Magazyn Design
Magazyn Design
Przedsprzedaż

Ice Cave

Przedsprzedaż Jaskinia Lodowa to showroom dla klienta, który potrzebował przestrzeni o wyjątkowej jakości. W międzyczasie, w stanie zaprezentować różne właściwości projektu Teheran Eye. Zgodnie z funkcją projektu, atrakcyjna, ale neutralna atmosfera do pokazywania obiektów i wydarzeń według potrzeb. Ideą projektową było użycie logiki minimalnej powierzchni. Zintegrowana powierzchnia siatki jest rozłożona na całej przestrzeni. Przestrzeń potrzebna do różnych zastosowań jest tworzona w oparciu o siły obce działające na powierzchnię w kierunku w górę iw dół. Do produkcji powierzchnia ta została podzielona na 329 paneli.

Sklep Detaliczny

Atelier Intimo Flagship

Sklep Detaliczny Nasz świat został dotknięty bezprecedensowym wirusem w 2020 roku. Pierwszy flagowiec Atelier Intimo zaprojektowany przez O and O Studio jest inspirowany koncepcją Odrodzenia Spalonej Ziemi, zakładającą integrację uzdrawiającej mocy natury, która daje ludzkości nową nadzieję. Podczas gdy powstaje dramatyczna przestrzeń, która pozwala odwiedzającym spędzić chwile wyobrażając sobie i fantazjując w takim czasie i przestrzeni, tworzona jest również seria instalacji artystycznych, aby w pełni zademonstrować prawdziwe cechy marki. The Flagship nie jest zwykłą powierzchnią handlową, to sceniczna scena Atelier Intimo.

Pudełko Na Trampki

BSTN Raffle

Pudełko Na Trampki Zadanie polegało na zaprojektowaniu i wyprodukowaniu figurki do buta Nike. Ponieważ ten but łączy białą wężową skórę z jasnozielonymi elementami, było jasne, że figurka będzie akrobatką. Projektanci w bardzo krótkim czasie naszkicowali i zoptymalizowali figurkę jako figurkę akcji w stylu znanych bohaterów akcji. Następnie zaprojektowali mały komiks z historią i wyprodukowali tę figurkę w druku 3D w wysokiej jakości opakowaniu.

Wsparcie Kampanii I Sprzedaży

Target

Wsparcie Kampanii I Sprzedaży W 2020 roku Brainartist rozpoczyna kampanię cross-media dla klienta Steitz Secura, aby pozyskać nowych klientów: z wysoce zindywidualizowanym przekazem jako ukierunkowaną kampanią plakatową jak najbliżej bram potencjalnych klientów i zindywidualizowaną wysyłką z dopasowanym butem z aktualna kolekcja. Odbiorca otrzymuje pasujący odpowiednik, gdy umawia się na spotkanie z działem sprzedaży. Celem kampanii było przedstawienie Steitz Secura i „pasującej” firmy jako idealnej pary. Brainartist opracował kompletną, bardzo udaną kampanię.

Motorower

Cerberus

Motorower W przyszłych pojazdach pożądane są znaczne postępy w konstrukcji silników. Pozostają jednak dwa problemy: wydajne spalanie i przyjazność dla użytkownika. Obejmuje to uwzględnienie wibracji, obsługi pojazdu, dostępności paliwa, średniej prędkości tłoka, wytrzymałości, smarowania silnika, momentu obrotowego wału korbowego oraz prostoty i niezawodności systemu. Niniejsze ujawnienie opisuje innowacyjny 4-suwowy silnik, który jednocześnie zapewnia niezawodność, wydajność i niski poziom emisji w jednej konstrukcji.

Drewniana Zabawka

Cubecor

Drewniana Zabawka Cubecor to prosta, ale misterna zabawka, która rzuca wyzwanie dziecięcej sile myślenia i kreatywności oraz zapoznaje je z kolorami oraz prostymi, uzupełniającymi i funkcjonalnymi elementami wyposażenia. Łącząc ze sobą małe kostki, zestaw będzie kompletny. W częściach stosowane są różne łatwe połączenia, w tym magnesy, rzepy i kołki. Znajdowanie połączeń i łączenie ich ze sobą uzupełnia kostkę. Wzmacnia również ich trójwymiarowe zrozumienie, przekonując dziecko do wypełnienia prostego i znajomego tomu.