Magazyn Design
Magazyn Design
Metalowe Krzesło

Tomeo

Metalowe Krzesło W latach 60-tych wizjonerscy projektanci opracowali pierwsze plastikowe meble. Talent projektantów w połączeniu z uniwersalnością substancji sprawił, że jest ona niezbędna. Uzależnili się od niej zarówno projektanci, jak i konsumenci. Dziś znamy zagrożenia dla środowiska. Mimo to tarasy restauracji pozostają wypełnione plastikowymi krzesłami. Dzieje się tak, ponieważ rynek oferuje niewielką alternatywę. Świat designu pozostaje słabo zaludniony przez producentów mebli stalowych, czasem nawet publikując projekty z końca XIX wieku… Oto narodziny Tomeo: nowoczesnego, lekkiego stalowego krzesła z możliwością układania w stosy.

Przestrzeń Artystyczna

Surely

Przestrzeń Artystyczna To sztuka, codzienność i handel detaliczny, łączą się w jednej przestrzeni. Od architektury, która jest krajową fabryką haczyków na ubrania. Cały budynek zachowuje cętkowaną fakturę ściany, ponieważ warstwowa faktura przestrzeni tworzy inny kontrast z zewnętrzem, tworzy również przestrzenne doświadczenie. Porzuć zbyt twardą dekorację, zastosuj miękką dekorację do ekspozycji, która stworzyła relaksujące uczucie. Kontrast między kreacją a wczesną fazą jest bardziej elastyczny dla zrównoważonego rozwoju przestrzeni w przyszłości.

Tożsamość Marki

Pride

Tożsamość Marki Aby stworzyć projekt marki Pride, zespół wykorzystał badanie grupy docelowej na kilka sposobów. Podczas projektowania logo i identyfikacji wizualnej zespół wziął pod uwagę zasady psycho-geometrii - wpływ form geometrycznych na określone psychotypy ludzi i ich dobór. Również projekt powinien wywołać u widzów pewne emocje. Aby osiągnąć pożądany efekt, zespół zastosował zasady oddziaływania koloru na osobę. Ogólnie rzecz biorąc, wynik wpłynął na projekt wszystkich produktów firmy.

Centrum Sprzedaży

Shuimolanting

Centrum Sprzedaży Chiński styl tego etui opiera się na ciemnoczerwonym mielonym kamieniu na rynku i pustym naturalnym oświetleniu okna podłogowego, tworząc kontrast między światłem i cieniem, wirtualnym i rzeczywistym. Wirtualne i aluminiowe kratki z drewna, miedziane fragmenty liści lotosu w wodnym punkcie widokowym i chińska struktura postaci na instalacji w strefie wypoczynkowej to punkt `` tuszu do orchidei ''. walizka. W szczególności zastosowanie nowych materiałów na ospę, w zwykłym trybie podkreśla niezwykłe, ale też genialnie obniża koszt powierzchni.

Salon Łazienkowy

Agape

Salon Łazienkowy Aby odróżnić się od zwykłej przestrzeni wystawienniczej, definiujemy tę przestrzeń jako tło, które może uwydatnić piękno towaru. Zgodnie z tą definicją chcemy stworzyć etap czasowy, w którym towar może samoistnie świecić. Tworzymy również oś czasu, aby pokazać każdy produkt, który pokazany w tej przestrzeni został wykonany z innego czasu.

Projektowanie Interfejsu Użytkownika

Moulin Rouge

Projektowanie Interfejsu Użytkownika Ten projekt jest przeznaczony dla osób, które chcą ozdobić swój telefon komórkowy motywem Moulin Rouge, chociaż nigdy nie były w Moulin Rouge w Paryżu. Głównym celem jest zapewnienie lepszych wrażeń cyfrowych, a wszystkie czynniki projektowe to wizualizacja nastroju Moulin Rouge. Konsumenci mogą dostosowywać gotowe projekty i ikony swoich ulubionych za pomocą prostego dotknięcia ekranu.