Magazyn Design
Magazyn Design
Lampka Stołowa

Moon

Lampka Stołowa To światło odgrywa aktywną rolę, towarzysząc ludziom w miejscu pracy od rana do nocy. Został zaprojektowany z myślą o środowisku pracy ludzi. Przewód można podłączyć do laptopa lub powerbanku. Kształt księżyca został wykonany z trzech czwartych koła jako wschodząca ikona z obrazu terenu wykonanego ze stali nierdzewnej. Wzór powierzchni księżyca przypomina przewodnik lądowania w projekcie kosmicznym. Ustawienie to wygląda jak rzeźba w świetle dziennym i urządzenie oświetleniowe, które uspokaja napięcie podczas pracy w nocy.

Światło

Louvre

Światło Louvre light to interaktywna lampa stołowa inspirowana greckim letnim światłem słonecznym, które z łatwością przechodzi przez zamknięte okiennice przez Luwry. Składa się z 20 pierścieni, 6 z korka i 14 z pleksiglasu, które w żartobliwy sposób zmieniają porządek, aby dopasować rozproszenie, objętość i ostateczną estetykę światła do preferencji i potrzeb użytkowników. Światło przechodzi przez materiał i powoduje dyfuzję, dzięki czemu nie pojawiają się cienie na sobie ani na otaczających go powierzchniach. Pierścienie o różnych wysokościach dają możliwość nieskończonej liczby kombinacji, bezpiecznej personalizacji i całkowitej kontroli światła.

Lampa

Little Kong

Lampa Little Kong to seria nastrojowych lamp, która zawiera filozofię orientalną. Estetyka orientalna przywiązuje dużą wagę do relacji między wirtualnym a rzeczywistym, pełnym i pustym. Subtelne ukrycie diod LED w metalowym słupie zapewnia nie tylko pustość i czystość klosza, ale także wyróżnia Kong na tle innych lamp. Projektanci odkryli wykonalne rzemiosło po ponad 30-krotnych eksperymentach, aby idealnie zaprezentować światło i różnorodną fakturę, co umożliwia niesamowite wrażenia świetlne. Baza obsługuje ładowanie bezprzewodowe i posiada port USB. Można go włączyć lub wyłączyć po prostu machając rękami.

Stołek Kuchenny

Coupe

Stołek Kuchenny Ten stołek ma pomóc w utrzymaniu neutralnej postawy stojącej. Obserwując codzienne zachowania ludzi, zespół projektantów odkrył potrzebę siedzenia na stołkach przez krótszy czas, na przykład siedzenia w kuchni na krótką przerwę, co zainspirowało zespół do stworzenia tego stołka specjalnie do takich zachowań. Ten stołek został zaprojektowany z minimalną liczbą części i konstrukcji, dzięki czemu stołek jest przystępny cenowo i opłacalny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających, biorąc pod uwagę produktywność producentów.

Pas Do Prania W Pomieszczeniach

Brooklyn Laundreel

Pas Do Prania W Pomieszczeniach To jest pas do prania do użytku wewnętrznego. Kompaktowy korpus, który jest mniejszy niż japońska miękka okładka, wygląda jak taśma miernicza, gładkie wykończenie bez śrub na powierzchni. Pas o długości 4 m ma łącznie 29 otworów, każdy otwór może pomieścić i pomieścić wieszak na ubrania bez spinaczy do bielizny, działa szybko wysychając. Pasek wykonany z antybakteryjnego i przeciwpleśniowego poliuretanu, bezpiecznego, czystego i mocnego materiału. Maksymalne obciążenie 15 kg. 2 szt. Haczyka i obrotowego korpusu umożliwiają wielokrotne użycie. Mały i prosty, ale bardzo przydatny do prania w pomieszczeniach. Łatwa obsługa i inteligentna instalacja będą pasować do każdego rodzaju pomieszczenia.

Sofa

Shell

Sofa Sofa Shell pojawiła się jako połączenie zarysu muszli morskich i trendów w modzie w naśladowaniu technologii egzoszkieletu i druku 3D. Celem było stworzenie sofy z efektem złudzenia optycznego. Powinny to być meble lekkie i przewiewne, które można wykorzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Aby uzyskać efekt lekkości, zastosowano siatkę nylonowych lin. W ten sposób twardość tuszy jest równoważona przez tkanie i miękkość linii sylwetki. Sztywna podstawa pod narożnymi sekcjami siedziska może służyć jako stoliki boczne, a miękkie siedziska i poduszki nad głową dopełniają kompozycję.