Magazyn Design
Magazyn Design
Komunikacja Wizualna

Plates

Komunikacja Wizualna Aby zademonstrować różne działy sklepu z narzędziami, Didyk Pictures wpadł na pomysł, aby zaprezentować je jako kilka tabliczek z różnymi przedmiotami na wierzchu, podawanymi w restauracji. Białe tło i białe naczynia pomagają zaakcentować serwowane przedmioty i ułatwiają odwiedzającym sklep znalezienie odpowiedniego działu. Obrazy były również używane na billboardach 6x3 metrów i plakatach w transporcie publicznym w całej Estonii. Białe tło i prosta kompozycja sprawiają, że przekaz reklamowy może być odebrany nawet przez przejeżdżającego samochodu.

Sofa

Gloria

Sofa Design to nie tylko forma zewnętrzna, to także badanie struktury wewnętrznej, ergonomii i istoty przedmiotu. W tym przypadku kształt jest bardzo mocnym elementem i to cięcie nadane produktowi nadaje mu jego szczególny charakter. Zaletą Glorii jest stuprocentowa personalizacja, dodawanie różnych elementów, materiałów i wykończeń. Wielką osobliwością są wszystkie dodatkowe elementy, które można dodać za pomocą magnesów do konstrukcji, nadając produktowi setki różnych kształtów.

Szklany Wazon

Jungle

Szklany Wazon Inspirowana naturą kolekcja szkła Jungle zakłada tworzenie przedmiotów, które swoją wartość zyskują dzięki jakości, wzornictwu i materiałowi. Proste kształty odzwierciedlają spokój medium, a jednocześnie są nieważkie i mocne. Wazony są ręcznie formowane i ręcznie formowane, sygnowane i numerowane. Rytm procesu produkcji szkła zapewnia, że każdy przedmiot z kolekcji Jungle ma unikalną grę kolorów, która naśladuje ruch fal.

Collier

Eves Weapon

Collier Broń Ewy wykonana jest z 750-karatowego różowego i białego złota. Zawiera 110 diamentów (20,2 ct) i składa się z 62 segmentów. Wszystkie mają dwa zupełnie różne wyglądy: w widoku z boku segmenty mają kształt jabłka, w widoku z góry widać linie w kształcie litery V. Każdy segment jest podzielony na boki, aby uzyskać efekt sprężynowania przytrzymującego diamenty - diamenty są utrzymywane tylko przez napięcie. To korzystnie podkreśla świetlistość, blask i maksymalizuje widoczny blask diamentu. Pozwala na niezwykle lekki i przejrzysty design pomimo rozmiaru naszyjnika.

Wazon

Rainforest

Wazon Wazony Rainforest to mieszanka trójwymiarowych kształtów i tradycyjnej skandynawskiej techniki parowej. Ręcznie formowane elementy mają wyjątkowo grube szkło z nieważkimi plamami koloru. Kolekcja studiomade jest inspirowana kontrastami natury i tym, jak tworzy harmonię.

Rzeźba

Iceberg

Rzeźba Góry lodowe to wewnętrzne rzeźby. Łącząc góry, można budować łańcuchy górskie, mentalne krajobrazy ze szkła. Powierzchnia każdego przedmiotu ze szkła pochodzącego z recyklingu jest niepowtarzalna. Zatem każdy przedmiot ma niepowtarzalny charakter, duszę. Rzeźby są ręcznie formowane, podpisywane i numerowane w Finlandii. Główną filozofią rzeźb lodowych jest odzwierciedlenie zmian klimatycznych. Dlatego zastosowanym materiałem jest szkło z recyklingu.