Magazyn Design
Magazyn Design
Wózek Do Serów Schłodzonych

Coq

Wózek Do Serów Schłodzonych Patrick Sarran stworzył wózek serowy Coq w 2012 roku. Dziwaczność tego toczącego się przedmiotu wzbudza ciekawość gości, ale nie popełnij błędu, jest to przede wszystkim narzędzie pracy. Osiąga się to za pomocą stylizowanej, lakierowanej struktury bukowej, zwieńczonej cylindrycznym, lakierowanym na czerwono kloszem, który można zawiesić z boku, aby odsłonić asortyment dojrzałych serów. Używając uchwytu do przesuwania wózka, otwierając pudełko, wysuwając deskę, aby zrobić miejsce na talerz, obracając ten dysk w celu pokrojenia porcji sera, kelner może przekształcić ten proces w małe dzieło sztuki performance.

Schłodzony Wózek Pustynia

Sweet Kit

Schłodzony Wózek Pustynia Ta mobilna gablota do serwowania deserów w restauracjach powstała w 2016 roku i jest najnowszym produktem z serii K. Konstrukcja Sweet-Kit spełnia wymagania elegancji, zwrotności, objętości i przejrzystości. Mechanizm otwierania oparty jest na pierścieniu obracającym się wokół dysku ze szkła akrylowego. Dwa formowane pierścienie bukowe pełnią funkcję torów obrotowych, a także służą jako uchwyty do otwierania witryny i do przemieszczania wózka po restauracji. Te zintegrowane funkcje ułatwiają obsługę i podkreślają wyświetlane produkty.

Serwis Gorących Napojów Ze Świeżych Roślin

Herbal Tea Garden

Serwis Gorących Napojów Ze Świeżych Roślin Patrick Sarran stworzył Herbal Tea Garden jako wyjątkowy przedmiot dla Landmark Mandarin Oriental z Hongkongu w 2014 roku. Kierownik cateringu chciał mieć wózek, na którym mógłby przeprowadzić ceremonię parzenia herbaty. Ten projekt ponownie wykorzystuje kody opracowane przez Patricka Sarrana w jego wózkach z serii K, w tym wózku do sera KEZA i wózku wielofunkcyjnym Km31, pod wpływem chińskiego malarstwa pejzażowego.

Wózek Na Szampana

BOQ

Wózek Na Szampana BOQ to wózek lodowy do serwowania szampana na przyjęciach. Wykonany jest z drewna, metalu, żywicy i szkła. Symetria kołowa porządkuje przedmioty i materiały jako integralną część projektu. Standardowe flety są przechowywane w koronie, głową w dół, pod białą tacką z żywicy, chronioną przed kurzem i wstrząsami. Kompozycja, niemal kwiatowa, zachęca gości do stworzenia kręgu na degustację drogocennego trunku. Ale przede wszystkim to efektowny dodatek sceniczny dla kelnera.

Wózek Piętrowy

Kali

Wózek Piętrowy Ten wózek schodowy jest jednym z elementów projektowej serii K dla marki QUISO. Wykonany jest z pięknie wykonanego litego drewna. Jego solidna i krępa konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do serwowania alkoholu przy stole w restauracji. Dla bezpieczeństwa i elegancji obsługi okulary zawieszone są na poduszce, butelki są unieruchomione powłoką antypoślizgową, koła przemysłowe toczą się płynnie i cicho.

Wózek Wielofunkcyjny

Km31

Wózek Wielofunkcyjny Patrick Sarran stworzył Km31 dla szerokiego spektrum zastosowań w restauracjach. Głównym ograniczeniem była wielofunkcyjność. Ten wózek może być używany pojedynczo do serwowania jednego stołu lub w rzędzie z innymi do bufetu. Projektant opracował przegubowy blat z Krionu zamontowany na tej samej podstawie na kółkach, który zaprojektował dla szeregu wózków, takich jak KEZA, a później Kvin, Herbal Tea Garden i Kali, które razem nazwano serią K. Twardość Krionu pozwoliła na wybór całkowitego, lekkiego wykończenia, z wytrzymałością wymaganą w luksusowym lokalu.