Magazyn Design
Magazyn Design
Zlew

Thalia

Zlew Umywalka wyglądająca jak pączek gotowy do zakwitnięcia i wypełnienia: jest tak kwitnąca, że została wykonana z umiejętnego połączenia litego drewna modrzewiowego i tekowego, esencji w górnej części, a drugiej w dolnej. Mocne i bezpieczne połączenie, zapewniające wyjątkową elegancję i ożywioną kolorystykę z radosnym przeplataniem się słojów o zawsze różnych odcieniach, które tworzą niepowtarzalne umywalki. Piękno tego obiektu charakteryzuje się asymetrią i harmonią poprzez spotkanie różnych kształtów i esencji drzewnej.

Oświetlenie I Nagłośnienie

Luminous

Oświetlenie I Nagłośnienie Luminous zaprojektowany, aby zaoferować ergonomiczne rozwiązanie oświetleniowe i system dźwięku przestrzennego w jednym produkcie. Ma na celu wywołanie emocji, które użytkownicy pragną odczuć, i wykorzystali połączenie dźwięku i światła, aby osiągnąć ten cel. System nagłośnieniowy opracowany na podstawie odbicia dźwięku i symulujący dźwięk przestrzenny 3D w pomieszczeniu bez konieczności okablowania i instalowania wielu głośników w całym pomieszczeniu. Jako lampa wisząca Luminous zapewnia bezpośrednie i pośrednie oświetlenie. Ten system oświetlenia zapewnia miękkie, jednolite i słabo kontrastowe światło, które zapobiega odblaskom i problemom ze wzrokiem.

Rower Elektryczny

Ozoa

Rower Elektryczny Rower elektryczny OZOa ma ramę o charakterystycznym kształcie litery `` Z ''. Rama tworzy nieprzerwaną linię, która łączy kluczowe elementy funkcjonalne pojazdu, takie jak koła, kierownica, siedzenie i pedały. Kształt „Z” jest zorientowany w taki sposób, że jego konstrukcja zapewnia naturalne wbudowane tylne zawieszenie. Oszczędność wagi zapewnia zastosowanie profili aluminiowych we wszystkich częściach. W ramę wbudowany jest wymienny akumulator litowo-jonowy.

Sfera Publiczna

Quadrant Arcade

Sfera Publiczna Znajdujący się na liście zabytków arcade został przekształcony w zachęcającą obecność uliczną poprzez ustawienie odpowiedniego światła we właściwym miejscu. Ogólnie rzecz biorąc, oświetlenie otoczenia jest stosowane całościowo, a jego efekty są prezentowane hierarchicznie, aby uzyskać zróżnicowane wzorce światła, które wzbudzają zainteresowanie i sprzyjają zwiększonemu wykorzystaniu przestrzeni. Strategiczne uwzględnienie projektu i rozmieszczenia wiszącej funkcji dynamicznej zostało opracowane wspólnie z artystą, dzięki czemu efekty wizualne wydają się bardziej subtelne niż przytłaczające. Dzięki blaknięciu światła dziennego elegancka struktura jest podkreślona przez rytm elektrycznego oświetlenia.

Rozkładany Stół

Lido

Rozkładany Stół Lido składa się do małego prostokątnego pudełka. Po złożeniu służy jako schowek na drobne przedmioty. Jeśli podniosą boczne talerze, z pudełka wystają wspólne nogi, a Lido zamienia się w stolik do herbaty lub małe biurko. Podobnie, jeśli całkowicie rozłożą boczne płyty po obu stronach, przekształca się w duży stół, którego górna płyta ma szerokość 75 cm. Ten stół może być używany jako stół jadalny, szczególnie w Korei i Japonii, gdzie siedzenie na podłodze podczas posiłku jest powszechną kulturą.

Instrument Muzyczny

DrumString

Instrument Muzyczny Połączenie dwóch instrumentów oznacza narodziny nowego brzmienia, nową funkcję w użytkowaniu instrumentów, nowy sposób gry na instrumencie, nowy wygląd. Również skale nut dla bębnów są jak D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, a skale nut są zaprojektowane w systemie EADGBE. DrumString jest lekki i ma pasek, który jest zapinany na ramionach i talii, dzięki czemu używanie i trzymanie instrumentu będzie łatwe i daje możliwość używania dwóch rąk.