Magazyn Design
Magazyn Design
Ewoluujące Meble

dotdotdot.frame

Ewoluujące Meble Domy stają się coraz mniejsze, więc potrzebują lekkich, wszechstronnych mebli. Dotdotdot.Frame to pierwszy na rynku mobilny system mebli z możliwością dostosowania. Efektywna i kompaktowa rama może być przymocowana do ściany lub oparta na niej, co ułatwia umieszczenie w domu. Możliwość dostosowywania wynika z 96 otworów i rozszerzającej się gamy akcesoriów do mocowania w nich. W razie potrzeby użyj jednego lub połącz wiele systemów - dostępna jest nieskończona liczba kombinacji.

Forma Do Lodu

Icy Galaxy

Forma Do Lodu Natura zawsze była jednym z najważniejszych źródeł inspiracji dla projektantów. Pomysł przyszedł do głowy projektantom, zaglądając w przestrzeń i obraz Milk Way Galaxy. Najważniejszym aspektem tego projektu było stworzenie niepowtarzalnej formy. Wiele projektów, które są na rynku, koncentruje się na wytwarzaniu jak najbardziej przejrzystego lodu, ale w tym przedstawionym projekcie projektanci celowo skupili się na formach, które są tworzone przez minerały, gdy woda zamienia się w lód, aby było bardziej zrozumiałe, projektanci przekształcili naturalną wadę w piękny efekt. Ten projekt tworzy spiralną kulistą formę.

Transformacyjny Parking Rowerowy

Smartstreets-Cyclepark™

Transformacyjny Parking Rowerowy Smartstreets-Cyclepark to wszechstronny, usprawniony parking rowerowy dla dwóch rowerów, który zmieści się w ciągu kilku minut, umożliwiając szybką poprawę miejsc parkingowych na obszarach miejskich bez dodawania bałaganu do sceny ulicznej. Sprzęt pomaga ograniczyć kradzieże rowerów i może być zainstalowany nawet na najbardziej wąskich ulicach, uwalniając nową wartość z istniejącej infrastruktury. Wykonany ze stali nierdzewnej sprzęt może być dopasowany kolorystycznie do palety RAL i oznakowany marką dla władz lokalnych lub sponsorów. Może również służyć do identyfikacji tras rowerowych. Można go ponownie skonfigurować, aby pasował do dowolnego rozmiaru lub stylu kolumny.

Klatka Schodowa

U Step

Klatka Schodowa Schody U Step są utworzone przez połączenie dwóch kwadratowych profili skrzynkowych w kształcie litery U o różnych wymiarach. W ten sposób schody stają się samonośne pod warunkiem, że wymiary nie przekraczają progu. Wcześniejsze przygotowanie tych elementów zapewnia wygodę montażu. Pakowanie i transport tych prostych elementów są również znacznie uproszczone.

Klatka Schodowa

UVine

Klatka Schodowa Schody spiralne UVine są tworzone przez naprzemienne zazębianie się profili skrzynkowych w kształcie litery U i V. W ten sposób schody stają się samonośne, ponieważ nie wymagają słupka środkowego ani podpory obwodowej. Dzięki modułowej i wszechstronnej konstrukcji projekt zapewnia łatwość w produkcji, pakowaniu, transporcie i instalacji.

Drewniany E-Rower

wooden ebike

Drewniany E-Rower Berlińska firma Aceteam stworzyła pierwszy drewniany e-rower, zadaniem było zbudowanie go w sposób przyjazny dla środowiska. Poszukiwanie kompetentnego partnera do współpracy zakończyło się sukcesem na Wydziale Nauki i Technologii Drewna Uniwersytetu Eberswalde na rzecz Zrównoważonego Rozwoju. Pomysł Matthiasa Broda stał się rzeczywistością, łącząc technologię CNC i znajomość materiału drzewnego, narodził się drewniany E-Bike.