Magazyn Design
Magazyn Design
Bistro

Ubon

Bistro Ubon to tajskie bistro zlokalizowane w samym sercu miasta Kuwejt. Wychodzi na ulicę Fahad Al salim, ulicę dobrze szanowaną za dawny handel. Program przestrzenny tego bistro wymaga wydajnego projektu całej kuchni, magazynów i toalet; pozwalając na przestronną jadalnię. Aby to osiągnąć, wnętrze pracuje w sposób harmonijny zintegrowany z istniejącymi elementami konstrukcyjnymi.

Strefa Handlowa I Poczekalnia Vip

Commercial Area, SJD Airport

Strefa Handlowa I Poczekalnia Vip Ten projekt wpisuje się w nowy trend w ekologicznym projektowaniu lotnisk na świecie, łączy sklepy i usługi w terminalu i sprawia, że pasażer przechodzi przez doświadczenie podczas swojego wystąpienia. GREEN Airport Design Trend obejmuje przestrzenie o bardziej ekologicznej i zrównoważonej konstrukcji lotniskowej, całość powierzchni handlowej jest oświetlona naturalnym światłem słonecznym dzięki monumentalnej szklanej fasadzie zwróconej w stronę pasa startowego. Salon VIP został zaprojektowany z myślą o ekologicznej i awangardowej koncepcji projektowania komórek. Fasada zapewnia prywatność w pomieszczeniu bez blokowania widoku na zewnątrz.

Dom Mieszkalny

Trish House Yalding

Dom Mieszkalny Projekt domu powstał w bezpośredniej odpowiedzi na lokalizację i jej lokalizację. Struktura budynku jest tak skomponowana, aby odzwierciedlać otaczający las, a kolumny grabiące reprezentują nieregularne kąty pni i gałęzi drzew. Duże połacie szkła wypełniają szczeliny między konstrukcją i pozwalają docenić krajobraz i otoczenie, jakbyś wyglądał spomiędzy pni i gałęzi drzew. Tradycyjne czarno-białe deskowanie Kentish reprezentuje liście otaczające budynek i otaczające przestrzenie wewnątrz.

Sklep Oficjalny, Handel Detaliczny

Real Madrid Official Store

Sklep Oficjalny, Handel Detaliczny Koncepcja sklepu oparta jest na doświadczeniach z Santiago Bernabeu, skupiona na zakupach i kreowaniu wrażenia. To koncepcja, która jednocześnie honoruje, chwali i uwiecznia klub, stwierdza, że osiągnięcia są wynikiem talentu, wysiłku, walki, poświęcenia i determinacji. Projekt obejmuje koncepcję i wdrożenie komercyjne, branding, opakowanie, linię graficzną i projekt mebli przemysłowych.

Dom Mieszkalny

Tempo House

Dom Mieszkalny Ten projekt to kompletna renowacja domu w stylu kolonialnym w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Rio de Janeiro. Ustawiony w niezwykłym miejscu, pełnym egzotycznych drzew i roślin (oryginalny plan krajobrazu słynnego architekta krajobrazu Burle Marxa), głównym celem było zintegrowanie ogrodu zewnętrznego z przestrzenią wewnętrzną poprzez otwieranie dużych okien i drzwi. Dekoracja ma ważne marki włoskie i brazylijskie, a jej koncepcja polega na tym, aby była ona płótnem, aby klient (kolekcjoner sztuki) mógł wyeksponować swoje ulubione dzieła.

Studio Projektowe Z Galerią

PARADOX HOUSE

Studio Projektowe Z Galerią Paradox House, dwupoziomowy magazyn, który zmienił się w eleganckie studio multimedialne, znajduje idealną równowagę między funkcjonalnością i stylem, jednocześnie odzwierciedlając niepowtarzalny gust i styl życia właściciela. Stworzyła imponujące multimedialne studio projektowe z czystymi, kanciastymi liniami, które prezentuje wyraźne szklane pudełko na żółto na antresoli. Geometryczne kształty i linie są nowoczesne i inspirujące, ale gustownie wykonane, aby zapewnić wyjątkową przestrzeń do pracy.