Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

1x3

Stolik Kawowy 1x3 jest inspirowany przez zazębiające się łamigłówki. Jest zarówno meblem, jak i łamigłówką. Wszystkie części pozostają razem bez konieczności stosowania jakichkolwiek mocowań. Zasada blokowania obejmuje tylko ruchy ślizgowe, co zapewnia bardzo szybki proces montażu i sprawia, że 1x3 jest odpowiednie do częstej zmiany miejsca. Poziom trudności nie zależy od zręczności, ale przede wszystkim od widzenia przestrzennego. Instrukcje są dostarczane na wypadek, gdyby użytkownik potrzebował pomocy. Nazwa - 1x3 to wyrażenie matematyczne, które reprezentuje logikę konstrukcji drewnianej - jeden element, trzy części.

Nazwa Projektu : 1x3, Nazwisko projektanta : Petar Zaharinov, Imię klienta : PRAKTRIK.

1x3 Stolik Kawowy

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.