Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz

Gray and Gold

Projektowanie Wnętrz Szary kolor uważany jest za nudny. Ale dziś ten kolor jest jednym z nagłówków w takich stylach jak loft, minimalizm i hi-tech. Szary to kolor preferujący prywatność, spokój i odpoczynek. Najczęściej zaprasza tych, którzy pracują z ludźmi lub są zaangażowani w wymagania poznawcze, jako ogólny kolor wnętrza. Ściany, sufit, meble, zasłony i podłogi są szare. Różnią się tylko odcienie i nasycenie szarości. Złoto zostało dodane przez dodatkowe detale i akcesoria. Podkreśla go rama obrazu.

Dom

Santos

Dom Wykorzystując drewno jako główny element konstrukcyjny, dom przesuwa swoje dwa poziomy w przekroju, tworząc przeszklony dach, który integruje się z kontekstem i wpuszcza naturalne światło. Przestrzeń o podwójnej wysokości wyraża tę relację między parterem, piętrem i krajobrazem. Nad świetlikiem leci metalowy dach, chroniąc go przed zachodnim słońcem i formalnie przebudowujący bryłę, kształtujący wizję środowiska naturalnego. Program jest artykułowany poprzez umiejscowienie użytku publicznego na parterze i użytku prywatnego na piętrze.

Wnętrza Komercyjne

KitKat

Wnętrza Komercyjne Przedstaw koncepcję i ogólną markę w innowacyjny sposób poprzez projekt sklepu, specjalnie dla rynku kanadyjskiego i klientów Yorkdale. Wykorzystując doświadczenie z poprzednich wyskakujących okienek i międzynarodowych lokalizacji, aby wprowadzić innowacje i przemyśleć całe doświadczenie. Stwórz ultra funkcjonalny sklep, który będzie dobrze działał w bardzo ruchliwej, skomplikowanej przestrzeni.

Projektowanie Wnętrz

Arthurs

Projektowanie Wnętrz Współczesny północnoamerykański grill, bar koktajlowy i taras na dachu w Midtown Toronto celebruje wyrafinowane klasyczne menu i wyśmienite autorskie drinki. Restauracja Arthur's ma trzy odrębne przestrzenie (jadalnia, bar i patio na dachu), które są jednocześnie kameralne i przestronne. Sufit jest wyjątkowy w swoim projekcie z fasetowanych paneli drewnianych z drewnianą okleiną, skonstruowanych tak, aby uwydatnić ośmiokątny kształt pomieszczenia i naśladować wygląd kryształu wiszącego powyżej.

Zabawny Domek Dla Dzieci

Fun house

Zabawny Domek Dla Dzieci Ten projekt budynku jest przeznaczony dla dzieci do nauki i zabawy, co jest całkowicie zabawnym domem od super ojca. Projektant połączył zdrowe materiały i bezpieczne kształty, aby stworzyć wspaniałą i ciekawą przestrzeń. Starali się stworzyć wygodny i ciepły dom zabaw dla dzieci oraz zintensyfikować relacje rodzic - dziecko. Klient polecił projektantowi osiągnąć 3 cele, którymi były: (1) naturalne i bezpieczne materiały, (2) uszczęśliwienie dzieci i rodziców oraz (3) wystarczająca ilość miejsca do przechowywania. Projektant znalazł prostą i przejrzystą metodę na osiągnięcie celu, jakim jest dom, czyli sam początek przestrzeni dziecięcej.

Dom Wewnętrzny

Spirit concentration

Dom Wewnętrzny Jaka jest przestrzeń na dom? Projektant uważa, że projekt wywodzi się z wymagań właściciela, przenoszącego duszę do przestrzeni. Dlatego projektantka kierowała się ich przestrzenią przez uroczą parę. Obaj właściciele uwielbiają materiały i rozwiązania projektowe nawiązujące do kultury japońskiej. Aby przedstawić wspomnienia między ich umysłami, postanowili użyć różnych faktur drewna, aby stworzyć dom dusz. W konsekwencji ustalili 3 wspólne cele tego idealnego domu, którymi były (1) spokojna atmosfera, (2) elastyczne i urokliwe przestrzenie publiczne oraz (3) wygodne i niewidoczne przestrzenie prywatne.