Magazyn Design
Magazyn Design
Kompleks Hotelarski

Serenity Suites

Kompleks Hotelarski Serenity Suites znajduje się w osadzie Nikiti, Sithonia na Chalkidiki w Grecji. Kompleks składa się z trzech jednostek z dwudziestoma apartamentami i basenem. Jednostki budowlane wyznaczają głęboki kształt przestrzennego horyzontu, oferując jednocześnie optymalne widoki na morze. Basen jest rdzeniem pomiędzy zakwaterowaniem a udogodnieniami publicznymi. Kompleks hotelarski stanowi punkt orientacyjny w okolicy, jako ekstrawertyczna muszla o wewnętrznych walorach.

Sterylizator Uv

Sun Waves

Sterylizator Uv SunWaves to sterylizator zdolny do usuwania zarazków, pleśni, bakterii i wirusów w zaledwie 8 sekund. Zaprojektowany, aby rozbić ładunek bakteryjny obecny na powierzchniach takich jak filiżanki do kawy lub spodki. SunWaves został wymyślony z myślą o trudnej sytuacji pandemii COVID-19, aby pomóc Ci cieszyć się gestem, takim jak bezpieczne picie herbaty w kawiarni. Może być używany zarówno w środowisku profesjonalnym, jak i domowym, ponieważ jednym prostym gestem sterylizuje w bardzo krótkim czasie za pomocą światła UV-C, które ma długą żywotność i minimalną konserwację, co również pomaga zmniejszyć ilość zużywanego materiału.

Program Wydarzeń Projektowych

Russian Design Pavilion

Program Wydarzeń Projektowych wystawy, konkursy projektowe, warsztaty, edukacyjne doradztwo projektowe i projekty wydawnicze mające na celu promocję rosyjskich projektantów i marek za granicą. Nasze działania stymulują rosyjskojęzycznych projektantów do doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności poprzez międzynarodowe projekty i pomagają im zrozumieć ich rolę w społeczności projektantów, jak promować i zwiększać konkurencyjność ich produktów oraz tworzyć prawdziwe innowacje.

Narzędzie Edukacyjne I Szkoleniowe

Corporate Mandala

Narzędzie Edukacyjne I Szkoleniowe Korporacyjna mandala to zupełnie nowe narzędzie edukacyjne i szkoleniowe. Jest to innowacyjna i wyjątkowa integracja zasady starożytnej mandali i tożsamości korporacyjnej, zaprojektowana w celu usprawnienia pracy zespołowej i ogólnej wydajności biznesowej. Ponadto jest to nowy element identyfikacji wizualnej firmy. Korporacyjna mandala to grupowa aktywność dla zespołu lub indywidualna dla menedżera. Został zaprojektowany specjalnie dla konkretnej firmy i jest kolorowany przez zespół lub indywidualnie w dowolny i intuicyjny sposób, w którym każdy może wybrać dowolny kolor lub dziedzinę.

Przenośny Defektoskop Ultradźwiękowy

Prisma

Przenośny Defektoskop Ultradźwiękowy Prisma jest przeznaczona do nieinwazyjnych badań materiałów w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jest to pierwszy detektor, który zawiera zaawansowane obrazowanie w czasie rzeczywistym i skanowanie 3D, co znacznie ułatwia interpretację usterek i skraca czas technika na miejscu. Dzięki praktycznie niezniszczalnej obudowie i unikalnym, wielu trybom inspekcji, Prisma może obejmować wszystkie zastosowania testowe, od rurociągów naftowych po komponenty lotnicze. Jest to pierwszy detektor z integralną rejestracją danych i automatycznym generowaniem raportów w formacie PDF. Łączność bezprzewodowa i Ethernet umożliwia łatwą aktualizację lub diagnostykę urządzenia.

Laboratoryjny System Oczyszczania Wody

Purelab Chorus

Laboratoryjny System Oczyszczania Wody Purelab Chorus to pierwszy modułowy system oczyszczania wody zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach i przestrzeni laboratorium. Dostarcza wszystkie stopnie oczyszczonej wody, zapewniając skalowalne, elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie. Elementy modułowe mogą być rozmieszczone w całym laboratorium lub połączone ze sobą w unikalnym formacie wieży, minimalizując zajmowaną przez system powierzchnię. Dotykowe elementy sterujące zapewniają wysoce kontrolowane natężenie przepływu dozowania, podczas gdy aureola światła wskazuje stan Chorusa. Nowa technologia sprawia, że Chorus jest najbardziej zaawansowanym dostępnym systemem, zmniejszając wpływ na środowisko i koszty eksploatacji.