Magazyn Design
Magazyn Design
Luksusowe Pianino Hybrydowe

Exxeo

Luksusowe Pianino Hybrydowe EXXEO to elegancki fortepian hybrydowy do współczesnych przestrzeni. Jego unikalny kształt uosabia trójwymiarową fuzję fal dźwiękowych. Klienci mogą w pełni dostosować swój fortepian, aby był w harmonii z otoczeniem jako dzieło sztuki dekoracyjnej. To zaawansowane technicznie pianino jest wykonane z egzotycznych materiałów, takich jak włókno węglowe, wysokiej jakości skóra samochodowa i aluminium lotnicze. Zaawansowany system głośników płyty rezonansowej; odtwarza szeroki zakres dynamiki fortepianów poprzez system nagłośnienia 200 W, 9 głośników. Dedykowany, wbudowany akumulator umożliwia pianinie działanie do 20 godzin na jednym ładowaniu.

Sprzedam Dom

Zhonghe Kechuang

Sprzedam Dom Ten projekt dąży do głębi i dokładności materiału, technologii i przestrzeni oraz podkreśla integralność funkcji, struktury i formy. Poprzez połączenie efektu świetlnego i nowych materiałów, aby stanowiły najlepsze elementy estetyczne, aby osiągnąć cel, jakim jest nowatorski design, dać ludziom nieograniczone poczucie technologicznego zadumy.

Dom Mieszkalny

Casa Lupita

Dom Mieszkalny Casa Lupita oddaje hołd klasycznej kolonialnej architekturze Meridy w Meksyku i jej historycznych dzielnic. Projekt obejmował odrestaurowanie casony, która jest uważana za miejsce dziedzictwa, a także zaprojektowanie architektury, wnętrz, mebli i krajobrazu. Koncepcyjnym założeniem projektu jest zestawienie architektury kolonialnej i współczesnej.

Przedszkole Cifi Pączek

CIFI Donut

Przedszkole Cifi Pączek Przedszkole CIFI Donut jest częścią wspólnoty mieszkaniowej. Chcąc stworzyć przedszkolne miejsce zajęć edukacyjnych integrujących praktyczność i piękno, stara się łączyć przestrzeń sprzedażową z edukacyjną. Poprzez pierścieniową strukturę łączącą trójwymiarowe przestrzenie, budynek i krajobraz są harmonijnie zintegrowane, tworząc miejsce aktywności o zabawnym i edukacyjnym znaczeniu.

Likier

GuJingGong

Likier Historie kulturowe przekazywane przez ludzi są przedstawione na opakowaniu, a wzory picia smoków są skrupulatnie narysowane. Smok jest szanowany w Chinach i symbolizuje pomyślność. Na ilustracji smok wychodzi, by pić. Ponieważ przyciąga wino, unosi się wokół butelki wina, dodając tradycyjne elementy, takie jak Xiangyun, pałac, góra i rzeka, co potwierdza legendę o hołdzie winu Gujing. Po otwarciu pudełka zostanie umieszczona warstwa kartonu z ilustracjami, aby pudełko miało ogólny efekt wyświetlania po otwarciu.

Restauracja

Thankusir Neverland

Restauracja Powierzchnia całego projektu jest dość duża, koszt transformacji energii elektrycznej i wody oraz centralnej klimatyzacji jest wysoki, a także innego sprzętu i wyposażenia kuchennego, więc dostępny budżet na dekorację wnętrz jest dość ograniczony, dlatego projektanci biorą pod uwagę „ Piękno natury samego budynku '', co jest dużym zaskoczeniem. Dach został zmodyfikowany poprzez zainstalowanie na nim świetlików o różnych rozmiarach. W ciągu dnia słońce świeci przez świetliki, tworząc naturalny i harmonijny efekt świetlny.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.