Magazyn Design
Magazyn Design
Wystawa

City Details

Wystawa Prezentacja rozwiązań projektowych dla elementów hardscape City Details odbyła się od 3 do 5 października 2019 roku w Moskwie. Na powierzchni 15 000 metrów kwadratowych zaprezentowano zaawansowane koncepcje elementów hardscape, boisk sportowych i placów zabaw, rozwiązań oświetleniowych oraz funkcjonalnych obiektów sztuki miejskiej. W nowatorskim rozwiązaniu zorganizowano przestrzeń wystawienniczą, na której zamiast równych rzędów stoisk wystawienniczych zbudowano działającą miniaturę miasta ze wszystkimi szczegółowymi elementami, takimi jak: plac miejski, ulice, ogród publiczny.

Dom Mieszkalny

Brooklyn Luxury

Dom Mieszkalny Zainspirowany pasją klienta do bogatych historycznych rezydencji, projekt stanowi adaptację funkcjonalizmu i tradycji do zamierzeń współczesności. W ten sposób wybrany został styl klasyczny, zaadaptowany i stylizowany na kanony współczesnego designu i nowoczesnych technologii, nowatorskie materiały dobrej jakości przyczyniły się do powstania tego projektu - prawdziwej perełki Architektury Nowego Jorku. Przewidywane wydatki przekroczą 5 milionów dolarów amerykańskich, dadzą założenie stworzenia wnętrza stylowego i bogatego, ale też funkcjonalnego i wygodnego.

Nowy Wzorzec Konsumpcji

Descry Taiwan Exhibition

Nowy Wzorzec Konsumpcji Wystawa w Mountain Alishan, słynnej atrakcji turystycznej Tajwanu, łączy sztukę z tajwańskim tradycyjnym przemysłem herbacianym. Współpraca przekrojowa tej wystawy może wydobyć nowy moduł biznesowy. Na każdym pakiecie turyści mogą zobaczyć różne wyrażenia związane z tym samym tematem, „Tajwan”. Zanurzeni w pięknej scenerii Tajwanu, odwiedzający będą mieli głębsze zrozumienie tajwańskiej kultury i przemysłu herbacianego.

Gaśnica I Młotek Ratunkowy

FZ

Gaśnica I Młotek Ratunkowy Wyposażenie bezpieczeństwa pojazdu jest niezbędne. Gaśnice i młotki bezpieczeństwa, połączenie tych dwóch może poprawić skuteczność ucieczki personelu w razie wypadku samochodowego. Przestrzeń w samochodzie jest ograniczona, więc to urządzenie jest wystarczająco małe. Można go umieścić w dowolnym miejscu w prywatnym samochodzie. Tradycyjne gaśnice samochodowe są jednorazowego użytku, a ten projekt może z łatwością zastąpić wkładkę. Jest to wygodniejszy uchwyt, łatwy w obsłudze dla użytkowników.

Aktywacja Zdarzenia

The Jewel

Aktywacja Zdarzenia Pudełko na biżuterię 3D było interaktywną przestrzenią handlową, która zachęcała publiczność do korzystania z najnowszych technologii druku 3D poprzez tworzenie własnej biżuterii. Zostaliśmy zaproszeni do aktywowania przestrzeni i od razu pomyśleliśmy - jak pudełko na biżuterię może być kompletne bez pięknego, wykonanego na zamówienie klejnotu? W rezultacie powstała współczesna rzeźba, której efektem był pryzmat koloru, który obejmował piękno odbijającego światła, koloru i cienia.

Autonomiczny Robot Mobilny

Pharmy

Autonomiczny Robot Mobilny Autonomiczny robot nawigacyjny dla logistyki szpitalnej. Jest to system usług produktowych służący do wykonywania bezpiecznych i wydajnych dostaw, zmniejszający ryzyko zachorowania pracowników służby zdrowia, powstrzymujący choroby pandemiczne między personelem szpitala a pacjentami (COVID-19 lub H1N1). Konstrukcja pomaga obsługiwać dostawy szpitalne z łatwym dostępem i bezpieczeństwem, wykorzystując nieskomplikowaną interakcję z użytkownikiem dzięki przyjaznej technologii. Zrobotyzowane jednostki mają możliwość samodzielnego przemieszczania się do środowiska wewnętrznego i mają zsynchronizowany przepływ z podobnymi jednostkami, umożliwiając zespołową pracę robotów.