Magazyn Design
Magazyn Design
Stołek Kuchenny

Coupe

Stołek Kuchenny Ten stołek ma pomóc w utrzymaniu neutralnej postawy stojącej. Obserwując codzienne zachowania ludzi, zespół projektantów odkrył potrzebę siedzenia na stołkach przez krótszy czas, na przykład siedzenia w kuchni na krótką przerwę, co zainspirowało zespół do stworzenia tego stołka specjalnie do takich zachowań. Ten stołek został zaprojektowany z minimalną liczbą części i konstrukcji, dzięki czemu stołek jest przystępny cenowo i opłacalny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających, biorąc pod uwagę produktywność producentów.

Infografika Z Animowanym Gifem

All In One Experience Consumption

Infografika Z Animowanym Gifem Projekt All In One Experience Consumption to infografika Big Data pokazująca takie informacje, jak cel, rodzaj i konsumpcja odwiedzających złożone centra handlowe. Główna zawartość składa się z trzech reprezentatywnych spostrzeżeń pochodzących z analizy Big Data i jest ułożonych od góry do dołu zgodnie z kolejnością ważności. Grafiki są wykonane przy użyciu technik izometrycznych i są pogrupowane w reprezentatywny kolor każdego przedmiotu.

Plakat Filmowy

Mosaic Portrait

Plakat Filmowy Film artystyczny „Mosaic Portrait” został wydany jako plakat koncepcyjny. Opowiada głównie historię dziewczyny, która padła ofiarą napaści seksualnej. Biały zwykle ma metaforę śmierci i symbol czystości. Plakat ten decyduje się ukryć przesłanie „śmierci” za cichym i łagodnym stanem dziewczyny, aby podkreślić silniejsze emocje kryjące się za ciszą. Jednocześnie projektant wkomponował w obraz elementy artystyczne i sugestywne symbole, powodując szersze myślenie i eksplorację dzieł filmowych.

Pas Do Prania W Pomieszczeniach

Brooklyn Laundreel

Pas Do Prania W Pomieszczeniach To jest pas do prania do użytku wewnętrznego. Kompaktowy korpus, który jest mniejszy niż japońska miękka okładka, wygląda jak taśma miernicza, gładkie wykończenie bez śrub na powierzchni. Pas o długości 4 m ma łącznie 29 otworów, każdy otwór może pomieścić i pomieścić wieszak na ubrania bez spinaczy do bielizny, działa szybko wysychając. Pasek wykonany z antybakteryjnego i przeciwpleśniowego poliuretanu, bezpiecznego, czystego i mocnego materiału. Maksymalne obciążenie 15 kg. 2 szt. Haczyka i obrotowego korpusu umożliwiają wielokrotne użycie. Mały i prosty, ale bardzo przydatny do prania w pomieszczeniach. Łatwa obsługa i inteligentna instalacja będą pasować do każdego rodzaju pomieszczenia.

Szpital

Warm Transparency

Szpital Tradycyjnie szpital to przestrzeń, która ma słaby naturalny kolor lub materiał ze względu na sztuczną strukturę materiału w celu poprawy funkcjonalności i wydajności. Dlatego pacjenci czują, że są oddzieleni od ich codziennego życia. Należy wziąć pod uwagę wygodne środowisko, w którym pacjenci mogą spędzać czas i być wolni od stresu. Architekci TSC zapewniają otwartą, wygodną przestrzeń, ustawiając otwartą przestrzeń sufitu w kształcie litery L i duży okap przy użyciu dużej ilości drewna. Ciepła przejrzystość tej architektury łączy ludzi i usługi medyczne.

Kolczyki

Van Gogh

Kolczyki Kolczyki inspirowane drzewem migdałowym w kwiatach namalowanym przez Van Gogha. Delikatność gałęzi odtwarzają delikatne łańcuchy typu Cartier, które, podobnie jak gałęzie, kołyszą się na wietrze. Różne odcienie różnych kamieni szlachetnych, od prawie białego do bardziej intensywnego różu, reprezentują odcienie kwiatów. Skupisko kwitnących kwiatów jest reprezentowane różnymi żetonami. Wykonane z 18-karatowego złota, różowych diamentów, morganitów, różowych szafirów i różowych turmalinów. Polerowane i teksturowane wykończenie. Niezwykle lekkie i doskonale dopasowane. To nadejście wiosny w formie klejnotu.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.