Magazyn Design
Magazyn Design
Sofa

Gloria

Sofa Design to nie tylko forma zewnętrzna, to także badanie struktury wewnętrznej, ergonomii i istoty przedmiotu. W tym przypadku kształt jest bardzo mocnym elementem i to cięcie nadane produktowi nadaje mu jego szczególny charakter. Zaletą Glorii jest stuprocentowa personalizacja, dodawanie różnych elementów, materiałów i wykończeń. Wielką osobliwością są wszystkie dodatkowe elementy, które można dodać za pomocą magnesów do konstrukcji, nadając produktowi setki różnych kształtów.

Szklany Wazon

Jungle

Szklany Wazon Inspirowana naturą kolekcja szkła Jungle zakłada tworzenie przedmiotów, które swoją wartość zyskują dzięki jakości, wzornictwu i materiałowi. Proste kształty odzwierciedlają spokój medium, a jednocześnie są nieważkie i mocne. Wazony są ręcznie formowane i ręcznie formowane, sygnowane i numerowane. Rytm procesu produkcji szkła zapewnia, że każdy przedmiot z kolekcji Jungle ma unikalną grę kolorów, która naśladuje ruch fal.

Wazon

Rainforest

Wazon Wazony Rainforest to mieszanka trójwymiarowych kształtów i tradycyjnej skandynawskiej techniki parowej. Ręcznie formowane elementy mają wyjątkowo grube szkło z nieważkimi plamami koloru. Kolekcja studiomade jest inspirowana kontrastami natury i tym, jak tworzy harmonię.

Oświetlenie

Thorn

Oświetlenie Wierząc, że możliwe jest wyhodowanie i zróżnicowanie form organicznych w przyrodzie bez naruszania ich struktury i ekspresji przez zbieg okoliczności, a ludzie mają instynktowne powinowactwo do form naturalnych, Yılmaz Dogan powiedział, że projektując Thorn chciał odzwierciedlić wzrost formami, które naśladuj naturę bez ograniczeń wymiarów w oświetleniu. Cierń, który jest źródłem inspiracji dla naturalnej gałęzi Ciernia; rośnie w przypadkowej strukturze i tworzy naturalne, spełnia różne potrzeby i nie ma ograniczeń wielkości jako dobry projekt oświetlenia.

Stół

Patchwork

Stół Yılmaz Dogan, który zaczynał od pomysłu, że różne materiały przemysłowe mogą być używane razem na tacy stołowej, powiedział, że zaprojektował elastyczność twojego biurka, dzięki czemu możesz wprowadzać zmiany, aby dostosować się do różnych trendów w dowolnym momencie. Dzięki całkowicie łamliwemu projektowi Patchwork to dynamiczny projekt, który można łatwo dostosować do różnych przestrzeni, takich jak stoły do jadalni i spotkań.

Stolik Kawowy

Ripple

Stolik Kawowy Stosowane środkowe stoły zwykle znajdują się pośrodku przestrzeni i powodują problemy z podejściem. Z tego powodu tabele usług służą do otwierania tej luki. Aby rozwiązać ten problem, Yılmaz Dogan połączył dwie funkcje w projekcie Ripple i opracował dynamiczny projekt produktu, który może być zarówno półką środkową, jak i stołem serwisowym, który porusza się z asymetrycznym ramieniem i porusza się w dal. Ten dynamiczny ruch zbiegł się z płynnymi liniami projektu Ripple'a odbijającymi się od natury, ze zmiennością kropli i falami utworzonymi przez tę kroplę.