Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Łazienkowa

Up

Kolekcja Łazienkowa Up, kolekcja łazienkowa zaprojektowana przez Emanuele Pangrazi, pokazuje, jak prosta koncepcja może generować innowacje. Początkowym pomysłem jest poprawienie komfortu poprzez lekkie odchylenie płaszczyzny siedzenia sanitariatu. Idea ta stała się głównym tematem projektowym i jest obecna we wszystkich elementach kolekcji. Motyw przewodni i ścisłe powiązania geometryczne nadają kolekcji współczesny styl zgodny z europejskim gustem.

Krzesło

5x5

Krzesło Krzesło 5x5 to typowy projekt, w którym ograniczenie jest uznawane za wyzwanie. Siedzisko i oparcie krzesła wykonane są z bardzo trudnego do ukształtowania xilithu. Xilith to surowiec, który można znaleźć 300 metrów pod powierzchnią ziemi i jest łączony z węglem. Obecnie większość surowca jest wyrzucana. Z punktu widzenia środowiska materiał ten generuje odpady na powierzchni ziemi. Dlatego pomysł na projekt krzesła wydawał się bardzo prowokacyjny i wymagający.

Taborety

Musketeers

Taborety Prosty. Elegancki. Funkcjonalny. Muszkieterowie to trójnożne taborety wykonane z malowanego proszkowo metalu, wygięte na kształt z laserowo wycinanymi drewnianymi nogami. Udowodniono geometrycznie, że trójnożna podstawa jest faktycznie bardziej stabilna i ma najmniejsze szanse na chybotanie niż w przypadku czterech. Dzięki doskonałej równowadze i funkcjonalności, elegancja muszkieterów w modernistycznym wyglądzie sprawia, że jest to idealny element do Twojego pokoju. Dowiedz się więcej: www.rachelledagnalan.com

Płytki Podłogowe

REVICOMFORT

Płytki Podłogowe REVICOMFORT to wyjmowana podłoga wielokrotnego użytku. Szybka i łatwa aplikacja. Gotowy do użycia. Idealny do przebudowy. W jednym produkcie łączy w sobie właściwości techniczne płytek porcelanowych pełnoziarnistych, korzyści ekonomiczne wynikające z oszczędności czasu, uproszczonego układania, łatwość przemieszczania się i ponownego wykorzystania w różnych przestrzeniach. REVICOMFORT można wykonać w kilku kolekcjach Revigrés: różne efekty, kolory i powierzchnie.

Dyfuzor Zapachowy

Magic stone

Dyfuzor Zapachowy Magic Stone to znacznie więcej niż tylko sprzęt AGD, potrafi stworzyć magiczną atmosferę. Jego kształt inspirowany jest naturą, myśląc o kamieniu wygładzonym przez wodę rzeki. Element wody jest symbolicznie reprezentowany przez falę oddzielającą górną część ciała od dolnej. Woda jest kluczowym składnikiem tego produktu, który poprzez ultradźwięki rozpyla wodę i zapachowy olejek, tworząc zimną parę. Motyw fal służy do tworzenia atmosfery poprzez światło LED, które płynnie zmienia kolory. Gładząc okładkę, aktywujesz przycisk pojemności, który kontroluje wszystkie funkcje.

Zabawki

Minimals

Zabawki Minimale to urocza linia modułowych zwierzątek charakteryzująca się zastosowaniem podstawowej palety kolorów i geometrycznych kształtów. Nazwa wywodzi się kiedyś od słowa „minimalizm” i skrótu „mini-zwierzęta”. Z pewnością mają na celu ujawnienie istoty palców poprzez wyeliminowanie wszystkich nieistotnych form, cech i koncepcji. Razem tworzą pantone kolorów, zwierząt, ubrań i archetypów, zachęcając ludzi do wybrania postaci, z którą się identyfikują.