Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Biurowych

Yuli Design Studio

Projektowanie Wnętrz Biurowych Na ulicach zawsze jest zbyt wiele niechlujnych tablic informacyjnych w kierunkach pionowych, poziomych i bocznych, które blokują prawdziwe oblicze architektoniczne. Zachęca to do rozważenia, jak na nowo zdefiniować tablice informacyjne, aby ulepszyć i ulepszyć efekty, jakie przynoszą takie artykuły dekoracyjne do zastosowań zewnętrznych. Punktem projektowania wnętrz jest zdekomponowanie poprzedniego układu. Wprowadzono naturalne oświetlenie. Loft jest zbudowany przez podwyższoną przestrzeń. Miejsce, w którym były schody, zostało zmienione. Zmiana lokalizacji schodów skraca czas ruchów pionowych. Stwarza to nową możliwość wyjścia poza stare ograniczenia.

Salon Fryzjerski

Taipei Eros

Salon Fryzjerski Salony fryzjerskie oparte są na geometrii kolorów czerni, bieli i szarości. Gesty strzyżenia włosów przekładają się na masowanie rzeźbiarskich jednostek. Trójkątny motyw kształtuje funkcjonalne kostki i płaszczyzny od sufitu po podłogi poprzez układanie w stos, cięcie i szycie. Listwy świetlne osadzone w liniach podziału przyczyniają się do powstania licznych pasów oświetleniowych, służąc jako oświetlenie uzupełniające przy rozwiązaniu problemu obniżonego sufitu. Rozciągają się i meandrują wraz z odbiciem dużego lustra, swobodnie poruszając się między płaszczyznami i trójwymiarowością.

Prywatny Ogród

Ryad

Prywatny Ogród Wyzwanie polegało na modernizacji starego wiejskiego domu i przekształceniu go w krainę ciszy i spokoju, kompleksowo działającą zarówno w zakresie architektonicznym, jak i krajobrazowym. Odnowiono elewację, wykonano prace budowlane na chodnikach, zbudowano basen pływacki i mury oporowe, tworząc nową kuźnię żelaza dla łuków, ścian i ogrodzeń. Kompleksowo zajmowano się również ogrodnictwem, nawadnianiem i zbiornikiem, a także oświetleniem, meblami i dodatkami.

Kawiarnia I Restauracja

Roble

Kawiarnia I Restauracja Pomysł na jego projekt zaczerpnięto z amerykańskich steków i wędzarni, aw wyniku pierwszego etapu zespołu badawczego zespół badawczy zdecydował się na użycie drewna i skóry w ciemnych kolorach, takich jak czerń i zieleń, a także złoto i róż. złoto zostało zabrane ciepłym i lekkim luksusowym światłem. Cechą charakterystyczną projektu jest 6 dużych podwieszanych żyrandoli, które składają się z 1200 ręcznie anodowanej stali. Podobnie jak 9-metrowy kontuar barowy, który jest przykryty 275-centymetrowym parasolem, który składa się z pięknych i różnych butelek, bez żadnego wsparcia przykrywa ladę barową.

Głośnik

Sperso

Głośnik Sperso pochodzi z dwóch słów Sperm and Sound. Szczególny kształt szklistej bańki i głośnika wpadającego do jej jamy na głowie nawiązuje do poczucia męskości i głębokiej penetracji dźwięku wokół otoczenia, podobnie jak ogień męskiego plemnika do żeńskiej komórki jajowej podczas krycia. Celem jest wytwarzanie dużej mocy i wysokiej jakości dźwięku w otoczeniu. Jego system bezprzewodowy umożliwia użytkownikowi podłączenie telefonu komórkowego, laptopa, tabletu i innych urządzeń do głośnika przez Bluetooth. Ten głośnik sufitowy może być szczególnie używany w salonie, sypialni i pokoju telewizyjnym.

Badania I Rozwój Architektoniczny

Technology Center

Badania I Rozwój Architektoniczny Projekt architektoniczny Centrum Technologicznego zakłada integrację zespołu architektonicznego z otaczającym krajobrazem, cichą i przyjemną przestrzenią. Ta definiująca Idea czyni z zespołu humanizowany punkt orientacyjny, skazany na niezbędne intelektualne zanurzenie badaczy, którzy w nim będą działać, wyrażony w plastycznym i konstruktywnym zamiarze. Uderzający i zintegrowany projekt dachów w formie wklęsłej i wypukłej niemal styka się z zaakcentowanymi poziomymi liniami, określającymi w ten sposób główne cechy kompleksu architektonicznego.