Magazyn Design
Magazyn Design
Miska Oliwkowa

Oli

Miska Oliwkowa OLI, wizualnie minimalistyczny przedmiot, powstał w oparciu o swoją funkcję, ideę ukrywania dołów wynikających z określonej potrzeby. Wynikało to z obserwacji różnych sytuacji, brzydoty pestek i potrzeby podkreślenia piękna oliwki. Oli jako opakowanie o podwójnym przeznaczeniu zostało stworzone tak, aby po otwarciu podkreślało czynnik zaskoczenia. Projektant zainspirował się kształtem oliwki i jej prostotą. Wybór porcelany wiąże się z wartością samego materiału i jego użytecznością.

Biurko Wielofunkcyjne

Portable Lap Desk Installation No.1

Biurko Wielofunkcyjne Ta przenośna instalacja na biurko nr 1 została zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom przestrzeń roboczą, która jest elastyczna, wszechstronna, skoncentrowana i uporządkowana. Biurko jest wyjątkowo kompaktowym rozwiązaniem do montażu na ścianie i można je przechowywać płasko przy ścianie. Biurko wykonane z bambusa jest wyjmowane ze wspornika ściennego, co pozwala użytkownikowi używać go jako biurka na kolanie w różnych miejscach w domu. Biurko zawiera również rowek w górnej części, który może służyć jako stojak na telefon lub tablet, aby poprawić komfort użytkowania produktu.

Szklanki Do Wody I Spirytusu

Primeval Expressions

Szklanki Do Wody I Spirytusu Szklanki kryształowe w kształcie jajka z ukośnym szlifem. Prosta kropla szklistej cieczy, naturalna soczewka, zamknięta w żywych kryształowych kieliszkach, które radośnie kołyszą się na ich okrągłości, zachowując jednocześnie stabilność dzięki przemyślanemu ułożeniu materiałów. Ich bujanie tworzy relaksującą i zabawną atmosferę. Okulary dyskretnie przylegają do dłoni, gdy są trzymane. W symbiozie z miękko zaprojektowanymi, ręcznie robionymi podstawkami z orzecha lub ksylitu - starożytnej tarcicy. Uzupełnieniem są tace w kształcie elipsy z orzecha włoskiego na trzy lub dziesięć szklanek oraz tacka na przekąski. Tace są obrotowe dzięki ich gładkiemu eliptycznemu kształtowi.

Krzesło

Tulpi-seat

Krzesło Tulpi-design to holenderskie studio projektowe z zamiłowaniem do ekscentrycznego, oryginalnego i zabawnego projektowania do wnętrz i na zewnątrz, z głównym naciskiem na projektowanie publiczne. Marco Manders zdobył międzynarodowe uznanie dzięki swojemu fotelowi Tulpi. Przyciągające wzrok siedzisko Tulpi, doda koloru każdemu otoczeniu. To idealne połączenie wzornictwa, ergonomii i trwałości z ogromną frajdą! Fotelik Tulpi składa się automatycznie, gdy pasażer wstaje, gwarantując czyste i suche siedzenie dla następnego użytkownika! Siedzisko Tulpi, obracane o 360 stopni, pozwala wybrać własny widok!

Oświetlenie Miejskie

Herno

Oświetlenie Miejskie Wyzwaniem dla tego projektu jest zaprojektowanie oświetlenia miejskiego dostosowanego do środowiska Teheranu i atrakcyjnego dla mieszkańców. Inspiracją dla tego światła była Wieża Azadi: główny symbol Teheranu. Produkt ten został zaprojektowany tak, aby oświetlać otoczenie i ludzi ciepłym strumieniem światła oraz stworzyć przyjazną atmosferę za pomocą różnych kolorów.

Głośniki Bezprzewodowe

FiPo

Głośniki Bezprzewodowe FiPo (w skrócie „Fire Power”) swoim przyciągającym wzrok wzornictwem odwołuje się do głębokiej penetracji dźwięku do komórek kostnych jako inspiracji projektowej. Celem jest wytworzenie wysokiej mocy i jakości dźwięku w kościach ciała i ich komórkach. Dzięki temu użytkownik może podłączyć głośnik do telefonu komórkowego, laptopa, tabletu i innych urządzeń przez Bluetooth. Kąt ustawienia głośnika został zaprojektowany z uwzględnieniem norm ergonomicznych. Ponadto głośnik można oddzielić od szklanej podstawy, co umożliwia jego ładowanie.