Magazyn Design
Magazyn Design
Telewizor Led 40 "

GlassOn

Telewizor Led 40 " To bezramowa kolekcja wzornicza z różnymi rozwiązaniami projektowymi w różnych rozmiarach z elementem szklanym. Elegancja stworzona dzięki przezroczystości szkła przejawia się wdziękiem metalowych wykończeń otaczających ekspozycję w dużych rozmiarach. Bez zwykłej plastikowej osłony przedniej i ramki, projekt nawiązuje do wirtualnego świata i publiczności z drastycznie zmniejszoną grubością w produktach 40 ", 46" i 55 ". Cała metalowa rama utrzymująca szklany front poprawia jakość projektu dzięki precyzyjnym szczegółom połączeń różne materiały.

Dekoder

T-Box2

Dekoder T-Box2 to nowe techniczne urządzenie integrujące Internet, multimedia i komunikację oraz oferujące użytkownikom domowym zróżnicowane usługi interaktywne, w tym masowe odtwarzanie treści internetowych i rozmowy wideo HD. Podłączając STB do telewizora w rodzinnym środowisku sieciowym, użytkownik może szybko uaktualnić zwykły telewizor do telewizora Smart TV, który zapewnia użytkownikom rodzinnym doskonałą rozrywkę AV.

Meble Łazienkowe

Sott'Aqua Marino

Meble Łazienkowe Kolekcja Sott'Aqua Marino z kreatywnymi detalami podwodnego świata łazienek, oferuje luksus projektowania własnej łazienki przy użyciu szerokiej gamy dostępnych modulacji. łazienka dzięki swojej elastyczności do zastosowania z pojedynczymi lub podwójnymi szafkami pod umywalkę. Okrągłe lustro mocowane do ściany za pomocą wieszaka ma również ukryty system oświetlenia. Podsufitka cedrowa na kółkach pełni również funkcję kosza na bieliznę.

Prysznic

Rain Soft

Prysznic Widok wodospadu w naturze może przyciągnąć każdego i obserwować go lub brać prysznic, może stworzyć relaksującą wycinkę. Tak więc potrzebna była symulacja relaksującej sceny wodospadu w domach i mieszkaniach, aby można było doświadczyć radości kąpieli pod prysznicem pod wodospadem w domu. w tym projekcie są dwa rodzaje chlapania. Tryb pięściowy: gęstość lub stężenie wody jest pośrodku i można myć ciało Drugi tryb: woda jest wylewana pionowo z otoczenia pierścienia i można użyć szamponu i jest otoczony ścianą wody, a ta ściana może być l

Telewizor Wysokiej Klasy

La Torre

Telewizor Wysokiej Klasy W tej konstrukcji nie ma przedniej osłony trzymającej wyświetlacz. Telewizor jest trzymany za tylną obudowę ukrytą za panelem wyświetlacza. Cienka eloksalowa ramka otaczająca wyświetlacz służy jedynie jako iluzja kosmetyczna. Z tych wszystkich powodów tylko dominującym elementem jest wyświetlacz w przeciwieństwie do zwykłej formy telewizyjnej. Wieża Eiffla jest źródłem inspiracji dla La Torre. Niektóre z głównych podobieństw tych dwóch są reformistyczne w swoim czasie i mają ten sam widok z boku.