Magazyn Design
Magazyn Design
Kryształowa Rzeźba Świetlna

Grain and Fire Portal

Kryształowa Rzeźba Świetlna Zbudowana z drewna i kryształu kwarcu ta organiczna rzeźba świetlna wykorzystuje drewno pozyskiwane w sposób zrównoważony z zapasów starego drewna tekowego. Zwietrzałe przez dziesięciolecia słońcem, wiatrem i deszczem drewno jest następnie ręcznie formowane, piaskowane, wypalane i wykańczane w naczyniu do przechowywania oświetlenia LED i wykorzystania kryształów kwarcu jako naturalnego dyfuzora. W każdej rzeźbie zastosowano w 100% naturalne niezmienione kryształy kwarcu, które mają około 280 milionów lat. Stosuje się różnorodne techniki wykańczania drewna, w tym metodę Shou Sugi Ban polegającą na wykorzystaniu ognia do konserwacji i kontrastującego koloru.

Oświetlenie

Capsule

Oświetlenie Kształt lampy Capsule powtarza kształt kapsuł, które są tak rozpowszechnione we współczesnym świecie: leki, konstrukcje architektoniczne, statki kosmiczne, termosy, rurki, kapsuły czasu, które przekazują wiadomości potomkom przez wiele dziesięcioleci. Może być dwojakiego rodzaju: standardowy i wydłużony. Lampy dostępne są w kilku kolorach o różnym stopniu przezroczystości. Wiązanie nylonowymi linkami dodaje lampie efektu rękodzieła. Jego uniwersalna forma miała decydować o prostocie wykonania i masowej produkcji. Oszczędność w procesie produkcji lampy to jej główna zaleta.

Pawilon

ResoNet Sinan Mansions

Pawilon ResoNet Pavilion został zamówiony przez Sinan Mansions w Szanghaju z okazji obchodów chińskiego Nowego Roku 2017. Składa się z tymczasowego pawilonu oraz interaktywnego „rezonetu” światła LED przymocowanego do wewnętrznej powierzchni. Wykorzystuje techniki Low-Fi do wizualizacji częstotliwości rezonansowych właściwych dla środowiska naturalnego, poprzez interakcję publiczności i otaczających elementów wykrytych przez sieć LED. Pawilon oświetla przestrzeń publiczną w odpowiedzi na bodźce wibracyjne. Oprócz tego, że goście mogą przyjść, aby spełnić życzenia festiwalu wiosennego, można go również wykorzystać jako scenę wykonawczą.

Biuro Usługowe

Miyajima Insurance

Biuro Usługowe Koncepcja projektu zakłada „połączenie biura z miastem” z wykorzystaniem środowiska. Witryna znajduje się w miejscu, w którym widać miasto. W tym celu przyjęto przestrzeń w kształcie tunelu, która przechodzi od bramy wejściowej do końca przestrzeni biurowej. Linia sufitu z drewna oraz czarna szczelina, w której są zamontowane światła i oprawy klimatyzacji, podkreślają kierunek w kierunku miasta.

Fotel

Lollipop

Fotel Fotel Lollipop to połączenie nietypowych kształtów i modnej kolorystyki. Jego sylwetki i elementy kolorystyczne miały wyglądać zdalnie jak cukierki, ale jednocześnie fotel powinien pasować do wnętrz o różnej stylistyce. Kształt chupa-chups stanowił podstawę podłokietników, a oparcie i siedzisko wykonane są w postaci klasycznych cukierków. Fotel Lollipop jest stworzony dla osób lubiących odważne decyzje i modę, ale nie chcących rezygnować z funkcjonalności i wygody.

Panele Akustyczne Tapicerowane

University of Melbourne - Arts West

Panele Akustyczne Tapicerowane Naszym celem było dostarczenie i zainstalowanie wielu paneli akustycznych owiniętych tkaniną o różnych rozmiarach, kątach i kształtach. Pierwsze prototypy przyniosły zmiany zarówno w projekcie, jak i fizycznych sposobach montażu i podwieszania tych paneli na ścianach, sufitach i spodniej stronie schodów. W tym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że obecne autorskie systemy zawieszania paneli sufitowych nie są adekwatne do naszych potrzeb i zaprojektowaliśmy własne.