Magazyn Design
Magazyn Design
Tytuł Otwierający

Pop Up Magazine

Tytuł Otwierający Projekt był podróżą do abstrakcyjnego i płynnego badania zagadnień Escape (temat na rok 2019), pokazując zmiany, nowe rzeczy i wynikające z tego konsekwencje. Całość wizualna jest przejrzysta i wygodna do oglądania, kontrastująca z niewygodną rzeczywistością ucieczki. Projekt ciągle się zmienia, a zmieniające się kształty w animacji przedstawiają akt readaptacji spowodowany jakąś sytuacją. Ucieczka ma różne znaczenia, interpretacje, a punkt widzenia różni się od zabawnego do poważnego.

Pierścionek Strukturalny

Spatial

Pierścionek Strukturalny W projekcie zastosowano metalową konstrukcję szkieletową, w której druzy utrzymywane są w taki sposób, aby podkreślić zarówno kamień, jak i metalową konstrukcję ramy. Konstrukcja jest dość otwarta i zapewnia, że kamień jest gwiazdą projektu. Nieregularna forma druzy i metalowe kulki, które trzymają konstrukcję razem, nadają projektowi odrobinę miękkości. Jest odważny, ostry i poręczny.

Reklama

Insect Sculptures

Reklama Każdy element został wykonany ręcznie, aby stworzyć rzeźby owadów inspirowane ich otoczeniem i jedzeniem, które jedzą. Grafika została wykorzystana jako wezwanie do działania za pośrednictwem strony internetowej Doom, aby zidentyfikować określone szkodniki domowe. Elementy użyte do tych rzeźb pochodziły ze złomowisk, wysypisk śmieci, koryt rzecznych i supermarketów. Po złożeniu każdego owada fotografowano je i retuszowano w Photoshopie.

Lody

Sister's

Lody To opakowanie jest przeznaczone dla firmy Sisters Ice Cream Company. Ekipa projektowa postarała się wykorzystać trzy panie, które przypominają producentów tego produktu, w wesołych kolorach, które wynikają ze smaku każdego loda. W każdym smaku projektu kształt lodów jest wykorzystywany jako włosy postaci, co prezentuje ciekawy i nowy wizerunek opakowania lodów. Ten projekt, w nowej formie, wzbudził duże zainteresowanie wśród konkurentów i osiągnął wysoką sprzedaż. Projekt stara się stworzyć oryginalne i kreatywne opakowanie.

Butelka

Herbal Drink

Butelka Podstawą ich koncepcji jest element emocjonalny. Opracowana koncepcja nazewnictwa i designu ukierunkowana jest na odczucia i emocje klienta, ma na celu zatrzymanie osoby tuż przy potrzebnej półce i skłonienie go do wybrania jej spośród wielu innych marek. Ich opakowanie oddaje działanie ekstraktów z planu, kolorowych wzorów bezpośrednio nadrukowanych na białej porcelanowej butelce, która przypomina kształtem kwiatki. Wizualnie podkreśla wizerunek produktu naturalnego.

Puszka Na Wino

Essenzza

Puszka Na Wino Projekt wina, to kraj pochodzenia i miasto wzbudzają wiele uwagi. Szukaj w miniaturowych i tradycyjnych obrazach. Z cennych motywów wynikało, że osiągnięcie celu oznacza, że projekt tradycyjnej luksusowej butelki wina był bardzo efektowny. Motyw użyty w projekcie, arabeski, motywy zaczerpnięte z irańskiego malarstwa lakierowanego. Projekt stara się tworzyć oryginalne i kreatywne projekty oraz stara się tworzyć projekty o wewnętrznym znaczeniu i nieść ważne przesłanie.