Magazyn Design
Magazyn Design
Instalacja Na Pulpicie

Wood Storm

Instalacja Na Pulpicie Wood Storm to instalacja stacjonarna zapewniająca przyjemność wizualną. Turbulencja przepływu powietrza jest urzeczywistniana przez drewnianą kurtynę, wzmocnioną przez rzucane z dołu światła, aby stworzyć świat bez grawitacji. Instalacja zachowuje się jak niekończąca się pętla dynamiczna. Prowadzi linię wzroku wokół niego, aby znaleźć punkt początkowy lub końcowy, podczas gdy publiczność faktycznie tańczy z burzą.

Instalacje Interaktywne

Falling Water

Instalacje Interaktywne The Falling Water to zestaw interaktywnych instalacji umożliwiających użytkownikom zmianę ścieżki biegania wokół sześcianu lub kostek. Połączenie kostek i perełkowego strumienia stanowi kontrast statycznego obiektu i dynamicznego przepływu wody. Można pociągnąć za strumień, aby zobaczyć płynące koraliki lub po prostu postawić na stole jako scenę zamarzniętej wody. Koraliki są również uważane za życzenia, które ludzie składają każdego dnia. Życzenia powinny być związane łańcuchami i wiecznie biegać jak wodospad.

Montaż Ramy

Missing Julie

Montaż Ramy Ten projekt przedstawia instalację ramową i interfejs między wnętrzem i na zewnątrz lub światłami i cieniami. Dostarcza ekspresji, gdy ludzie wyglądają z kadru, czekając, aż ktoś wróci. Różne rodzaje i rozmiary szklanych kulek są używane jako symbol życzeń i łez, aby zasugerować emocje, które mogą kryć się w środku. Stalowa rama i pudełka wyznaczają granicę emocji. Emocja wyrażana przez osobę może różnić się od sposobu, w jaki jest postrzegana, tak jak obrazy w tych sferach są odwrócone.

Zestaw Do Herbaty

Vapor Breeze

Zestaw Do Herbaty Dzbanek do herbaty to pudełko, w którym znajduje się wszechświat esencji czekających na uwolnienie. Spoglądając w otwór, można znaleźć strukturę kanałów dynamicznych, które są pośrednie w parach. Struktura odbija się również na skórze na zewnątrz. Całe ciało ilustruje odparowaną esencję, którą ludzie mogą wizualizować i cieszyć się każdym dniem.

Stojak Na Kwiaty

Eyes

Stojak Na Kwiaty The Eyes to stojak na kwiaty na każdą okazję. Owalne ciało jest pokryte złotem z nieregularnymi otworami, jak ludzkie oczy, które zawsze szukają cudownych rzeczy w Matce Naturze. Stojak zachowuje się jak filozof. Pielęgnuje naturalne piękno i ukazuje cały świat przed lub po jego rozpaleniu.

Interaktywny Stojak Na Biurko

Ubiquitous Stand

Interaktywny Stojak Na Biurko Ten wszechobecny stojak na biurko jest przeznaczony do interakcji z ludźmi mającymi marzenia na jawie. Otwory są ułożone i uzupełnione o kwiaty, lizaki lub przedmioty, które asymilują się w ich wzór z różnych orientacji. Chromowana powierzchnia odbija i zmienia odcienie wyświetlanych obiektów i ludzi z nią wchodzących.