Magazyn Design
Magazyn Design
Komunikacja Wizualna

Plates

Komunikacja Wizualna Aby zademonstrować różne działy sklepu z narzędziami, Didyk Pictures wpadł na pomysł, aby zaprezentować je jako kilka tabliczek z różnymi przedmiotami na wierzchu, podawanymi w restauracji. Białe tło i białe naczynia pomagają zaakcentować serwowane przedmioty i ułatwiają odwiedzającym sklep znalezienie odpowiedniego działu. Obrazy były również używane na billboardach 6x3 metrów i plakatach w transporcie publicznym w całej Estonii. Białe tło i prosta kompozycja sprawiają, że przekaz reklamowy może być odebrany nawet przez przejeżdżającego samochodu.

Nazwa Projektu : Plates, Nazwisko projektanta : Sergei Didyk, Imię klienta : Didyk Pictures.

Plates Komunikacja Wizualna

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.