Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Dziedzińców I Ogrodów

Shimao Loong Palace

Projektowanie Dziedzińców I Ogrodów Posługując się naturalnym i płynnym językiem rozsądną organizację krajobrazu, dziedzińce są połączone ze sobą w wielu wymiarach, przenikają się i płynnie przekształcają. Umiejętnie wykorzystując strategię pionową, różnica wysokości wynosząca 4 metry zostanie odwrócona w punkt kulminacyjny i cechę projektu, tworząc wielopoziomowy, artystyczny, żywy, naturalny krajobraz dziedzińca.

Renowacja Nabrzeża

Dongmen Wharf

Renowacja Nabrzeża Nabrzeże Dongmen to tysiącletnie nabrzeże na macierzystej rzece Chengdu. W związku z ostatnią rundą „odnowy starego miasta” teren został w zasadzie rozebrany i odbudowany. Projekt ma na celu ponowne przedstawienie wspaniałego historycznego obrazu poprzez interwencję sztuki i nowych technologii w miejskie miejsce kulturalne, które praktycznie zniknęło, oraz aktywację i ponowne zainwestowanie długo śpiącej infrastruktury miejskiej w miejską domenę publiczną.

Hotel

Aoxin Holiday

Hotel Hotel położony jest w Luzhou w prowincji Syczuan, mieście znanym z produkcji wina, którego wystrój inspirowany jest lokalną jaskinią winiarską, która budzi silne pragnienie odkrywania. Lobby to rekonstrukcja naturalnej jaskini, której powiązanie wizualne rozszerza koncepcję jaskini i lokalną strukturę urbanistyczną na wewnętrzny hotel, tworząc tym samym wyrazisty nośnik kulturowy. Cenimy odczucia pasażera podczas pobytu w hotelu, ale także mamy nadzieję, że fakturę materiału i tworzoną atmosferę można dostrzec na głębszym poziomie.

Dom Mieszkalny

Soulful

Dom Mieszkalny Cała przestrzeń oparta jest na spokoju. Wszystkie kolory tła są jasne, szare, białe itp. Aby zrównoważyć przestrzeń, w przestrzeni pojawiają się mocno nasycone kolory i niektóre warstwowe tekstury, takie jak głęboka czerwień, na przykład poduszki z unikalnymi nadrukami, takimi jak niektóre teksturowane metalowe ozdoby. . Stają się wspaniałymi kolorami w foyer, jednocześnie dodając odpowiedniego ciepła do przestrzeni.

Projektowanie Wnętrz Powierzchni Handlowych

Studds

Projektowanie Wnętrz Powierzchni Handlowych Studds Accessories Ltd jest producentem kasków i akcesoriów do jednośladów. Hełmy Studds były tradycyjnie sprzedawane w sklepach wielomarkowych. Stąd potrzeba stworzenia tożsamości marki, na którą zasługiwała. D'art stworzył koncepcję sklepu, zawierającego innowacyjne punkty dotykowe, takie jak wirtualna rzeczywistość produktów, interaktywne stoły z ekranem dotykowym i maszyny do dezynfekcji kasków itp. Studds, sklep z kaskami i akcesoriami, przyciągnął znaczną liczbę klientów, odbywając podróż detaliczną klientów do następnego poziomu.

Projektowanie Wnętrz Kawiarni

Quaint and Quirky

Projektowanie Wnętrz Kawiarni Quaint & Quirky Dessert House to projekt, który ukazuje współczesny współczesny klimat z nutą natury, która dokładnie oddaje przepyszne smakołyki. Zespół chce stworzyć naprawdę wyjątkowe miejsce i szukał inspiracji w ptasim gnieździe. Koncepcja została następnie urzeczywistniona dzięki kolekcji kapsuły do siedzenia, które służą jako centralny element przestrzeni. Żywa struktura i kolory wszystkich wspólnych strąków pomagają stworzyć poczucie jednolitości, które łączy ze sobą podłogę i antresolę, nawet gdy nadają one wnętrzu przyciągający uwagę.