Magazyn Design
Magazyn Design
Mieszkanie

Home in Picture

Mieszkanie Projekt to przestrzeń życiowa stworzona dla czteroosobowej rodziny z dwójką dzieci. Atmosfera krainy marzeń stworzona przez projekt domu pochodzi nie tylko z baśniowego świata stworzonego z myślą o dzieciach, ale także z futurystycznego zmysłu i duchowego szoku, jakie niesie ze sobą wyzwanie, jakim jest tradycyjne wyposażenie domu. Projektant nie będąc związany sztywnymi metodami i wzorami, zdezintegrował tradycyjną logikę i zaprezentował nową interpretację stylu życia.

Projekt Wnętrz Mieszkalnych

Inside Out

Projekt Wnętrz Mieszkalnych Architekt architektoniczny pierwszy niezależny projekt wnętrz, wybierając mieszankę mebli japońskich i nordyckich, aby stworzyć wygodną i przyjemną atmosferę. W całym mieszkaniu stosuje się głównie drewno i tkaniny, przy minimalnej ilości opraw oświetleniowych. Koncepcja & bdquo; Inside Out & rdquo; drewniane pudełko ujawnione z połączonym drewnianym wejściem i korytarzem, otwarte na salon jako `` wewnątrz '' prezentacja książek i dzieł sztuki, z salami jako „Na zewnątrz” kieszeń przestrzeni pełniących funkcje życiowe.

Siedziba Firmy

Nippo Junction

Siedziba Firmy Siedziba Nippo zbudowana jest na wielowarstwowym skrzyżowaniu infrastruktury miejskiej, drogi ekspresowej i parku. Nippo to wiodąca firma w budownictwie drogowym. Michi, co po japońsku oznacza „ulicę”, definiują jako podstawę swojej koncepcji projektowej jako „to, co łączy różne komponenty”. Michi łączy budynek z miejskim kontekstem, a także łączy ze sobą poszczególne miejsca pracy. Michi została ulepszona, aby tworzyć kreatywne więzi i zrealizować Junction Place jako wyjątkowe miejsce pracy możliwe tylko tutaj, w Nippo.

Dom Prywatny

Bbq Area

Dom Prywatny Projekt miejsca na grilla to przestrzeń, która umożliwia gotowanie na świeżym powietrzu i ponowne połączenie rodziny. W Chile miejsce na grilla znajduje się zwykle daleko od domu, jednak w tym projekcie jest częścią domu, łącząc go z ogrodem za pomocą dużych, świetlistych okien składanych, które pozwalają magii przestrzeni ogrodowej wpływać do domu. Cztery przestrzenie, przyroda, basen, jadalnia i kuchnia są połączone w unikalnym projekcie.

Projektowanie Architektury Elewacji

Cecilip

Projektowanie Architektury Elewacji Projekt przegrody Cecilip dopełnia superpozycja poziomych elementów, która pozwala uzyskać organiczną formę wyróżniającą kubaturę budynku. Każdy moduł składa się z odcinków linii wpisanych w promień formowanej krzywizny. Kawałki wykorzystały prostokątne profile z anodowanego na srebrno aluminium o szerokości 10 cm i grubości 2 mm i zostały umieszczone na kompozytowym panelu aluminiowym. Po zmontowaniu modułu przednia część została pokryta stalą nierdzewną o grubości 22.

Sklep

Ilumel

Sklep Po prawie czterech dekadach historii sklep Ilumel jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych firm na Dominikanie na rynku mebli, oświetlenia i dekoracji. Najnowsza interwencja jest odpowiedzią na potrzebę powiększenia powierzchni wystawienniczych oraz zdefiniowania czystszej i bardziej przegubowej trasy, która pozwala docenić różnorodność dostępnych zbiorów.