Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

La Boca Centro

Restauracja La Boca Centro to sala Bar and Food z ograniczeniem do trzech lat, której celem jest kultywowanie wymiany kulturalnej pod hasłem kuchni hiszpańskiej i japońskiej. Podczas wizyty w tętniącej życiem Barcelonie, piękny dodatek miasta i interakcja z wesołymi, szczodrymi ludźmi w Katalonii zainspirowały nasze projekty. Zamiast nalegać na pełną reprodukcję, skupiliśmy się na częściowej lokalizacji, aby uchwycić oryginalność.

Bar Restauracja

IL MARE

Bar Restauracja W tej restauracji przyjęliśmy koncepcję „projektu do wycinania i wklejania”. Aby móc obsługiwać wiele restauracji, nieocenione jest stosowanie drobnych fragmentów projektów kombinacji protean. Na przykład łukowaty kształt, który łączy kolumnę i sufit, stanie się jednym elementem projektu i z pewnością będzie dobrze wyglądał nad ławką lub blatem barowym. Oczywiście można to wykorzystać również jako podział atmosfery. Prawdę mówiąc, trzy kolejne restauracje zostały już ukończone, a ten „projekt do wycinania i wklejania” wywarł korzystny wpływ.

Restauracja

George

Restauracja Koncepcja George'a to „jadalnia zaprojektowana z uwzględnieniem wspomnień klienta”. Jest to miejsce, w którym można swobodnie cieszyć się codziennymi wydarzeniami, takimi jak przyjęcia z posiłkami i drinkami, pielęgnując amerykańską kulturę i historię nowoczesnej architektury, gdy klient mieszkał w Nowym Jorku. W związku z tym restauracja jako całość jest zbudowana na wzór nowojorskiej restauracji zabytkowej, stopniowo wykonano dodatkowe budynki, ukazujące poczucie tła historycznego. Ma to na celu uwzględnienie wspomnianej powyżej koncepcji i udało nam się zmaksymalizować potencjał tego budynku.

Projektowanie Wnętrz

CRONUS

Projektowanie Wnętrz Ten bar dla członków skierowany jest do dyrektorów, którzy chcą spędzać stylowe noce w mieście. Nie trzeba dodawać, że poczujesz coś wyjątkowego i niezwykłego dla tych, którzy chcą zostać członkiem i którzy chcą korzystać z tego batonu. Co więcej, gdy już zaczniesz tutaj korzystać, użyteczność i wygoda będą miały ogromne znaczenie dla formy działania. Te dwa aspekty wymienione powyżej mogą wydawać się dość dziwne, a naszym wyzwaniem było nadanie im odpowiedniego charakteru. Rzeczywiście, te „dwa aspekty” były kluczem do zaprojektowania tego baru.

Restauracja Z Japońskimi Kotletami

Saboten Beijing the 1st

Restauracja Z Japońskimi Kotletami To japońska sieć restauracji z kotletami „Saboten”, pierwsza flagowa restauracja w Chinach. Deformacja naszej tradycji i dobra lokalizacja są niezbędne, aby kultura japońska była łatwiejsza do zaakceptowania przez obce kraje. Tutaj, patrząc na przyszłe wizje sieci restauracji, stworzyliśmy projekty, które staną się użytecznymi podręcznikami podczas ekspansji do Chin, a także za granicą. Wtedy jednym z naszych wyzwań było właściwe zrozumienie „japońskich obrazów”, które preferują obcokrajowcy. Skupiliśmy się głównie na „tradycyjnej Japonii”. Dokładamy wszelkich starań, aby to uwzględnić.

Projektowanie Wnętrz Uniwersyteckich

TED University

Projektowanie Wnętrz Uniwersyteckich Przestrzenie TED University zaprojektowane zgodnie z nowoczesną koncepcją projektową odzwierciedlają postępowy i współczesny kierunek instytucji TED. Nowoczesne i surowce łączymy z infrastrukturą technologiczną i oświetleniem. W tym miejscu ustanowiono konwencje kosmiczne, których wcześniej nie doświadczyliśmy. Powstaje nowy rodzaj wizji przestrzeni uniwersyteckich.