Magazyn Design
Magazyn Design
Przenośny Głośnik

Seda

Przenośny Głośnik Seda to funkcjonalne urządzenie bazujące na technologii inteligencji. Centralny uchwyt na długopis służy jako organizer przestrzeni. Ponadto funkcje cyfrowe, takie jak port USB i połączenie Bluetooth, sprawiają, że jest to przenośny odtwarzacz i głośnik z adaptacją do użytku domowego. Listwa świetlna osadzona w korpusie zewnętrznym działa jak lampka biurkowa. Również atrakcyjny wygląd luksusu sprawia, że tak atrakcyjne artykuły domowe można wykorzystać w aranżacji wnętrz. Również lepsze wykorzystanie przestrzeni jest jedną z podstawowych cech Sedy.

Biuro

Phuket VIP Mercury

Biuro Opierając się na motywie otwartości i dogłębnej eksploracji marki, zbadał projekt i stworzył wizualną integrację wizualnej rozszerzalności i historii marki z planetą jako głównym elementem kreatywnym. Plan rozwiązał następujące trzy problemy dzięki nowym myślom wizualnym: Równowaga otwartości przestrzeni i funkcji; Podział i łączenie funkcjonalnych obszarów przestrzeni; Regularność i zmiana podstawowego stylu przestrzennego.

Strona Internetowa

Travel

Strona Internetowa W projekcie zastosowano minimalistyczną stylistykę, aby nie przeciążać doświadczenia użytkownika niepotrzebnymi informacjami. Bardzo trudno jest również zastosować styl minimalistyczny w branży turystycznej, ponieważ równolegle z prostym i przejrzystym projektem użytkownik musi uzyskać pełne informacje o swojej podróży, a nie jest to łatwe do połączenia.

Filiżanka I Spodek

WithDelight

Filiżanka I Spodek Podawanie słodkich przekąsek wielkości kęsa na boku kawy jest częścią wielu różnych kultur, ponieważ w Turcji podaje się filiżankę kawy z turecką rozkoszą, biscotti we Włoszech, churros w Hiszpanii i daktylami w Arabii. Jednak na konwencjonalnych spodkach smakołyki przesuwają się w kierunku filiżanki z gorącą kawą i przyklejają się lub zamoczą w wyniku rozlania kawy. Aby temu zapobiec, ta filiżanka kawy ma spodek z dedykowanymi otworami, które utrzymują kawowe smakołyki na miejscu. Ponieważ kawa jest jednym z kwintesencji gorących napojów, poprawa jakości picia kawy ma znaczenie w codziennym życiu.

Branding I Opakowanie

Leman Jewelry

Branding I Opakowanie Wizualne rozwiązanie nowej tożsamości firmy Leman Jewelry to zupełnie nowy system, który eksponuje luksus, wykwintność, a jednocześnie wyrafinowanie i minimalizm. Nowe logo zainspirowane procesem roboczym Leman, ich usługą projektowania haute couture, poprzez wykonanie wszystkich diamentowych kształtów otaczających symbol gwiazdy lub blasku, tworząc wyrafinowany symbol, a także odzwierciedlający lśniący efekt diamentu. Następnie wszystkie materiały dodatkowe zostały wyprodukowane z wysokiej jakości detalami, aby podkreślić i wzbogacić luksus wszystkich nowych elementów wizualnych marki.

Wystawa

LuYu

Wystawa Sztuka wpływa na życie, a życie wnosi dogłębną refleksję i interpretację sztuki. Dystans między sztuką a życiem może występować podczas codziennych dojazdów do pracy. Jeśli ostrożnie zjadasz każdy posiłek, możesz zmienić swoje życie w sztukę. Twórczość projektanta to także sztuka, która powstaje z jego własnych myśli. Techniki to narzędzia, a wyrażenia to wyniki. Tylko z myślami będą naprawdę dobre dzieła.