Magazyn Design
Magazyn Design
Nowoczesna Sukienka Loafer

Le Maestro

Nowoczesna Sukienka Loafer Le Maestro rewolucjonizuje but wyjściowy, wprowadzając tytanową „piętę” z materiału Direct Metal Laser Sintered (DMLS). „Matrycowy obcas” zmniejsza wizualną masę pięty i podkreśla strukturalną integralność buta wyjściowego. Uzupełnieniem eleganckiej cholewki jest skóra licowa, która wyróżnia się asymetrycznym wzorem cholewki. Integracja pięty z cholewką jest teraz skomponowana w elegancką i wyrafinowaną sylwetkę.

Współczesne Qipao

The Remains

Współczesne Qipao Inspiracja pochodzi z chińskich relikwii, „Ceramika” jest najbardziej popularną reprezentacją bez względu na królewskość i ludność. W moim opracowaniu do dziś podstawowe chińskie standardy estetyczne mody i Feng Shui (projektowanie wnętrz i środowiska) pozostają niezmienione. Lubią przezroczyste, warstwowe i życzliwe. Chciałbym zaprojektować Qipao, aby przenieść implikacje i cechy ceramiki ze starej dynastii do współczesnej mody. I prowokuje ludzi, o których zapomniano o ich kulturze i pochodzeniu etnicznym, ilekroć jesteśmy w pierwszym pokoleniu.

Broszka

Chiromancy

Broszka Każda osoba jest wyjątkowa i oryginalna. Widać to nawet we wzorach na naszych palcach. Dość oryginalne są również narysowane linie i znaki naszych dłoni. Ponadto każda osoba ma szereg kamieni, które są im bliskie jakości lub powiązane z osobistymi wydarzeniami. Wszystkie te cechy dają myślącemu obserwatorowi tak wiele pouczających i atrakcyjnych, że pozwala na tworzenie spersonalizowanej biżuterii na podstawie tych linii i znaków indywidualnych rzeczy. Ten rodzaj ozdoby i biżuterii - tworzy Twój osobisty kod artystyczny

Biżuteria

Angels OR Demons

Biżuteria Jesteśmy świadkami nieustannej walki dobra ze złem, ciemności i światła, dnia i nocy, chaosu i porządku, wojny i pokoju, bohatera i złoczyńcy każdego dnia. Niezależnie od wyznania czy narodowości, opowiadano nam historię naszych stałych towarzyszy: anioła siedzącego na naszym prawym ramieniu i demona po lewej, anioł namawia nas do czynienia dobra i rejestruje nasze dobre uczynki. czynić zło i zapisywać nasze złe uczynki. Anioł jest metaforą naszego „superego”, a diabeł „Id” i ciągłej walki między sumieniem a nieświadomością.

Biżuteria

Poseidon

Biżuteria Biżuteria, którą projektuję, wyraża moje uczucia. Reprezentuje mnie jako artystę, projektanta, a także jako osobę. Spust do stworzenia Poseidona został ustawiony w najciemniejszych godzinach mojego życia, kiedy czułam się wystraszona, bezbronna i potrzebująca ochrony. Przede wszystkim zaprojektowałem tę kolekcję do samoobrony. Chociaż pojęcie to zanikło w całym projekcie, nadal istnieje. Poseidon (bóg morza i „Earth-Shaker”, trzęsienia ziemi w mitologii greckiej) to moja pierwsza oficjalna kolekcja skierowana do silnych kobiet, mająca na celu dać noszącemu poczucie siły i pewności siebie.

Biżuteria

odyssey

Biżuteria Podstawowa idea odyseji przez monomer polega na pokryciu obszernych, geometrycznych kształtów wzorzystą skórą. Stąd rozwija się gra jasności i zniekształcenia, przejrzystości i ukrywania. Wszystkie geometryczne kształty i wzory można dowolnie łączyć, urozmaicać i uzupełniać dodatkami. Ten fascynujący, prosty pomysł pozwala na stworzenie niemal niewyczerpanej gamy projektów, doskonale współgrających z możliwościami, jakie daje szybkie prototypowanie (druk 3D), ponieważ każdy klient może wyprodukować całkowicie indywidualny i niepowtarzalny przedmiot (odwiedź: www.monomer. eu-shop).