Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Z Regulowanym Blatem

Dining table and beyond

Stół Z Regulowanym Blatem Ten stół ma możliwość dostosowania swojej powierzchni do różnych kształtów, materiałów, faktur i kolorów. W przeciwieństwie do tradycyjnego stołu, którego blat służy jako stała powierzchnia dla akcesoriów do serwowania (talerze, półmiski itp.), Elementy tego stołu pełnią rolę zarówno powierzchni, jak i akcesoriów do serwowania. Akcesoria te mogą składać się z elementów o różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od potrzeb kulinarnych. Ten wyjątkowy i innowacyjny projekt przekształca tradycyjny stół jadalny w dynamiczny element centralny poprzez ciągłe przestawianie zakrzywionych akcesoriów.

Hipersamochód

Shayton Equilibrium

Hipersamochód Shayton Equilibrium reprezentuje czysty hedonizm, perwersję na czterech kołach, abstrakcyjną koncepcję dla większości ludzi i realizację marzeń dla nielicznych szczęśliwców. Reprezentuje najwyższą przyjemność, nowe postrzeganie przejścia z jednego punktu do drugiego, w którym cel nie jest tak ważny jak doświadczenie. Shayton zamierza odkryć granice możliwości materiałowych, przetestować nowe alternatywne ekologiczne proporcje i materiały, które mogłyby poprawić osiągi, zachowując jednocześnie rodowód hipersamochodu. Następnym etapem jest znalezienie inwestora / ów i urzeczywistnienie równowagi Shaytona.

Biurko Rozkładane W Łóżko

1,6 S.M. OF LIFE

Biurko Rozkładane W Łóżko Główną koncepcją było skomentowanie faktu, że nasze życie się kurczy, aby zmieścić się w ciasnej przestrzeni naszego biura. W końcu zdałem sobie sprawę, że każda cywilizacja może mieć bardzo różne postrzeganie rzeczy w zależności od kontekstu społecznego. Na przykład to biurko może służyć do sjesty lub kilku godzin snu w nocy w te dni, kiedy ktoś ma problemy z dotrzymaniem terminów. Projekt zawdzięcza swoją nazwę wymiarom prototypu (2,00 m długości i 0,80 m szerokości = 1,6 cm) oraz temu, że praca w naszym życiu zajmuje coraz więcej miejsca.

Biometryczne Urządzenie Dostępowe Do Otwierania Drzwi

Biometric Facilities Access Camera

Biometryczne Urządzenie Dostępowe Do Otwierania Drzwi Urządzenie biometryczne wbudowane w ściany lub kioski, które rejestruje tęczówkę i całą twarz, a następnie odwołuje się do bazy danych w celu określenia uprawnień użytkownika. Zapewnia dostęp poprzez odblokowanie drzwi lub zalogowanie się użytkowników. Wbudowane funkcje opinii użytkowników ułatwiają samoczynne ustawianie. Diody led niewidocznie oświetlają oko, a lampa błyskowa zapewnia słabe światło. Przód posiada 2 plastikowe części, które pozwalają na dwukolorowe kolory. Mniejsza część przyciąga wzrok drobnymi szczegółami. Forma upraszcza 13 elementów skierowanych do przodu w bardziej estetyczny produkt. Jest przeznaczony dla rynków korporacyjnych, przemysłowych i domowych.

Bateria Z Czujnikiem

miscea KITCHEN

Bateria Z Czujnikiem System miscea KITCHEN to pierwsza na świecie prawdziwie bezdotykowa bateria kuchenna do dozowania wielu płynów. Połączenie 2 dozowników i baterii w jeden unikalny i łatwy w użyciu system eliminuje potrzebę stosowania oddzielnych dozowników w obszarze roboczym w kuchni. Bateria jest całkowicie bezdotykowa i zapewnia maksymalne korzyści w zakresie higieny rąk i ogranicza rozprzestrzenianie się szkodliwych bakterii. W systemie można stosować różnorodne, wysokiej jakości i skuteczne mydła, detergenty i środki dezynfekujące. Zawiera najszybszą i najbardziej niezawodną technologię czujników dostępną na rynku, zapewniającą precyzyjne działanie.

Bateria Z Czujnikiem

miscea LIGHT

Bateria Z Czujnikiem Seria baterii miscea LIGHT z czujnikiem ma zintegrowany dozownik mydła, umieszczony bezpośrednio w baterii, co zapewnia wygodę i maksymalne korzyści w zakresie higieny rąk. Wykorzystując szybką i niezawodną technologię czujników, dozuje mydło i wodę, zapewniając higieniczne i ergonomiczne mycie rąk. Wbudowany dozownik mydła jest aktywowany, gdy ręka użytkownika przesuwa się po sektorze mydła. Mydło jest wtedy wydawane tylko wtedy, gdy dłoń użytkownika jest umieszczona pod wylotem mydła w kranie. Wodę można odbierać intuicyjnie trzymając ręce pod odpływem.