Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

Codependent

Stół Współzależność łączy psychologię i projekt, szczególnie koncentrując się na fizycznej manifestacji stanu psychicznego, współzależności. Te dwie splecione tabele muszą na sobie wzajemnie polegać, aby mogły funkcjonować. Te dwie formy nie są w stanie stać samodzielnie, ale razem tworzą jedną funkcjonalną formę. Stół finałowy to potężny przykład, którego całość jest większa niż suma jej części.

Wnętrza Komercyjne

Nest

Wnętrza Komercyjne Piętro dzielą dwaj wyjątkowi profesjonaliści - adwokaci i architekci, którzy wymagają zróżnicowanych porządków hierarchicznych. Wybór i uszczegółowienie elementów było próbą utrzymania ogólnego, ziemistego wyglądu i ożywienia lokalnego artyzmu i materiałów budowlanych. Mieszanie i zastosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska, wielkość otworów, wszystko to było napędzane przez przywołanie lokalnego klimatu, aby stworzyć przyjemne środowisko, które przywróciło utracone praktyki, razem nadając strukturę zrównoważonym praktykom.

Sztućce

Ingrede Set

Sztućce Zestaw sztućców Ingrede został zaprojektowany, aby wyrazić potrzebę perfekcji w życiu codziennym. Zestaw widelca, łyżki i noża łączy się za pomocą magnesów. Sztućce są ustawione pionowo i tworzą harmonię ze stołem. Matematyczne kształty pozwoliły skonstruować jedną płynną formę składającą się z trzech różnych elementów. Takie podejście stwarza nowe możliwości, które można zastosować do wielu różnych produktów, takich jak zastawa stołowa i inne projekty przyborów kuchennych.

Usługa Rekomendacji Muzycznych

Musiac

Usługa Rekomendacji Muzycznych Musiac to muzyczny silnik rekomendacji, wykorzystujący aktywne uczestnictwo, aby znaleźć precyzyjne opcje dla swoich użytkowników. Jego celem jest zaproponowanie alternatywnych interfejsów, które rzuci wyzwanie autokracji algorytmu. Filtrowanie informacji stało się nieuniknionym podejściem do wyszukiwania. Jednak tworzy efekty komory echa i ogranicza użytkowników w ich strefie komfortu, ostro przestrzegając ich preferencji. Użytkownicy stają się bierni i przestają kwestionować opcje oferowane przez maszynę. Poświęcenie czasu na przegląd opcji może zwiększyć ogromne koszty biologiczne, ale to wysiłek tworzy znaczące doświadczenie.

Prototyp Mieszkalny

No Footprint House

Prototyp Mieszkalny NFH został opracowany do produkcji seryjnej, w oparciu o większy zestaw prefabrykowanych typów domów mieszkalnych. Pierwszy prototyp zbudowano dla holenderskiej rodziny w południowo-zachodniej Kostaryce. Wybrali konfigurację z dwiema sypialniami ze stalową konstrukcją i wykończeniami z drewna sosnowego, która została wysłana do miejsca docelowego jedną ciężarówką. Budynek został zaprojektowany wokół centralnego rdzenia usługowego w celu optymalizacji wydajności logistycznej w zakresie montażu, konserwacji i użytkowania. Projekt dąży do integralnego zrównoważonego rozwoju pod względem wydajności ekonomicznej, środowiskowej, społecznej i przestrzennej.

Hotel

LiHao

Hotel Powrót do natury, kulturalnej stacji miasta. Stwórz wyrafinowany styl życia. Wyłącznie ciesz się ciszą i spokojem. Hotel położony jest w tętniącej życiem dzielnicy Baoding High-tech Development Zone. Projektant na nowo definiuje miejski hotel kurortowy, myśląc holistycznie, ponownie łącząc otoczenie, architekturę, krajobraz i wnętrza, aby stworzyć wyrafinowaną, naturalną i wygodną przestrzeń hotelową. Pozwól podróżującym służbowo poczuć się dobrze w ciszy, kradnąc pół dnia wolnego.