zużytymi pasami lub irytującymi resztkami wystających pasków. Wszystko pasuje jak urok. I jeszcze jeden plus, bez narzędzi! Dzięki przemyślanej konstrukcji delikatnie i mocno centruje się wokół soczewki.