Magazyn Design
Magazyn Design
Okładki Albumów

Haezer

Okładki Albumów Haezer jest znany ze swojego solidnego basu, epickich breaków z dobrze dopracowanymi efektami. Jest to rodzaj dźwięku, który wydaje się zwykłą muzyką taneczną, ale przy bliższym przyjrzeniu się lub wysłuchaniu zaczniesz odkrywać wiele warstw częstotliwości w gotowym produkcie. W przypadku koncepcji kreatywnej i wykonania wyzwaniem była symulacja dźwięku znanego jako Haezer. Styl graficzny wcale nie jest typowym stylem muzyki tanecznej, co czyni Haezera własnym gatunkiem.

Nazwa Projektu : Haezer , Nazwisko projektanta : Chris Slabber, Imię klienta : CS Design & Illustration.

Haezer  Okładki Albumów

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.