Magazyn Design
Magazyn Design
Głośnik

Black Hole

Głośnik Black Hole zaprojektowany w oparciu o nowoczesną inteligentną technologię i jest to przenośny głośnik Bluetooth. Można go podłączyć do dowolnego telefonu komórkowego z różnymi platformami, a port USB umożliwia podłączenie do zewnętrznej pamięci przenośnej. Wbudowane światło może służyć jako lampka biurkowa. Ponadto atrakcyjny wygląd Black Hole sprawia, że tak atrakcyjne artykuły gospodarstwa domowego mogą być używane w aranżacji wnętrz.

Przenośny Głośnik Bluetooth

Black Box

Przenośny Głośnik Bluetooth To jest przenośny głośnik Bluetooth. Jest lekki i mały oraz ma formę emocjonalną. Zaprojektowałem formę głośnika Black Box, upraszczając kształt fal. Aby słuchać dźwięku stereo, ma dwa głośniki, lewy i prawy. Również te dwa głośniki są częścią przebiegu. Jeden to pozytywny kształt fali i jeden negatywny kształt fali. do korzystania, to urządzenie może łączyć się parą z innymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak telefon komórkowy i komputer przez Bluetooth i odtwarza dźwięk. Ma również współdzielenie baterii. Po złożeniu dwóch głośników na stole pojawia się czarna skrzynka, gdy nie jest używana.

Centrum Sprzedaży

Ad Jinli

Centrum Sprzedaży Projekt ten odrestaurował stare budynki na działce miejskiej i nadaje budynkom nową misję funkcjonalną, aby sprostać nowym wymaganiom funkcjonalnym. Projektanci starają się skłonić ludzi do zaakceptowania nowoczesnego stylu w czteropiętrowym mieście od przekształcenia elewacji budynku po projekt dekoracji wnętrz, aby zapewnić integralność realizacji projektu.

Przenośny Głośnik

Seda

Przenośny Głośnik Seda to funkcjonalne urządzenie bazujące na technologii inteligencji. Centralny uchwyt na długopis służy jako organizer przestrzeni. Ponadto funkcje cyfrowe, takie jak port USB i połączenie Bluetooth, sprawiają, że jest to przenośny odtwarzacz i głośnik z adaptacją do użytku domowego. Listwa świetlna osadzona w korpusie zewnętrznym działa jak lampka biurkowa. Również atrakcyjny wygląd luksusu sprawia, że tak atrakcyjne artykuły domowe można wykorzystać w aranżacji wnętrz. Również lepsze wykorzystanie przestrzeni jest jedną z podstawowych cech Sedy.

Biuro

Phuket VIP Mercury

Biuro Opierając się na motywie otwartości i dogłębnej eksploracji marki, zbadał projekt i stworzył wizualną integrację wizualnej rozszerzalności i historii marki z planetą jako głównym elementem kreatywnym. Plan rozwiązał następujące trzy problemy dzięki nowym myślom wizualnym: Równowaga otwartości przestrzeni i funkcji; Podział i łączenie funkcjonalnych obszarów przestrzeni; Regularność i zmiana podstawowego stylu przestrzennego.

Strona Internetowa

Travel

Strona Internetowa W projekcie zastosowano minimalistyczną stylistykę, aby nie przeciążać doświadczenia użytkownika niepotrzebnymi informacjami. Bardzo trudno jest również zastosować styl minimalistyczny w branży turystycznej, ponieważ równolegle z prostym i przejrzystym projektem użytkownik musi uzyskać pełne informacje o swojej podróży, a nie jest to łatwe do połączenia.