Magazyn Design
Magazyn Design
Kościół

Mary Help of Christian Church

Kościół Biorąc pod uwagę rozszerzenie społeczności katolickiej i wzrost liczby turystów na wyspie Samui, Suratthani. Zewnętrzna część kościoła Maryi Wspomożycielki została zaprojektowana jako połączenie modlitewnych rąk, skrzydeł kątowych i promieni Ducha Świętego. Przestrzeń wewnętrzna, bezpieczeństwo jak w łonie matki. Dzięki zastosowaniu długiej i wąskiej pustej przestrzeni oraz dużego lekkiego izolacyjnego skrzydła zbudowano betonowe skrzydło przechodzące przez lekką pustkę, aby stworzyć cień, który zmienia się w czasie, a jednocześnie zachowuje komfort wnętrza. Zminimalizuj symboliczną dekorację i użyj naturalnego materiału, aby pokornie uspokoić się podczas modlitwy.

Dom Mieszkalny

Abstract House

Dom Mieszkalny Rezydencja wykorzystuje nowoczesną estetykę, zachowując centralny dziedziniec, który przywołuje tradycyjne kuwejckie praktyki w budowaniu domów. Tutaj rezydencja może uznawać zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość, bez konfliktu. Fontanna na stopniach głównych drzwi rozchodzi się na zewnątrz, a szkło od podłogi do sufitu pomaga zachować bardziej otwarte przestrzenie, umożliwiając użytkownikom bezproblemowe przechodzenie między zewnętrzem a wnętrzem, przeszłością i teraźniejszością.

Restauracja

Chuans Kitchen II

Restauracja Chuan's Kitchen II, która bierze za medium zarówno czarną glinę Sichuan Yingjing, jak i wydobytą ziemię z konstrukcji metra, to eksperymentalna restauracja zbudowana na współczesnym eksperymencie tradycyjnej sztuki ludowej. Przekraczając granice materiałów i odkrywając nowoczesną formę tradycyjnej sztuki ludowej, Infinity Mind wydobył uszczelki wyrzucone po wypaleniu czarnej ceramiki Yingjing i wykorzystał je jako główny element dekoracji w Chuan's Kitchen II.

Kawiarnia

Hunters Roots

Kawiarnia W odpowiedzi na dążenie do nowoczesnej, czystej estetyki powstało wnętrze inspirowane drewnianymi skrzynkami na owoce w abstrakcyjnej formie. Skrzynie wypełniają przestrzenie, tworząc wciągającą, niemal jaskiniową rzeźbiarską formę, która jest wykonana z prostych i prostych geometrycznych kształtów. Rezultatem jest czyste i kontrolowane doświadczenie przestrzenne. Przemyślany projekt maksymalizuje również ograniczoną przestrzeń, zmieniając praktyczne elementy wyposażenia w elementy dekoracyjne. Oświetlenie, szafki i regały współtworzą koncepcję projektową i rzeźbiarski wygląd.

Biuro Usługowe

Miyajima Insurance

Biuro Usługowe Koncepcja projektu zakłada „połączenie biura z miastem” z wykorzystaniem środowiska. Witryna znajduje się w miejscu, w którym widać miasto. W tym celu przyjęto przestrzeń w kształcie tunelu, która przechodzi od bramy wejściowej do końca przestrzeni biurowej. Linia sufitu z drewna oraz czarna szczelina, w której są zamontowane światła i oprawy klimatyzacji, podkreślają kierunek w kierunku miasta.

Panele Akustyczne Tapicerowane

University of Melbourne - Arts West

Panele Akustyczne Tapicerowane Naszym celem było dostarczenie i zainstalowanie wielu paneli akustycznych owiniętych tkaniną o różnych rozmiarach, kątach i kształtach. Pierwsze prototypy przyniosły zmiany zarówno w projekcie, jak i fizycznych sposobach montażu i podwieszania tych paneli na ścianach, sufitach i spodniej stronie schodów. W tym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że obecne autorskie systemy zawieszania paneli sufitowych nie są adekwatne do naszych potrzeb i zaprojektowaliśmy własne.