Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Suchej Herbaty

SARISTI

Opakowanie Suchej Herbaty Projekt jest cylindrycznym pojemnikiem o żywych kolorach. Innowacyjne i rozświetlające użycie kolorów i kształtów tworzy harmonijny projekt, który odzwierciedla ziołowe napary SARISTI. To, co wyróżnia nasz projekt, to umiejętność nadania nowoczesnego charakteru opakowaniom suchej herbaty. Zwierzęta użyte w opakowaniu reprezentują emocje i warunki, których często doświadczają ludzie. Na przykład ptaki Flamingo reprezentują miłość, a miś Panda - relaks.

Opakowanie Oliwy Z Oliwek

Ionia

Opakowanie Oliwy Z Oliwek Ponieważ starożytni Grecy malowali i projektowali osobno każdą amforę (pojemnik) z oliwą z oliwek, postanowili to zrobić dzisiaj! Wskrzesili i zastosowali tę starożytną sztukę i tradycję we współczesnej nowoczesnej produkcji, w której każda z 2000 wyprodukowanych butelek ma inny wzór. Każda butelka jest projektowana indywidualnie. Jest to jedyny w swoim rodzaju liniowy wzór, inspirowany starożytnymi greckimi wzorami z nowoczesnym akcentem, który celebruje dziedzictwo starej oliwy z oliwek. To nie jest błędne koło; to prosta, rozwijająca się linia kreatywna. Każda linia produkcyjna tworzy 2000 różnych projektów.

Branding

1869 Principe Real

Branding 1869 Principe Real to pensjonat położony w najmodniejszym miejscu Lizbony - Principe Real. Madonna właśnie kupiła dom w tej okolicy. Ten pensjonat B&B mieści się w starym pałacu z 1869 roku, łącząc urok starego ze współczesnymi wnętrzami, nadając mu luksusowy wygląd. Ta marka była wymagana, aby uwzględnić te wartości w swoim logo i aplikacjach marki, aby odzwierciedlić filozofię tego wyjątkowego zakwaterowania. Efektem jest logo, które łączy klasyczną czcionkę, przypominającą stare numery drzwi, z nowoczesną typografią i detalem stylizowanej ikony łóżka w L of Real.

Rezydencja

Panorama Villa

Rezydencja Nawiązując do struktury typowej wioski Mani, koncepcja jest pomyślana jako seria pojedynczych fragmentów kamienia obracających się wokół atrium, wejścia i przestrzeni mieszkalnej. Surowe bryły rezydencji otwierają dialog z naturalnym otoczeniem, a rytm ich otwarcia albo zapewnia prywatność, albo zaprasza w panoramiczne widoki horyzontu, konstruując bezpośrednie doświadczenie kolejnych i różnorodnych narracji. Willa znajduje się w Navarino Residences, kolekcji luksusowych willi na własność prywatną w samym sercu kurortu Navarino Dunes.

Projekt Opakowania Piwa Bawarskiego

AEcht Nuernberger Kellerbier

Projekt Opakowania Piwa Bawarskiego W średniowieczu tutejsze browary leżakowały w ponad 600-letnich, wykutych w skale piwnicach pod zamkiem w Norymberdze. Uhonorowanie tej historii, opakowanie „AEcht Nuernberger Kellerbier” przedstawia autentyczne spojrzenie w przeszłość. Etykieta piwa przedstawia odręczny rysunek zamku siedzącego na skałach i drewnianej beczki w piwnicy, otoczonej czcionkami w stylu vintage. Etykieta plombująca ze znakiem firmowym firmy „St. Mauritius” i korkiem w kolorze miedzi świadczą o kunszcie i zaufaniu.

Centrum Sprzedaży

Xi’an Legend Chanba Willow Shores

Centrum Sprzedaży Projekt łączy północno-wschodni lud z łagodnością i wdziękiem południa, aby życie było pełne inkluzji. Przemyślany design i kompaktowy układ poszerzają architekturę wnętrza. Projektant wykorzystuje proste i międzynarodowe umiejętności projektowe z czystymi elementami i prostymi materiałami, które sprawiają, że przestrzeń jest naturalna, spokojna i wyjątkowa. Projekt jest centrum sprzedaży o powierzchni 600 metrów kwadratowych, ma na celu zaprojektowanie nowoczesnego orientalnego centrum sprzedaży zawodów, które uspokoi serce mieszkańca i odrzuci hałas z zewnątrz. Nie spiesz się i ciesz się pięknem.