Magazyn Design
Magazyn Design
Wózek Na Szampana

BOQ

Wózek Na Szampana BOQ to wózek lodowy do serwowania szampana na przyjęciach. Wykonany jest z drewna, metalu, żywicy i szkła. Symetria kołowa porządkuje przedmioty i materiały jako integralną część projektu. Standardowe flety są przechowywane w koronie, głową w dół, pod białą tacką z żywicy, chronioną przed kurzem i wstrząsami. Kompozycja, niemal kwiatowa, zachęca gości do stworzenia kręgu na degustację drogocennego trunku. Ale przede wszystkim to efektowny dodatek sceniczny dla kelnera.

Wózek Piętrowy

Kali

Wózek Piętrowy Ten wózek schodowy jest jednym z elementów projektowej serii K dla marki QUISO. Wykonany jest z pięknie wykonanego litego drewna. Jego solidna i krępa konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do serwowania alkoholu przy stole w restauracji. Dla bezpieczeństwa i elegancji obsługi okulary zawieszone są na poduszce, butelki są unieruchomione powłoką antypoślizgową, koła przemysłowe toczą się płynnie i cicho.

Wózek Wielofunkcyjny

Km31

Wózek Wielofunkcyjny Patrick Sarran stworzył Km31 dla szerokiego spektrum zastosowań w restauracjach. Głównym ograniczeniem była wielofunkcyjność. Ten wózek może być używany pojedynczo do serwowania jednego stołu lub w rzędzie z innymi do bufetu. Projektant opracował przegubowy blat z Krionu zamontowany na tej samej podstawie na kółkach, który zaprojektował dla szeregu wózków, takich jak KEZA, a później Kvin, Herbal Tea Garden i Kali, które razem nazwano serią K. Twardość Krionu pozwoliła na wybór całkowitego, lekkiego wykończenia, z wytrzymałością wymaganą w luksusowym lokalu.

Automatyczny Ekspres Do Kawy

F11

Automatyczny Ekspres Do Kawy Proste i eleganckie, czyste linie oraz wykończenie z wysokiej jakości materiałów sprawiają, że konstrukcja F11 pasuje do środowisk profesjonalnych i domowych. Kolorowy, 7-calowy wyświetlacz dotykowy jest niezwykle łatwy w obsłudze i intuicyjny. F11 to urządzenie uruchamiane jednym dotknięciem, w którym można dostosować preferowane napoje w celu szybkiego wyboru. Powiększony pojemnik na ziarna kawy, zbiornik na wodę i pojemnik na fusy są dostępne do obsługi w godzinach szczytu Opatentowany zaparzacz może zaoferować espresso pod ciśnieniem lub zwykłą kawę bezciśnieniową, a aromat gwarantują ceramiczne płaskie ostrza.

Urządzenie Zabezpieczające

G2 Face Recognition

Urządzenie Zabezpieczające wysoka jakość materiałów i prostota konstrukcji sprawiają, że to urządzenie do rozpoznawania twarzy jest fantazyjne, stylowe i solidne. Zaawansowana technologia wewnątrz, aby uczynić go jednym z najszybszych na świecie i bardzo precyzyjnym, nikt nie może oszukać jego algorytmu. Wodoodporny produkt z nastrojowym światłem LED z tyłu, który tworzy nastrój nawet w najzimniejszym biurze. Kompaktowy rozmiar sprawia, że pasuje prawie wszędzie, a kształt pozwala na ustawienie w poziomie lub w pionie.

Ewoluujące Meble

dotdotdot.frame

Ewoluujące Meble Domy stają się coraz mniejsze, więc potrzebują lekkich, wszechstronnych mebli. Dotdotdot.Frame to pierwszy na rynku mobilny system mebli z możliwością dostosowania. Efektywna i kompaktowa rama może być przymocowana do ściany lub oparta na niej, co ułatwia umieszczenie w domu. Możliwość dostosowywania wynika z 96 otworów i rozszerzającej się gamy akcesoriów do mocowania w nich. W razie potrzeby użyj jednego lub połącz wiele systemów - dostępna jest nieskończona liczba kombinacji.