Magazyn Design
Magazyn Design
42-Calowy Telewizor Led Bms

Agile

42-Calowy Telewizor Led Bms Telewizor AGILE LED został zaprojektowany tak, aby podkreślić obraz na ekranie poprzez zastosowanie wąskiej ramki i uchwycić trend telewizyjny dzięki smukłemu wyglądowi. Ostrość na cienkiej ramce wokół ekranu zapewnia różne odbicia oraz blask światła na powierzchni, co przekłada się na lekkość konstrukcji. Ma to również wpływ na projekt podstawy telewizora. Metalowe wykończenie powierzchni z matowo-plastikowymi stopkami i półprzezroczystą szyjką jest realizowane w tym samym celu co telewizor. Częścią AGILE do personalizacji są przezroczyste soczewki w kolorach.

Telewizja Led

XX240 BMS SNB LED TV

Telewizja Led Seria telewizorów LED XX240 obejmuje telewizory o przekątnej 32 ", 39", 40 ", 42", 47 ", 50", od najbardziej przystępnych cenowo telewizorów średniej wielkości do najwyższych segmentów, z tym samym pomysłem projektowym, oferującym kilka opcji. Projekt wyświetlacza również należy do firmy produkcyjnej i jest montowany zgodnie z metodologią BMS. Metal wyświetlacza jest pomalowany wysokiej jakości farbą, ponieważ konstrukcja pozostawia otwartą ramkę i ogranicza ją tylko do grubości ścianki tylnej pokrywy. Dlatego telewizor wydaje się być pokryty tylko cienką ramką i podświetlonym obszarem logo poniżej.

Telewizor Led

XX250

Telewizor Led Bezgraniczny serial telewizyjny Vestel, pozycjonowany w bardzo wysokiej klasy segmencie elektroniki użytkowej. Aluminiowa ramka utrzymuje wyświetlacz jako prawie niewidoczną cienką ramkę. Błyszcząca, cienka oprawka nadaje produktowi ekskluzywny wizerunek na rynku przesyconym. Wyświetlacz znacznie różni się od zwykłych telewizorów LED dzięki holistycznej błyszczącej powierzchni ekranu umieszczonej w cienkiej metalowej ramie. Błyszcząca aluminiowa część pod ekranem tworzy punkt przyciągania oddzielając telewizor od podstawki.

Telewizja Led

XX265

Telewizja Led Plastikowa obudowa różni się od konwencjonalnych modeli ogólną teksturą i błyszczącą powierzchnią pozostawioną pod ekranem dla logo i wizualnej iluzji. W zależności od metody produkcji BMS model jest bardzo opłacalny, a jednocześnie ma wyczucie designu. Konstrukcja stojaka na blat ma ciągłą formę płynącą od tyłu do publiczności przez chromowany pasek. Tak więc zarówno konstrukcja obudowy, jak i konstrukcja stojaka uzupełniają się nawzajem.

Publiczne Meble Artystyczne

Eye of Ra'

Publiczne Meble Artystyczne Ambicją tego projektu jest połączenie historii starożytnego Egiptu z futurystyczną, płynną metodologią projektowania. Jest to dosłowne tłumaczenie najbardziej kultowego egipskiego narzędzia religijnego na płynną formę małej architektury, która zapożycza cechy płynnego stylu, w którym nie zaleca się żadnych konkretnych kształtów ani projektów. Oko reprezentuje zarówno męskich, jak i żeńskich odpowiedników w prokreacji Boga Ra. W związku z tym meble miejskie są prezentowane w solidnej konstrukcji symbolizującej męskość i siłę, a jej zaokrąglony wygląd ukazuje kobiecość i wdzięk.

Cyfrowe Urządzenie Do Transmisji Wideo

Avoi Set Top Box

Cyfrowe Urządzenie Do Transmisji Wideo Avoi to jeden z najnowszych inteligentnych dekoderów firmy Vestel, dostarczający głównie technologię nadawania cyfrowego dla użytkowników telewizorów. Najważniejszą postacią Avoiego jest „ukryta wentylacja”. Ukryta wentylacja umożliwia tworzenie niepowtarzalnych i prostych projektów. Dzięki Avoi, oprócz oglądania kanałów cyfrowych w jakości HD, można słuchać muzyki, oglądać filmy oraz oglądać zdjęcia i obrazy na ekranie telewizora, kontrolując te pliki poprzez menu UI. System operacyjny Avoi to Android V4.2 Jel