Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

Osker

Fotel Osker od razu zaprasza Cię do odpoczynku i relaksu. Fotel ten ma bardzo wyrazisty i zakrzywiony design, który zapewnia charakterystyczne cechy, takie jak doskonale wykonane drewniane stolarki, skórzane podłokietniki i amortyzacja. Mnogość detali oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów: skóry i litego drewna gwarantuje nowoczesny i ponadczasowy design.

Meble Umywalkowe

Eva

Meble Umywalkowe Projektant zainspirował się minimalistycznym projektem i zastosowaniem go jako cichej, ale orzeźwiającej funkcji w łazience. Wyłonił się z badań form architektonicznych i prostej objętości geometrycznej. Zagłębienie może być potencjalnie elementem definiującym różne przestrzenie wokół i jednocześnie punktem centralnym przestrzeni. Jest bardzo łatwy w użyciu, czysty i trwały. Istnieje kilka odmian, w tym wolnostojąca, siedząca i ścienna, a także pojedyncza lub podwójna umywalka. Różnice w kolorze (kolory RAL) pomogą zintegrować projekt z przestrzenią.

Lampa Stołowa

Oplamp

Lampa Stołowa Oplamp składa się z ceramicznego korpusu i solidnej drewnianej podstawy, na której umieszczono źródło światła LED. Dzięki swojemu kształtowi, uzyskanemu poprzez połączenie trzech stożków, korpus Oplamp można obracać do trzech charakterystycznych pozycji, które tworzą różne rodzaje światła: wysoka lampa stołowa ze światłem ambientowym, niska lampa stołowa ze światłem ambientowym lub dwa światła ambientowe. Każda konfiguracja stożków lampy pozwala przynajmniej jednej wiązce światła na naturalną interakcję z otoczeniem architektonicznym. Oplamp został zaprojektowany i wykonany ręcznie we Włoszech.

Regulowana Lampa Stołowa

Poise

Regulowana Lampa Stołowa Akrobatyczny wygląd Poise, lampy stołowej zaprojektowanej przez Roberta Dabiego z Unform.Studio zmienia postawę statyczną i dynamiczną oraz postawę dużą lub małą. W zależności od proporcji między jego podświetlanym pierścieniem a trzymającym go ramieniem powstaje linia przecinająca lub styczna do okręgu. Po umieszczeniu na wyższej półce pierścień może wystawać poza półkę; lub przechylając pierścień, może dotknąć otaczającej ściany. Celem tej regulacji jest kreatywne zaangażowanie właściciela i zabawa źródłem światła w stosunku do innych otaczających go obiektów.

Orkiestra Głośnikowa

Sestetto

Orkiestra Głośnikowa Orkiestrowy zespół głośników grających razem jak prawdziwi muzycy. Sestetto to wielokanałowy system audio do odtwarzania indywidualnych ścieżek instrumentów w oddzielnych głośnikach z różnych technologii i materiałów dedykowanych do konkretnej obudowy dźwiękowej, między innymi z czystego betonu, rezonujących drewnianych płyt rezonansowych i ceramicznych rogów. Miksowanie utworów i części wraca do fizycznego miejsca słuchania, jak na prawdziwym koncercie. Sestetto jest orkiestrą kameralną nagrywanej muzyki. Sestetto jest produkowane bezpośrednio przez projektantów Stefano Ivana Scarascia i Francesco Shyam Zonca.

Publiczne Krzesło Ogrodowe

Para

Publiczne Krzesło Ogrodowe Para to zestaw publicznych krzeseł ogrodowych zaprojektowanych w celu zapewnienia ograniczonej elastyczności na zewnątrz. Zestaw krzeseł, który ma wyjątkowo symetryczną formę i całkowicie odbiega od nieodłącznej wizualnej równowagi konwencjonalnego projektu krzeseł Zainspirowany prostym kształtem huśtawki, ten zestaw krzeseł ogrodowych jest odważny, nowoczesny i zachęca do interakcji. Oba z ciężkim dnem, Para A obsługuje obrót o 360 wokół podstawy, a Para B obsługuje obrót w obu kierunkach.