Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

Ripple

Stolik Kawowy Stosowane środkowe stoły zwykle znajdują się pośrodku przestrzeni i powodują problemy z podejściem. Z tego powodu tabele usług służą do otwierania tej luki. Aby rozwiązać ten problem, Yılmaz Dogan połączył dwie funkcje w projekcie Ripple i opracował dynamiczny projekt produktu, który może być zarówno półką środkową, jak i stołem serwisowym, który porusza się z asymetrycznym ramieniem i porusza się w dal. Ten dynamiczny ruch zbiegł się z płynnymi liniami projektu Ripple'a odbijającymi się od natury, ze zmiennością kropli i falami utworzonymi przez tę kroplę.

Jacht

Portofino Fly 35

Jacht Portofino Fly 35, wypełnione naturalnym światłem z dużych okien znajdujących się w holu, także w kabinach. Jej wymiary dają niespotykane dotąd poczucie przestrzeni jak na łódź tej wielkości. W całym wnętrzu paleta kolorystyczna jest ciepła i naturalna, z doborem zrównoważonych kompozycji kolorów i materiałów, co sprawia, że wnętrza są nowoczesne i komfortowe, podążając za światowymi trendami aranżacji wnętrz.

Etykiety Na Wino

KannuNaUm

Etykiety Na Wino Projekt etykiet na wino KannuNaUm charakteryzuje się wyrafinowanym i minimalistycznym stylem, uzyskanym dzięki poszukiwaniu symboli, które mogą reprezentować ich historię. Terytorium, kultura i pasja winiarzy z Kraju Długowieczności są skondensowane w tych dwóch skoordynowanych etykietach. Całość uwydatnia projekt stuletniej winorośli, który został wykonany techniką wylewania złota w 3D. Projekt ikonograficzny przedstawiający historię tych win, a wraz z nimi historię kraju, z którego się narodziła, Ogliastra, Ziemia Stulecia na Sardynii.

Księgarnia

Guiyang Zhongshuge

Księgarnia Dzięki górzystym korytarzom i półkom przypominającym naciekowe groty księgarnia wprowadza czytelników w świat krasowej jaskini. W ten sposób zespół projektowy zapewnia fantastyczne wrażenia wizualne, jednocześnie przenosząc lokalne cechy i kulturę na większe tłumy. Guiyang Zhongshuge był kultowym elementem i miejskim punktem orientacyjnym w mieście Guiyang. Ponadto wypełnia lukę w kulturowej atmosferze Guiyang.

Projektowanie Etykiet Na Wino

I Classici Cherchi

Projektowanie Etykiet Na Wino Dla zabytkowej winnicy na Sardynii od 1970 roku projektowano zmianę stylizacji etykiet dla linii win The Classics. Badanie nowych marek miało na celu utrwalenie związku z tradycją, do której dąży firma. W przeciwieństwie do poprzednich etykiet starał się nadać odrobinę elegancji, która dobrze współgra z wysoką jakością win. For the labels pracuje w technice Braille'a, która zapewnia elegancję i styl bez ważenia. Wzór kwiatowy oparty jest na graficznym opracowaniu wzoru pobliskiego kościoła Santa Croce in Usini, który jest jednocześnie logo firmy.

Księgarnia

Chongqing Zhongshuge

Księgarnia Uwzględniając w księgarni wspaniały krajobraz Chongqing, projektant stworzył przestrzeń, w której odwiedzający mogą poczuć się jak w urokliwym Chongqing podczas czytania. W sumie istnieje pięć typów miejsc do czytania, z których każdy przypomina krainę czarów z charakterystycznymi cechami. Księgarnia Chongqing Zhongshuge zapewniła konsumentom bardziej wyszukane wrażenia, których nie są w stanie uzyskać dzięki zakupom online.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.