Magazyn Design
Magazyn Design
Oprawa

vanory Estelle

Oprawa Estelle łączy klasyczny design w postaci cylindrycznego, ręcznie wykonanego szklanego korpusu z innowacyjną technologią oświetleniową, która zapewnia trójwymiarowe efekty świetlne na tekstylnym kloszu. Celowo zaprojektowana, aby zmienić nastroje świetlne w emocjonalne przeżycie, Estelle oferuje nieskończoną różnorodność statycznych i dynamicznych nastrojów, które wytwarzają wszelkiego rodzaju kolory i przejścia, sterowane za pomocą panelu dotykowego na oprawie lub aplikacji na smartfona.

Pawilon Ruchomy

Three cubes in the forest

Pawilon Ruchomy Trzy sześciany to urządzenia o różnych właściwościach i funkcjach (wyposażenie placów zabaw dla dzieci, meble publiczne, obiekty artystyczne, pokoje do medytacji, altany, małe miejsca odpoczynku, poczekalnie, krzesła z zadaszeniami) i mogą przynieść ludziom świeże doznania przestrzenne. Trzy kostki można z łatwością przetransportować ciężarówką, ze względu na wielkość i kształt. Pod względem wielkości, instalacji (nachylenia), powierzchni siedzeń, okien itp., każda kostka jest zaprojektowana w charakterystyczny sposób. Trzy sześciany nawiązują do tradycyjnych japońskich przestrzeni minimalnych, takich jak sale do ceremonii parzenia herbaty, charakteryzujące się różnorodnością i mobilnością.

Kompleks Wielofunkcyjny

Crab Houses

Kompleks Wielofunkcyjny Na rozległej równinie Niziny Śląskiej stoi samotnie jedna magiczna góra, spowita mgłą tajemnicy, górująca nad malowniczą miejscowością Sobotka. Tam, pośród naturalnych krajobrazów i legendarnej lokalizacji, ma powstać kompleks Crab Houses: centrum badawcze. W ramach projektu rewitalizacji miasta ma wyzwolić kreatywność i innowacyjność. Miejsce skupia naukowców, artystów i lokalną społeczność. Kształt pawilonów inspirowany jest krabami wchodzącymi w falujące morze traw. Będą oświetlone nocą, przypominające unoszące się nad miastem świetliki.

Stół

la SINFONIA de los ARBOLES

Stół Stół SINFONIA de los ARBOLES to poszukiwanie poezji we wzornictwie... Las widziany z ziemi jest jak rozpływające się w niebie kolumny. Nie możemy ich zobaczyć z góry; las z lotu ptaka przypomina gładki dywan. Pionowość staje się horyzontalnością i nadal pozostaje zjednoczona w swojej dwoistości. Podobnie stół SINFONIA de los ARBOLES przywodzi na myśl gałęzie drzew tworzące stabilną podstawę dla subtelnego blatu rzucającego wyzwanie sile grawitacji. Tylko gdzieniegdzie promienie słoneczne przebijają się przez gałęzie drzew.

Apteka

Izhiman Premier

Apteka Nowy projekt sklepu Izhiman Premier ewoluował wokół tworzenia modnego i nowoczesnego doświadczenia. Projektant wykorzystał inną mieszankę materiałów i detali, aby obsłużyć każdy róg eksponowanych przedmiotów. Każdy obszar ekspozycji został potraktowany oddzielnie poprzez badanie właściwości materiałów i eksponowanych towarów. Tworząc mariaż materiałów łączących marmur kalkuta, drewno orzechowe, drewno dębowe i szkło lub akryl. W rezultacie doświadczenie zostało oparte na każdej funkcji i preferencjach klienta z nowoczesnym i eleganckim designem zgodnym z serwowanymi eksponowanymi przedmiotami.

Akcesoria Kuchenne

KITCHEN TRAIN

Akcesoria Kuchenne Używanie różnych stylów przyrządów kuchennych tworzy nieporządne środowisko gotowania, a także irytuje wizualnie. Mówiąc w skrócie, starałem się stworzyć jednolity zestaw tych popularnych akcesoriów kuchennych, powszechnie stosowanych we wszystkich domach. Projekt ten był inspirowany wyłącznie kreatywnością. „Zjednoczona forma” i „Przyjemny wygląd” to dwie cechy charakterystyczne. Co więcej, zostanie doceniony przez rynek ze względu na swój innowacyjny wygląd. Będzie to szansa dla producenta i klienta na zakup 6 przyborów w jednym opakowaniu.