Magazyn Design
Magazyn Design
Tożsamość Marki

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Tożsamość Marki BIA to symbol Atlantyku, będący lokalnym ptakiem, który unosi się nad myślami i marzeniami nad krajami, pilotem natury, który przenosi ludzi, wspomnienia, biznes i firmy. W SATA, BIA zawsze będzie symbolizować zjednoczenie dziewięciu wysp Archipelagu w jednym atlantyckim wyzwaniu: weź nazwę Azorów na świat i przenieś świat na Azory. BIA - Blue Islands Açor - na nowo wynaleziony ptak açor, prostoliniowy, zainspirowany futuryzmem prototypów, zbudowany na unikalnym kodzie genetycznym, asymetryczny, wyrazisty i kolorowy jak dziewięć wysp Azorów.

Nazwa Projektu : SATA | BIA - Blue Islands Açor, Nazwisko projektanta : SATA Airlines, Imię klienta : SATA Airlines.

SATA | BIA - Blue Islands Açor Tożsamość Marki

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.