Magazyn Design
Magazyn Design
Węzeł Komunikacyjny

Viforion

Węzeł Komunikacyjny Projekt jest węzłem transportowym, który łączy okoliczne osady miejskie z sercem dynamicznego życia w łatwy i efektywny sposób generowany przez połączenie różnych systemów transportowych, takich jak stacja kolejowa, stacja metra, pokład Nilu i dworzec autobusowy, a także inne usługi przekształcające miejsce, które ma być katalizatorem przyszłego rozwoju.

Przenośny Defektoskop Ultradźwiękowy

Prisma

Przenośny Defektoskop Ultradźwiękowy Prisma jest przeznaczona do nieinwazyjnych badań materiałów w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jest to pierwszy detektor, który zawiera zaawansowane obrazowanie w czasie rzeczywistym i skanowanie 3D, co znacznie ułatwia interpretację usterek i skraca czas technika na miejscu. Dzięki praktycznie niezniszczalnej obudowie i unikalnym, wielu trybom inspekcji, Prisma może obejmować wszystkie zastosowania testowe, od rurociągów naftowych po komponenty lotnicze. Jest to pierwszy detektor z integralną rejestracją danych i automatycznym generowaniem raportów w formacie PDF. Łączność bezprzewodowa i Ethernet umożliwia łatwą aktualizację lub diagnostykę urządzenia.

Lampa

Muse

Lampa Zainspirowani „buddyzmem wygranym”, mówiącym, że w naszym wszechświecie nie ma absolutnych jakości, nadaliśmy „światłu” paradoksalną jakość, nadając mu „fizyczną obecność”. Duch medytacji, do którego zachęca, był potężnym źródłem inspiracji, którego użyliśmy do stworzenia tego produktu; ucieleśnienie właściwości „czasu”, „materii” i „światła” w jednym produkcie.

Ceramika

inci

Ceramika Lustro Elegancji; Inci odzwierciedla piękno pereł z czarno-białymi opcjami i jest właściwym wyborem dla tych, którzy pragną oddać szlachetność i elegancję przestrzeni. Linie Inci są produkowane w rozmiarach 30 x 80 cm i przenoszą biało-czarną klasę do pomieszczeń mieszkalnych. Wyprodukowany przy użyciu technologii druku cyfrowego, trójwymiarowy wzór.

Programator Tachografów

Optimo

Programator Tachografów Optimo to przełomowy produkt z ekranem dotykowym do programowania i kalibracji wszystkich tachografów cyfrowych montowanych w pojazdach użytkowych. Koncentrując się na szybkości i łatwości użytkowania, Optimo łączy komunikację bezprzewodową, dane aplikacji produktu i wiele różnych połączeń czujników w przenośne urządzenie do użytku w kabinie pojazdu i warsztacie. Zaprojektowany z myślą o optymalnej ergonomii i elastycznym pozycjonowaniu, jego interfejs sterowany zadaniami i innowacyjny sprzęt znacznie poprawiają wrażenia użytkownika i przenoszą programowanie tachografów w przyszłość.

Ekologiczna Oliwa Z Oliwek

Epsilon

Ekologiczna Oliwa Z Oliwek Oliwa z oliwek Epsilon to produkt z limitowanej edycji z ekologicznych gajów oliwnych. Cały proces produkcji odbywa się ręcznie, tradycyjnymi metodami, a oliwa jest butelkowana niefiltrowana. Zaprojektowaliśmy to opakowanie, chcąc mieć pewność, że wrażliwe składniki wysoce odżywczego produktu zostaną odebrane przez konsumenta z młyna bez żadnych zmian. Używamy butelki Quadrotta zabezpieczonej folią, zawiązanej skórą i umieszczonej w ręcznie wykonanym drewnianym pudełku, zaklejonym woskiem. Dzięki temu konsumenci wiedzą, że produkt pochodzi bezpośrednio z młyna bez żadnej interwencji.