Magazyn Design
Magazyn Design
Stołek

Ane

Stołek Taboret Ane ma listwy z litego drewna, które wydają się unosić harmonijnie, ale niezależnie od drewnianych nóg, nad stalową ramą. Projektant twierdzi, że siedzisko, ręcznie wykonane z certyfikowanego ekologicznego drewna, powstało dzięki unikalnemu zastosowaniu wielu elementów jednego kształtu drewna, ustawionych i wyciętych w dynamiczny sposób. W pozycji siedzącej na taborecie lekkie podniesienie kąta do tyłu i odchylenia po bokach są wykończone w sposób zapewniający naturalną, wygodną pozycję siedzącą. Taboret Ane ma odpowiedni stopień złożoności, aby stworzyć eleganckie wykończenie.

Zestaw Do Kawy

Riposo

Zestaw Do Kawy Projekt serwisu został zainspirowany dwiema szkołami początku XX wieku - niemieckim Bauhausem i rosyjską awangardą. Ścisła prosta geometria i przemyślana funkcjonalność w pełni odpowiada duchowi ówczesnych manifestów: „co wygodne, piękne”. Jednocześnie podążając za nowoczesnymi trendami, projektantka łączy w tym projekcie dwa kontrastowe materiały. Klasyczną białą mleczną porcelanę uzupełniają jasne pokrywki wykonane z korka. Funkcjonalność projektu poparta jest prostymi, wygodnymi uchwytami oraz ogólną użytecznością formy.

Meble Plus Wentylator

Brise Table

Meble Plus Wentylator Brise Table został zaprojektowany z poczuciem odpowiedzialności za zmiany klimatyczne i chęcią używania wentylatorów zamiast klimatyzatorów. Zamiast wiać silny wiatr, koncentruje się na uczuciu chłodu poprzez cyrkulację powietrza nawet po wyłączeniu klimatyzatora. Dzięki Brise Table użytkownicy mogą uzyskać powiew i używać jako stolika bocznego w tym samym czasie. Dobrze przenika do otoczenia i upiększa przestrzeń.

Stolik Kawowy

Cube

Stolik Kawowy Projekt został zainspirowany geometrycznymi rzeźbami Golden Ratio i Mangiarotti. Formularz jest interaktywny, oferując użytkownikowi różne kombinacje. Projekt składa się z czterech stolików kawowych różnej wielkości oraz pufy ustawionej wokół sześcianu stanowiącego element oświetlenia. Elementy projektu są wielofunkcyjne, aby sprostać potrzebom użytkownika. Produkt wykonany z materiału Corian i sklejki.

Stołek

Ydin

Stołek Stołek Ydin można zamontować samodzielnie, bez użycia specjalnych narzędzi, dzięki prostemu systemowi blokowania. 4 identyczne nóżki są rozmieszczone w dowolnej kolejności, a betonowe siedzisko, działające jako zwornik, utrzymuje wszystko na swoim miejscu. Stopki wykonane są ze złomu pochodzącego od producenta schodów, łatwo obrobione tradycyjnymi technikami obróbki drewna, a na koniec olejowane. Siedzisko jest po prostu uformowane z trwałego betonu UHP wzmocnionego włóknami. Tylko 5 dających się oddzielić części, które mają być zapakowane na płasko i gotowe do wysłania do klientów końcowych, to kolejny argument dotyczący zrównoważonego rozwoju.

Wózek Do Serów Schłodzonych

Coq

Wózek Do Serów Schłodzonych Patrick Sarran stworzył wózek serowy Coq w 2012 roku. Dziwaczność tego toczącego się przedmiotu wzbudza ciekawość gości, ale nie popełnij błędu, jest to przede wszystkim narzędzie pracy. Osiąga się to za pomocą stylizowanej, lakierowanej struktury bukowej, zwieńczonej cylindrycznym, lakierowanym na czerwono kloszem, który można zawiesić z boku, aby odsłonić asortyment dojrzałych serów. Używając uchwytu do przesuwania wózka, otwierając pudełko, wysuwając deskę, aby zrobić miejsce na talerz, obracając ten dysk w celu pokrojenia porcji sera, kelner może przekształcić ten proces w małe dzieło sztuki performance.