Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Opakowanie Woda KRYSTAL uosabia esencję luksusu i dobrego samopoczucia w butelce. Woda KRYSTAL o zasadowym pH od 8 do 8,8 i unikalnym składzie mineralnym jest dostępna w kultowej kwadratowej przezroczystej butelce z pryzmatem, która przypomina lśniący kryształ i nie wpływa na jakość i czystość. Logo marki KRYSTAL jest subtelnie umieszczone na butelce, podkreślając dodatkowy akcent luksusu. Oprócz wizualnego wpływu butelki, kwadratowe butelki PET i szklane nadają się do recyklingu, optymalizując przestrzeń i materiały opakowaniowe, a tym samym zmniejszając ogólny ślad węglowy.

Gramofon Hi-Fi

Calliope

Gramofon Hi-Fi Ostatecznym celem obrotowego stołu Hi-Fi jest odtworzenie najczystszych i nieskażonych dźwięków; ta esencja dźwięku jest jednocześnie końcem i koncepcją tego projektu. Ten upiększony produkt jest rzeźbą dźwięku, która odtwarza dźwięk. Jako gramofon jest jednym z najlepszych dostępnych gramofonów Hi-Fi, a ta niezrównana wydajność jest zarówno wskazana, jak i wzmocniona przez jego unikalną formę i aspekty konstrukcyjne; łącząc formę i funkcję w duchowej jedności, aby wcielić się w gramofon Calliope.

Kolczyki I Pierścionek

Vivit Collection

Kolczyki I Pierścionek Inspirowana formami występującymi w naturze kolekcja Vivit tworzy ciekawe i ciekawe spojrzenie poprzez wydłużone kształty i wijące się linie. Elementy Vivit składają się z wygiętych blach z 18-karatowego żółtego złota, pokrytych czarnym rodem na zewnętrznych powierzchniach. Kolczyki w kształcie liścia otaczają płatki uszu, dzięki czemu ich naturalne ruchy tworzą ciekawy taniec między czernią i złotem - ukrywając i odsłaniając żółte złoto pod spodem. Falistość form i ergonomiczne atrybuty tej kolekcji przedstawiają fascynującą grę światła, cieni, blasku i refleksów.

Umywalka

Vortex

Umywalka Celem projektu vortex jest znalezienie nowej formy wpływania na przepływ wody w umywalkach w celu zwiększenia ich wydajności, poprawy komfortu użytkowania oraz poprawy walorów estetycznych i semiotycznych. Rezultatem jest metafora wywodząca się z wyidealizowanej formy wirowej, która oznacza odpływ i przepływ wody, co wizualnie wskazuje na cały przedmiot jako działającą umywalkę. Ta forma w połączeniu z kranem kieruje wodę po spiralnej ścieżce, pozwalając tej samej ilości wody na pokrycie większej powierzchni, co skutkuje zmniejszonym zużyciem wody do czyszczenia.

Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Risky shop został zaprojektowany i stworzony przez smallna, studio projektowe i galerię vintage założoną przez Piotra Płoskiego. Zadanie było sporym wyzwaniem, ponieważ butik mieści się na drugim piętrze kamienicy, nie ma witryny i ma powierzchnię zaledwie 80 mkw. W tym momencie pojawił się pomysł podwojenia powierzchni, wykorzystując zarówno przestrzeń na suficie, jak i podłogę. Osiąga się gościnną, domową atmosferę, mimo że meble zawieszone są na suficie do góry nogami. Ryzykowny sklep jest zaprojektowany wbrew wszelkim zasadom (nawet przeciwdziała grawitacji). W pełni oddaje ducha marki.

Kolczyki I Pierścionek

Mouvant Collection

Kolczyki I Pierścionek Kolekcja Mouvant inspirowana była niektórymi aspektami futuryzmu, takimi jak idee dynamizmu i materializacji tego, co niematerialne, zaprezentowane przez włoskiego artystę Umberto Boccioni. W kolczykach i pierścionku z kolekcji Mouvant Collection znajduje się kilka złotych fragmentów różnej wielkości, zespawanych w taki sposób, aby uzyskać iluzję ruchu i tworzyć różne kształty w zależności od kąta, pod jakim jest wizualizowany.