Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek

Ohgi

Pierścionek Mimaya Dale, projektantka pierścienia Ohgi przekazała symboliczne przesłanie w postaci tego pierścienia. Jej inspiracja dla pierścienia pochodziła z pozytywnych znaczeń, jakie mają japońscy fani składania i jak bardzo są kochani w japońskiej kulturze. Używa 18-karatowego żółtego złota i szafiru, które wydobywają luksusową aurę. Ponadto składany wentylator osadzony jest na pierścieniu pod kątem, który nadaje niepowtarzalnego piękna. Jej projekt jest jednością między Wschodem a Zachodem.

Pierścień

Gabo

Pierścień Pierścień Gabo został zaprojektowany, aby zachęcić ludzi do ponownego odwiedzenia wesołej strony życia, którą zwykle traci się wraz z nadejściem dorosłości. Projektantkę zainspirowały wspomnienia obserwacji syna bawiącego się swoją kolorową magiczną kostką. Użytkownik może bawić się pierścieniem obracając dwa niezależne moduły. W ten sposób zestawy kolorów kamieni szlachetnych lub pozycje modułów mogą być dopasowane lub niedopasowane. Poza aspektem zabawy, użytkownik ma możliwość codziennego noszenia innego pierścionka.

Kolczyki I Pierścionek

Vivit Collection

Kolczyki I Pierścionek Inspirowana formami występującymi w naturze kolekcja Vivit tworzy ciekawe i ciekawe spojrzenie poprzez wydłużone kształty i wijące się linie. Elementy Vivit składają się z wygiętych blach z 18-karatowego żółtego złota, pokrytych czarnym rodem na zewnętrznych powierzchniach. Kolczyki w kształcie liścia otaczają płatki uszu, dzięki czemu ich naturalne ruchy tworzą ciekawy taniec między czernią i złotem - ukrywając i odsłaniając żółte złoto pod spodem. Falistość form i ergonomiczne atrybuty tej kolekcji przedstawiają fascynującą grę światła, cieni, blasku i refleksów.

Kolczyki I Pierścionek

Mouvant Collection

Kolczyki I Pierścionek Kolekcja Mouvant inspirowana była niektórymi aspektami futuryzmu, takimi jak idee dynamizmu i materializacji tego, co niematerialne, zaprezentowane przez włoskiego artystę Umberto Boccioni. W kolczykach i pierścionku z kolekcji Mouvant Collection znajduje się kilka złotych fragmentów różnej wielkości, zespawanych w taki sposób, aby uzyskać iluzję ruchu i tworzyć różne kształty w zależności od kąta, pod jakim jest wizualizowany.

Pierścionek

Moon Curve

Pierścionek Świat przyrody jest w ciągłym ruchu, balansując między porządkiem a chaosem. Dobry projekt powstaje z tego samego napięcia. Jego cechy siły, piękna i dynamizmu wynikają ze zdolności artysty do pozostania otwartym na te przeciwieństwa podczas aktu tworzenia. Gotowy utwór to suma niezliczonych wyborów, których dokonuje artysta. Wszystkie myśli i żadne uczucia skutkują pracą, która jest sztywna i zimna, podczas gdy wszelkie uczucie i brak kontroli daje pracę, która nie daje się wyrazić. Przeplatanie się tych dwóch będzie wyrazem tańca samego życia.