Magazyn Design
Magazyn Design
Tożsamość Marki

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Tożsamość Marki BIA to symbol Atlantyku, będący lokalnym ptakiem, który unosi się nad myślami i marzeniami nad krajami, pilotem natury, który przenosi ludzi, wspomnienia, biznes i firmy. W SATA, BIA zawsze będzie symbolizować zjednoczenie dziewięciu wysp Archipelagu w jednym atlantyckim wyzwaniu: weź nazwę Azorów na świat i przenieś świat na Azory. BIA - Blue Islands Açor - na nowo wynaleziony ptak açor, prostoliniowy, zainspirowany futuryzmem prototypów, zbudowany na unikalnym kodzie genetycznym, asymetryczny, wyrazisty i kolorowy jak dziewięć wysp Azorów.

Nazwa Projektu : SATA | BIA - Blue Islands Açor, Nazwisko projektanta : SATA Airlines, Imię klienta : SATA Airlines.

SATA | BIA - Blue Islands Açor Tożsamość Marki

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.