Magazyn Design
Magazyn Design
Pudełko Na Lunch

The Portable

Pudełko Na Lunch Branża gastronomiczna kwitnie, a jedzenie na wynos stało się koniecznością dla współczesnych ludzi. W tym samym czasie wygenerowano również dużo śmieci. Wiele pudełek na żywność używanych do przechowywania żywności można poddać recyklingowi, ale plastikowe torby używane do pakowania pudełek na posiłki w rzeczywistości nie nadają się do recyklingu. Aby zmniejszyć zużycie plastikowych toreb, połączono funkcje pudełka na posiłek i plastiku, aby zaprojektować nowe pudełka na lunch. Pudełko na bele zamienia swoją część w uchwyt, który jest łatwy do przenoszenia i może zawierać wiele pudełek na posiłki, znacznie zmniejszając użycie plastikowych toreb do pakowania pudełek na posiłki.

Golarka

Alpha Series

Golarka Seria Alpha to kompaktowa, półprofesjonalna golarka, która poradzi sobie z podstawowymi zadaniami związanymi z pielęgnacją twarzy. Również produkt oferujący higieniczne rozwiązania z nowatorskim podejściem w połączeniu z piękną estetyką. Prostota, minimalizm i funkcjonalność w połączeniu z łatwą interakcją z użytkownikiem budują podstawy projektu. Radość z użytkowania to podstawa. Końcówki można łatwo zdjąć z golarki i umieścić w schowku. Stacja dokująca służy do ładowania golarki i czyszczenia końcówek obsługiwanych za pomocą światła UV wewnątrz komory przechowywania.

Wielofunkcyjne Urządzenie Przenośne

Along with

Wielofunkcyjne Urządzenie Przenośne Projekt zapewnia przenośne życie dla tłumu na zewnątrz, który jest podzielony głównie na dwie części: korpus główny i moduły, które można wymieniać. Główny korpus obejmuje funkcje ładowania, szczoteczki do zębów i golenia. Inspiracją do stworzenia produktu były osoby, które uwielbiają podróżować, a ich bagaż jest zagracony lub zgubiony, więc przenośne, wszechstronne opakowanie stało się pozycją produktu. Obecnie wiele osób lubi podróżować, dlatego wybór produktów przenośnych staje się coraz większy. Produkt ten jest zgodny z zapotrzebowaniem rynku.

Natychmiastowe Naturalne Urządzenie Do Powiększania Ust

Xtreme Lip-Shaper® System

Natychmiastowe Naturalne Urządzenie Do Powiększania Ust Xtreme Lip-Shaper® System to pierwsze na świecie klinicznie sprawdzone bezpieczne urządzenie kosmetyczne do użytku domowego w celu powiększania ust. Używa chińskiej metody „bańki” sprzed 3500 lat - innymi słowy ssania - w połączeniu z zaawansowaną technologią modelowania ust do natychmiastowego konturowania i powiększania ust. Projekt tworzy zapierającą dech w piersiach pojedynczą i podwójnie płatkową dolną wargę, podobnie jak Angelina Jolie. Użytkownicy mogą oddzielnie uwydatniać górną lub dolną wargę. Konstrukcja jest również zbudowana w celu podniesienia łuków łuku Kupidyna, wypełnienia dołów wargowych, aby unieść kąciki starzejących się ust. Odpowiedni dla obu płci.

Kostki Cukrowe

Two spoons of sugar

Kostki Cukrowe Herbata czy picie kawy to nie tylko ugaszenie pragnienia. Jest to ceremonia oddawania się i dzielenia. Dodanie cukru do kawy lub herbaty może być tak proste, jak pamiętasz cyfry rzymskie! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednej łyżki cukru, czy dwóch lub trzech, wystarczy wybrać jedną z trzech cyfr wykonanych z cukru i wrzucić ją do gorącego / zimnego napoju. Wystarczy jedno działanie i Twój cel zostanie rozwiązany. Bez łyżki, bez pomiaru, to takie proste.

Toaleta Dla Psów

PoLoo

Toaleta Dla Psów PoLoo to automatyczna toaleta, która pomaga psom w spokojnym kupowaniu, nawet gdy na zewnątrz jest kiepska pogoda. Latem 2008 roku, podczas wakacji pod żaglami z trzema rodzinnymi psami, wykwalifikowana żeglarz Eliana Reggiori opracowała łódkę PoLoo. Wraz ze swoją przyjaciółką Adnan Al Maleh zaprojektowała coś, co nie tylko poprawi jakość życia psom, ale także poprawi jakość życia tych właścicieli, którzy są w podeszłym wieku lub niepełnosprawni i nie mogą wyjść z domu w okresie zimowym. Jest automatyczny, nie pachnie i jest łatwy w użyciu, do przenoszenia, do czyszczenia i idealny dla osób mieszkających w mieszkaniach, dla właścicieli kamperów i łodzi, hoteli i kurortów.