Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Mieszkalny

SV Villa

Dom Mieszkalny Założeniem SV Villa jest zamieszkanie w mieście z przywilejami wiejskimi i współczesnym designem. Miejsce, z niezrównanymi widokami na Barcelonę, wzgórze Montjuic i Morze Śródziemne w tle, stwarza niezwykłe warunki oświetleniowe. Dom stawia na lokalne materiały i tradycyjne metody produkcji przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu estetyki. To dom, który ma wrażliwość i szacunek dla swojego miejsca

Jednostki Mieszkalne

The Square

Jednostki Mieszkalne Ideą projektu było zbadanie relacji architektonicznych między różnymi kształtami, które są komponowane razem w celu stworzenia ruchomych jednostek. Projekt składa się z 6 jednostek, z których każdy to 2 kontenery transportowe przymocowane do siebie nawzajem, tworząc masę w kształcie litery L. Te jednostki w kształcie litery L są zamocowane w zachodzących na siebie pozycjach, tworząc Puste i Solidne, aby dać wrażenie ruchu i zapewnić wystarczającą ilość światła dziennego i dobrą wentylację środowisko. Głównym założeniem projektowym było stworzenie małego domku dla tych, którzy nocują na ulicach bez domu i schronienia.

Restauracja Chińska

Ben Ran

Restauracja Chińska Ben Ran to artystycznie harmonijna chińska restauracja, która znajduje się w luksusowym hotelu Vangohh Eminent w Malezji. Projektant wykorzystuje introwertyczne i zwięzłe techniki stylu orientalnego, aby stworzyć prawdziwy smak, kulturę i duszę restauracji. Jest to symbol klarowności umysłu, porzucenia bogatych i osiągnięcia naturalnego i prostego powrotu do pierwotnego umysłu. Wnętrze jest naturalne i nieskomplikowane. Wykorzystując starożytną koncepcję również synchroniczność z nazwą restauracji Ben Ran, co oznacza oryginalność i naturę. Restauracja około 4088 stóp kwadratowych.

Aktywizacja Energetyczna Kładek

Solar Skywalks

Aktywizacja Energetyczna Kładek Metropolie świata - takie jak Pekin - mają dużą liczbę kładek dla pieszych przecinających ruchliwe arterie komunikacyjne. Często są nieatrakcyjne, co obniża ogólne wrażenie miejskie. Pomysł projektantów, aby pokryć kładki estetycznymi modułami fotowoltaicznymi wytwarzającymi energię i przekształcić je w atrakcyjne miejsca w mieście, jest nie tylko zrównoważony, ale tworzy rzeźbiarską różnorodność, która przyciąga wzrok w pejzażu miejskim. Stacje ładowania samochodów elektrycznych lub rowerów elektrycznych pod kładkami wykorzystują energię słoneczną bezpośrednio na miejscu.

Salon Fryzjerski

Vibrant

Salon Fryzjerski Przechwytując esencję botanicznego obrazu, w całej alejce powstał podniebny ogród, który od razu zaprasza gości do wygrzewania się, odsuwając się od tłumu, witając ich od wejścia. Zaglądając dalej w przestrzeń, zwężony układ rozciąga się w górę ze szczegółowymi złotymi poprawkami. Metafory botaniczne wciąż są wibrując w całym pomieszczeniu, zastępując zgiełk dochodzący z ulic, i tutaj staje się tajemniczym ogrodem.

Rezydencja Prywatna

City Point

Rezydencja Prywatna Projektantka inspirowała się miejskim krajobrazem. Sceneria gorączkowej przestrzeni miejskiej została w ten sposób „rozszerzona” na przestrzeń życiową, którą charakteryzował projekt Metropolitan. Ciemne kolory zostały podkreślone światłem, aby stworzyć wspaniałe efekty wizualne i atmosferę. Przyjmując mozaikę, obrazy i grafiki cyfrowe na wieżowcach, wprowadzono do wnętrza wrażenie nowoczesnego miasta. Projektant położył duży nacisk na planowanie przestrzenne, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności. W rezultacie powstał stylowy i luksusowy dom, który był wystarczająco przestronny, aby pomieścić 7 osób.