Magazyn Design
Magazyn Design
Instalacja Optyczna

Opx2

Instalacja Optyczna Opx2 to instalacja optyczna, która bada symbiotyczny związek między naturą a technologią. Relacja, w której wzorce, powtórzenia i rytm opisują zarówno naturalne formacje, jak i operacje procesów obliczeniowych. Instalacje odludna geometria, chwilowe zmętnienie i / lub gęstość są podobne do zjawiska jazdy po polu kukurydzy lub wyjaśnione technologią podczas patrzenia na kod binarny. Opx2 buduje złożoną geometrię i kwestionuje postrzeganie objętości i przestrzeni.

Odłączane Urządzenie Edukacyjne

Unite 401

Odłączane Urządzenie Edukacyjne Unite 401: idealny duet dla edukacji. Porozmawiajmy o pracy zespołowej. Dzięki niezwykle wszechstronnej konstrukcji 2 w 1 Unite 401 jest idealnym urządzeniem studenckim do współpracy w środowiskach uczenia się. Połączenie tabletu i notebooka zapewnia najpotężniejsze rozwiązanie mobilne dla edukacji, wspierane przez bezpieczny projekt mgseries w najkorzystniejszej cenie.

Biuro Na Małą Skalę

Conceptual Minimalism

Biuro Na Małą Skalę Aranżacja wnętrza jest prążkowana w estetycznym, ale nie funkcjonalnym minimalizmie. Otwartą przestrzeń podkreślają czyste linie, duże przeszklone otwory, które wpuszczają dużo naturalnego światła dziennego, dzięki czemu linia i płaszczyzna stają się podstawowymi elementami konstrukcyjnymi i estetycznymi. Brak kątów prostych zdeterminował potrzebę przyjęcia bardziej dynamicznego spojrzenia na przestrzeń, a wybór jasnej palety barw w połączeniu z różnorodnością materiałów i faktur pozwala na spójność przestrzeni i funkcji. Niedokończone wykończenia betonowe sięgają ścian, tworząc kontrast między biało-miękkim i szorstko-szarym.

Ogród

Tiger Glen Garden

Ogród Tiger Glen Garden to ogród kontemplacyjny zbudowany w nowym skrzydle Johnson Museum of Art. Inspiracją jest chińska przypowieść zatytułowana Three Laughers of the Tiger Glen, w której trzech mężczyzn pokonuje swoje sekciarskie różnice, aby znaleźć jedność przyjaźni. Ogród został zaprojektowany w surowym stylu zwanym po japońsku karesansui, w którym za pomocą układu kamieni tworzony jest obraz natury.

Twórcza Przebudowa

Redefinition

Twórcza Przebudowa Założeniem projektu było zachowanie kontekstu górskiego, bez emanowania rustykalnych wspomnień dominujących typologii górskich zabudowań mieszkalnych. Polegał on na generalnej renowacji typowego górskiego domu. Wszystko byłoby wykonane na miejscu, przy użyciu jako podstawowego materiału metalu, drewna sosnowego i kruszyw mineralnych, pracy ludzkiej i fachowej wiedzy. Głównym założeniem było nadanie przedmiotom wartości użytkowej i sentymentalnej po uznaniu ich przez właścicieli za użyteczne i znajome, a także zaprojektowanie z myślą o transformacyjnej mocy materiałów.

Restauracja

100 Bites Dessert

Restauracja Ukąszenie jako motyw przewodni projektu, portrety graficzne, modele zębów, wizualizacje głowy celebrytów to kluczowe cechy, które pomagają stymulować kubki smakowe każdego klienta. Od fantazyjnego brązowo-białego graficznego sufitu, przez białą super graficzną ścianę, po starannie zaaranżowaną ścianę wystawową produktów, wraz ze 100 kąsającymi ikonami reprezentującymi różne dekady, zmyla bogaty, zaprojektowany smak czarnego humoru.