Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Mebli

ChuangHua Tracery

Zestaw Mebli ChuangHua Tracery pasuje do wystroju domu, przestrzeni komercyjnej, hotelu lub studia, którego esencja inspirowana jest ChuangHua, chińskim wzorem kratek okiennych. Wykorzystując technologię gięcia blach i malowanie proszkowe w żywym czerwonawym kolorze z czystą bielą, która oświetlała jego świąteczny wygląd, uwalniając je od metalicznego obrazu twardości, zimna i ciężkości. Estetycznie prosty, czysty i schludny w swoim strukturalnym kształcie zaprojektowany, gdy światło przechodzi przez wzór maswerku wycinanego laserowo, cień rzuca się na otaczającą ścianę i podłogę, która ukazuje przebłysk piękna.

Edukacyjna Zabawka Edukacyjna

GrowForest

Edukacyjna Zabawka Edukacyjna Pomaganie dzieciom w zrozumieniu celów zrównoważonego rozwoju życia na lądzie, ochrony, zachowania i odtwarzania leśnictwa. Model drzew jest identyczny z rodzimymi gatunkami drewna z Tajwanu, takimi jak akacja, cedr kadzidlany, tochigi, jodła tajwańska, kamforowiec i jodła azjatycka. Ciepły dotyk tekstury drewna, niepowtarzalny zapach każdego gatunku drzew i teren wysokościowy dla różnych gatunków drzew. Ilustrowana książeczka z opowieściami pomaga głęboko zakorzenić dzieci w koncepcji ochrony lasów, poznać różnice między gatunkami drzew na Tajwanie, przedstawić koncepcję lasów ochronnych w książce z obrazkami.

Kaplica Weselna

Cloud of Luster

Kaplica Weselna Chmura blasku to kaplica ślubna znajdująca się w sali ceremonii ślubnej w mieście Himeji w Japonii. Projekt stara się przenieść ducha nowoczesnej ceremonii ślubnej na fizyczną przestrzeń. Kaplica jest cała biała, w kształcie chmury, prawie całkowicie otoczonej zakrzywionym szkłem, otwierającym ją na otaczający ogród i zbiornik wodny. Kolumny zwieńczone są hiperboliczną kapitelą niczym głowy płynnie łączące je z minimalistycznym sufitem. Cokół kaplicy od strony niecki jest hiperboliczną krzywizną, dzięki której cała konstrukcja wydaje się unosić się na wodzie i podkreśla jej lekkość.

Apteka Wydawnicza

The Cutting Edge

Apteka Wydawnicza Cutting Edge to apteka, która ma związek z sąsiednim szpitalem Daiichi General Hospital w Himeji City w Japonii. W aptekach tego typu klient nie ma bezpośredniego dostępu do produktów jak w aptekach detalicznych; raczej jego lekarstwa przygotuje na podwórku farmaceuta po okazaniu recepty. Ten nowy budynek został zaprojektowany w celu promowania wizerunku szpitala poprzez wprowadzenie ostrego obrazu high-tech, zgodnego z zaawansowaną technologią medyczną. Efektem jest biała, minimalistyczna, ale w pełni funkcjonalna przestrzeń.

Sklep Flagowy

WADA Sports

Sklep Flagowy Aby uczcić swoje 30-lecie, WADA Sports przenosi się do nowo wybudowanej siedziby i flagowego sklepu. Wewnątrz sklepu znajduje się gigantyczna eliptyczna metalowa konstrukcja podtrzymująca budynek. Poniżej eliptycznej konstrukcji produkty rakietowe są wyrównane w specjalnie zaprojektowanym uchwycie. Rakiety są ułożone szeregowo i łatwe do przenoszenia jedna po drugiej. Powyżej eliptyczny kształt służy jako ekspozycja różnych cennych zabytkowych i nowoczesnych rakiet zebranych z całego kraju i przekształca wnętrze sklepu w muzeum rakiet.

Biuro

The Duplicated Edge

Biuro Duplicated Edge to projekt dla Toshin Satellite Preparatory School w Kawanishi w Japonii. Szkoła potrzebowała nowej przestrzeni recepcyjnej, konsultacyjnej i konferencyjnej w wąskiej sali o powierzchni 110 m2 z niskim sufitem. Projekt proponuje otwartą przestrzeń naznaczoną ostrym trójkątnym blatem recepcyjnym i informacyjnym dzielącym przestrzeń na funkcjonalne jednostki. Lada pokryta jest stopniowo rosnącą białą metaliczną blachą. To połączenie jest powtórzone przez lustra w ścianie podwórka i odblaskowe panele aluminiowe na suficie, rozszerzające przestrzeń do szerszych wymiarów.