Magazyn Design
Magazyn Design
Trencz

Renaissance

Trencz Miłość i wszechstronność. Piękna historia nadrukowana na tkaninie, kroju i koncepcji tego trenczu, obok wszystkich innych części garderoby z kolekcji. Wyjątkowość tego egzemplarza to na pewno miejski design, minimalistyczny akcent, ale co jest tu naprawdę zaskakujące, to raczej jego wszechstronność. Po prostu zamknij oczy, proszę. Po pierwsze, powinieneś zobaczyć poważną osobę, która wykonuje swoją poważną… niebieską pracę. Teraz potrząśnij głową, a tuż przed sobą zobaczysz napisany niebieski trencz z niektórymi „magnetycznymi myślami”. Napisane ręką. Z miłością, potępiony!

Składane Okulary

Blooming

Składane Okulary Projekt okularów Sonja został zainspirowany kwitnącymi kwiatami i wczesnymi oprawkami okularów. Łącząc organiczne formy natury i funkcjonalne elementy oprawek do okularów, projektant opracował przedmiot konwertowalny, którym można łatwo manipulować, nadając mu kilka różnych wyglądów. Produkt został również zaprojektowany z praktyczną możliwością złożenia, zajmując jak najmniej miejsca w torbie. Soczewki wykonane są z pleksi wycinanej laserowo z nadrukami kwiatów orchidei, a oprawki wykonane ręcznie z mosiądzu pokrytego 18-karatowym złotem.

Kolczyki Wielofunkcyjne

Blue Daisy

Kolczyki Wielofunkcyjne Daisy to złożone kwiaty z dwoma połączonymi w jeden, wewnętrzną i zewnętrzną częścią płatkową. Symbolizuje przeplatanie się dwóch reprezentujących prawdziwą miłość lub ostateczną więź. Projekt łączy się z wyjątkowością kwiatu stokrotki, umożliwiając noszącemu noszenie Blue Daisy na wiele sposobów. Wybór niebieskich szafirów na płatki ma podkreślić inspirację do nadziei, pragnienia i miłości. Żółte szafiry wybrane na centralny płatek kwiatu otaczają noszącego, aby poczuć radość i dumę, dając noszącemu całkowity spokój i pewność w okazywaniu swojej elegancji.

Wisiorek

Eternal Union

Wisiorek Odwieczna Unia Olgi Yatskaer, zawodowego historyka, która zdecydowała się na nową karierę projektanta biżuterii, wygląda na prostą, ale pełną znaczenia. Niektórzy znaleźliby w nim odrobinę celtyckiej biżuterii lub nawet węzeł Herakles. Kawałek przedstawia jeden nieskończony kształt, który wygląda jak dwa połączone ze sobą kształty. Efekt ten uzyskuje się poprzez wygrawerowane na kawałku linie przypominające siatkę. Innymi słowy - te dwie rzeczy są ze sobą związane jako jedna, a jedna jest połączeniem tych dwóch.

Kolekcja Biżuterii

Ataraxia

Kolekcja Biżuterii W połączeniu z modą i zaawansowaną technologią projekt ma na celu stworzenie biżuterii, która może nadać elementom starego gotyku nowy styl, omawiając potencjał tradycji we współczesnym kontekście. Zainteresowany sposobem, w jaki klimat gotycki wpływa na publiczność, projekt stara się sprowokować unikalne, indywidualne doświadczenie poprzez zabawną interakcję, badając relacje między projektem a użytkownikami. Syntetyczne kamienie szlachetne, jako materiał z niższego eko-odcisku, zostały pocięte na niezwykle płaskie powierzchnie, aby wylać ich kolory na skórę, aby wzmocnić interakcję.

Collier

Eves Weapon

Collier Broń Ewy wykonana jest z 750-karatowego różowego i białego złota. Zawiera 110 diamentów (20,2 ct) i składa się z 62 segmentów. Wszystkie mają dwa zupełnie różne wyglądy: w widoku z boku segmenty mają kształt jabłka, w widoku z góry widać linie w kształcie litery V. Każdy segment jest podzielony na boki, aby uzyskać efekt sprężynowania przytrzymującego diamenty - diamenty są utrzymywane tylko przez napięcie. To korzystnie podkreśla świetlistość, blask i maksymalizuje widoczny blask diamentu. Pozwala na niezwykle lekki i przejrzysty design pomimo rozmiaru naszyjnika.