Magazyn Design
Magazyn Design
Próbki Koloru Piwa

Beertone

Próbki Koloru Piwa Beertone to pierwszy przewodnik po piwach oparty na różnych kolorach piwa, prezentowany w szklanym wachlarzu. Na potrzeby pierwszej edycji zebraliśmy informacje z 202 różnych piw szwajcarskich podróżujących po całym kraju, ze wschodu na zachód, z północy na południe. Cały proces wymagał dużo czasu i szczegółowej logistyki, ale efekt tych dwóch pasji sprawia, że jesteśmy bardzo dumni, a kolejne edycje są już w planach. Twoje zdrowie!

Nazwa Projektu : Beertone, Nazwisko projektanta : Alexander Michelbach, Imię klienta : Beertone.

Beertone Próbki Koloru Piwa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.