Magazyn Design
Magazyn Design
Forma Do Lodu

Icy Galaxy

Forma Do Lodu Natura zawsze była jednym z najważniejszych źródeł inspiracji dla projektantów. Pomysł przyszedł do głowy projektantom, zaglądając w przestrzeń i obraz Milk Way Galaxy. Najważniejszym aspektem tego projektu było stworzenie niepowtarzalnej formy. Wiele projektów, które są na rynku, koncentruje się na wytwarzaniu jak najbardziej przejrzystego lodu, ale w tym przedstawionym projekcie projektanci celowo skupili się na formach, które są tworzone przez minerały, gdy woda zamienia się w lód, aby było bardziej zrozumiałe, projektanci przekształcili naturalną wadę w piękny efekt. Ten projekt tworzy spiralną kulistą formę.

Filtr Papierosowy

X alarm

Filtr Papierosowy Alarm X jest alarmem dla palaczy, aby uświadomić im, co robią sobie podczas robienia tego. Ten projekt to nowa generacja filtrów papierosowych. Ten projekt może być dobrym zamiennikiem drogich reklam przeciwko paleniu i ma większy wpływ na umysły palaczy niż jakakolwiek inna negatywna reklama.Ma bardzo prostą konstrukcję, filtry są oznakowane niewidocznym atramentem, który pokrywa negatywny obszar szkicu i z każdym zaciągnięciem szkic będzie wydawał się wyraźniejszy, więc z każdym zaciągnięciem zobaczysz, że twoje serce ciemnieje i wiesz, co się z tobą dzieje.

Transformacyjny Parking Rowerowy

Smartstreets-Cyclepark™

Transformacyjny Parking Rowerowy Smartstreets-Cyclepark to wszechstronny, usprawniony parking rowerowy dla dwóch rowerów, który zmieści się w ciągu kilku minut, umożliwiając szybką poprawę miejsc parkingowych na obszarach miejskich bez dodawania bałaganu do sceny ulicznej. Sprzęt pomaga ograniczyć kradzieże rowerów i może być zainstalowany nawet na najbardziej wąskich ulicach, uwalniając nową wartość z istniejącej infrastruktury. Wykonany ze stali nierdzewnej sprzęt może być dopasowany kolorystycznie do palety RAL i oznakowany marką dla władz lokalnych lub sponsorów. Może również służyć do identyfikacji tras rowerowych. Można go ponownie skonfigurować, aby pasował do dowolnego rozmiaru lub stylu kolumny.

Opakowanie Magnezowe

Kailani

Opakowanie Magnezowe Prace Agencji Arome nad identyfikacją graficzną i linią artystyczną opakowań Kailani opierają się na minimalistycznym i czystym designie. Ten minimalizm jest zgodny z produktem, który ma tylko jeden składnik - magnez. Wybrana typografia jest mocna i napisana. Charakteryzuje zarówno siłę minerału magnezu, jak i siłę produktu, który przywraca witalność i energię konsumentom.

Butelka Wina

Gabriel Meffre

Butelka Wina Aroma tworzy tożsamość graficzną miski kolekcjonerskiej Gabriel Meffre, która obchodzi 80-lecie. Pracowaliśmy nad charakterystycznym projektem lat 30-tych tamtych czasów, symbolizowanym graficznie przez kobietę z lampką wina. Zastosowane kolorowe płyty są akcentowane przez tłoczenie i tłoczenie folią na gorąco, aby podkreślić kolekcjonerską stronę kolekcji.

Opakowanie Żywności

Chips BCBG

Opakowanie Żywności Wyzwanie dla realizacji opakowań chipowych marki BCBG polegało na wykonaniu serii opakowań adekwatnych do uniwersum znaku. Opakowania musiały być zarówno minimalistyczne, jak i nowoczesne, a jednocześnie mieć ten rzemieślniczy dotyk chipsów oraz tę przyjemną i sympatyczną stronę, która przywodzi na myśl postacie narysowane piórem. Aperitif to miła chwila, którą trzeba poczuć na opakowaniu.