Magazyn Design
Magazyn Design
Miejski Elektryczny Trike

Lecomotion

Miejski Elektryczny Trike Przyjazny dla środowiska i innowacyjny, LECOMOTION E-trike to trójkołowiec ze wspomaganiem elektrycznym, który został zainspirowany zagnieżdżonymi wózkami sklepowymi. E-wózki LECOMOTION zostały zaprojektowane do pracy jako część miejskiego systemu rowerów publicznych. Zaprojektowane również, aby zagnieżdżać się w jednej linii w celu kompaktowego przechowywania i ułatwienia zbierania i przenoszenia wielu produktów jednocześnie za pomocą wahliwych tylnych drzwi i wyjmowanej korby. Zapewniona jest pomoc w pedałowaniu. Możesz go używać jak normalnego roweru, z baterią wspomagającą lub bez. Ładunek umożliwiał również przewóz 2 dzieci lub jednej osoby dorosłej.

Artykuły Papiernicze

commod – Feines in Holz

Artykuły Papiernicze „Commod” specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz. Zgodnie z mottem „szlachetne materiały drewniane” firma realizuje szczególnie ekskluzywne projekty mieszkaniowe. Artykuły papiernicze miały sprostać temu roszczeniu. Zmniejszony, ale zabawny układ został zrealizowany przy użyciu specjalnie mieszanych kolorów. Papeteria odzwierciedla styl firmy, a także jej ideologię, aby używać tylko najcenniejszych materiałów: papier jest wykonany w 100% z bawełny, koperty z prawdziwej drewnianej okleiny. Wizytówki „ucieleśniają” hasło firmowe tworząc trójwymiarową salę zawierającą typowe drewniane produkty.

Niszczarka Papieru

HandiShred

Niszczarka Papieru HandiShred to przenośna ręczna niszczarka papieru nie wymagająca zewnętrznego źródła zasilania. Został zaprojektowany jako mały i schludny, dzięki czemu można go umieścić na biurku, w szufladzie lub teczce, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp i zniszczyć ważny dokument w dowolnym miejscu i czasie. Ta poręczna niszczarka doskonale sprawdza się w niszczeniu wszelkich dokumentów lub rachunków, aby zapewnić, że prywatne, poufne i wszelkie dane osobowe są zawsze bezpieczne.

Stół Interakcji

paintable

Stół Interakcji Paintable to stół wielofunkcyjny dla każdego, może to być zwykły stół, stół kreślarski lub instrument muzyczny. Możesz użyć różnych rodzajów kolorów do malowania na powierzchni stołu, aby tworzyć muzykę z przyjaciółmi lub rodziną, a powierzchnia przenosi rysunek w melodię przez czujniki kolorów. Istnieją dwa sposoby rysowania, kreatywne rysowanie i rysowanie nut, dzieci mogą narysować wszystko, co chcą, stworzyć losową muzykę lub użyć zaprojektowanej przez nas reguły, aby wypełnić kolor w określonej pozycji, aby stworzyć rymowankę.

Stół, Kozioł, Cokół

Trifold

Stół, Kozioł, Cokół Kształt Trifold jest kształtowany przez połączenie trójkątnych powierzchni i unikalną sekwencję składania. Ma minimalistyczny, ale złożony i rzeźbiarski projekt, pod każdym kątem ujawnia wyjątkową kompozycję. Projekt można skalować w celu dostosowania do różnych celów bez uszczerbku dla integralności strukturalnej. Trifold to przykład cyfrowych metod produkcji i wykorzystania nowych technologii produkcyjnych, takich jak robotyka. Proces produkcyjny został opracowany we współpracy z firmą produkującą roboty, specjalizującą się w zaginaniu metali za pomocą robotów 6-osiowych.