Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

SERENAD

Krzesło Szanuję wszelkiego rodzaju krzesła. Moim zdaniem jednym z najważniejszych, klasycznych i wyjątkowych elementów wystroju wnętrz jest krzesło. Pomysł na krzesło Serenad pochodzi od łabędzia na wodzie, który obrócił się i schował twarz między skrzydłami. Być może lśniąca i gładka powierzchnia krzesła Serenad o innym i specjalnym designie została stworzona tylko dla bardzo wyjątkowych i wyjątkowych miejsc.

Fotel

The Monroe Chair

Fotel Uderzająca elegancja, prostota pomysłu, wygoda, zaprojektowana z myślą o trwałości. Krzesło Monroe to próba drastycznego uproszczenia procesu produkcyjnego związanego z wykonaniem fotela. Wykorzystuje potencjał technologii CNC do wielokrotnego wycinania płaskiego elementu z MDF, elementy te są następnie rozmieszczane wokół centralnej osi, aby uformować skomplikowany zakrzywiony fotel. Tylna noga stopniowo przekształca się w oparcie, a podłokietnik w przednią nogę, tworząc wyrazistą estetykę całkowicie zdefiniowaną przez prostotę procesu produkcyjnego.

Ławka Parkowa

Nessie

Ławka Parkowa Projekt ten opiera się na koncepcji „Drop & Forget”, czyli łatwej instalacji na miejscu przy minimalnych kosztach instalacji w odniesieniu do istniejącej infrastruktury środowiska miejskiego. Solidne betonowe formy płynne, starannie wyważone, zapewniają przytulne i wygodne siedzenie.

Opakowanie

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Opakowanie Woda KRYSTAL uosabia esencję luksusu i dobrego samopoczucia w butelce. Woda KRYSTAL o zasadowym pH od 8 do 8,8 i unikalnym składzie mineralnym jest dostępna w kultowej kwadratowej przezroczystej butelce z pryzmatem, która przypomina lśniący kryształ i nie wpływa na jakość i czystość. Logo marki KRYSTAL jest subtelnie umieszczone na butelce, podkreślając dodatkowy akcent luksusu. Oprócz wizualnego wpływu butelki, kwadratowe butelki PET i szklane nadają się do recyklingu, optymalizując przestrzeń i materiały opakowaniowe, a tym samym zmniejszając ogólny ślad węglowy.

Gramofon Hi-Fi

Calliope

Gramofon Hi-Fi Ostatecznym celem obrotowego stołu Hi-Fi jest odtworzenie najczystszych i nieskażonych dźwięków; ta esencja dźwięku jest jednocześnie końcem i koncepcją tego projektu. Ten upiększony produkt jest rzeźbą dźwięku, która odtwarza dźwięk. Jako gramofon jest jednym z najlepszych dostępnych gramofonów Hi-Fi, a ta niezrównana wydajność jest zarówno wskazana, jak i wzmocniona przez jego unikalną formę i aspekty konstrukcyjne; łącząc formę i funkcję w duchowej jedności, aby wcielić się w gramofon Calliope.