Magazyn Design
Magazyn Design
Laboratoryjny System Oczyszczania Wody

Purelab Chorus

Laboratoryjny System Oczyszczania Wody Purelab Chorus to pierwszy modułowy system oczyszczania wody zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach i przestrzeni laboratorium. Dostarcza wszystkie stopnie oczyszczonej wody, zapewniając skalowalne, elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie. Elementy modułowe mogą być rozmieszczone w całym laboratorium lub połączone ze sobą w unikalnym formacie wieży, minimalizując zajmowaną przez system powierzchnię. Dotykowe elementy sterujące zapewniają wysoce kontrolowane natężenie przepływu dozowania, podczas gdy aureola światła wskazuje stan Chorusa. Nowa technologia sprawia, że Chorus jest najbardziej zaawansowanym dostępnym systemem, zmniejszając wpływ na środowisko i koszty eksploatacji.

Wstępna Przestrzeń Targów Zegarmistrzowskich

Salon de TE

Wstępna Przestrzeń Targów Zegarmistrzowskich Zanim zwiedzający odkryli 145 międzynarodowych marek zegarków w Salon de TE, wymagany był wstępny projekt przestrzeni o powierzchni 1900 m2. Aby uchwycić wyobraźnię gości o luksusowym stylu życia i romansie, jako główną koncepcję opracowano „Podróż pociągiem Deluxe”. Aby stworzyć dramaturgię, hala recepcyjna została przekształcona w motyw stacji dziennej, zestawiony z wieczorną sceną peronu w hali wewnętrznej z oknami wagonów o naturalnej wielkości, które emitują wizualizacje opowiadające historie. Wreszcie wielofunkcyjna arena ze sceną otwiera się na różne gabloty marki.

Atrakcja Turystyczna

In love with the wind

Atrakcja Turystyczna Zamek Zakochany w wietrze to XX-wieczna rezydencja położona na obszarze 10 akrów w pobliżu miejscowości Ravadinovo, obszaru w sercu góry Strandza. Odwiedź i ciesz się światowej sławy kolekcjami, oszałamiającą architekturą i inspirującymi rodzinnymi historiami. Zrelaksuj się wśród idyllicznych ogrodów, ciesz się lasami i spacerami nad jeziorem i poczuj ducha baśni.

Atrakcja Turystyczna

The Castle

Atrakcja Turystyczna Zamek to prywatny projekt, który rozpoczął się dwadzieścia lat temu w 1996 roku z marzenia z dzieciństwa o zbudowaniu własnego Zamku, takiego jak w bajkach. Projektant jest także architektem, konstruktorem i projektantem krajobrazu. Główną ideą projektu jest stworzenie miejsca do rodzinnego wypoczynku, będącego atrakcją turystyczną.

Produkt Edukacyjny

Shine and Find

Produkt Edukacyjny Najważniejszą zaletą tego produktu jest łatwość uczenia się i poprawa pamięci. W Shine and Find każda konstelacja jest wykonana praktycznie i to wyzwanie jest wielokrotnie ćwiczone. Tworzy trwały obraz. Nauka w ten sposób, praktyczna i nauka i powtarzanie, nie jest nudna i sprawia, że pamięć jest trwalsza i przyjemniejsza. Jest bardzo emocjonalny, interaktywny, prosty, czysty, minimalistyczny i nowoczesny.

Hotel

Yu Zuo

Hotel Hotel ten położony jest w obrębie murów świątyni Dai, u podnóża góry Tai. Celem projektantów było takie przekształcenie wystroju hotelu, aby zapewnić gościom ciche i komfortowe zakwaterowanie, a jednocześnie umożliwić gościom obcowanie z wyjątkową historią i kulturą tego miasta. Dzięki zastosowaniu prostych materiałów, jasnych odcieni, delikatnego oświetlenia i starannie dobranych dzieł sztuki, przestrzeń ta ukazuje zarówno historię, jak i współczesność.