Magazyn Design
Magazyn Design
Naszyjnik

Sakura

Naszyjnik Naszyjnik jest bardzo elastyczny i wykonany z różnych elementów połączonych bezproblemowo ze sobą, aby pięknie układały się kaskadowo na szyi kobiety. Centralne kwiaty po prawej stronie obracają się i istnieje możliwość użycia lewego krótszego kawałka naszyjnika osobno jako broszki. Naszyjnik jest bardzo lekki, biorąc pod uwagę trójwymiarowy kształt i złożoność elementu. Jego waga brutto to 362,50 gramów, wykonane z 18 karatów, z 518,75 karatów kamienia i diamentów

Jedwabny Chust

Passion

Jedwabny Chust „Pasja” to jeden z obiektów „Pozdrawiam”. Ładnie złóż jedwabną chustę do poszetki lub opraw ją jako dzieło sztuki i spraw, by przetrwała całe życie. To jest jak gra - każdy przedmiot ma więcej niż jedną funkcję. „Pozdrowienia” uosabiają delikatną korelację między starym rzemiosłem a nowoczesnymi przedmiotami projektowymi. Każdy projekt jest wyjątkowym dziełem sztuki i opowiada inną historię. Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy najmniejszy szczegół opowiada historię, gdzie jakość jest wartością życia, a największym luksusem jest bycie sobą. To tutaj „Pozdrawiam” Ciebie. Pozwól sztuce spotkać się z Tobą i zestarzeć się razem z Tobą!

Kolekcja Biżuterii

Future 02

Kolekcja Biżuterii Project Future 02 to kolekcja biżuterii z zabawnym i żywym akcentem inspirowanym twierdzeniami o okręgu. Każdy element jest tworzony za pomocą oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo, zbudowanego w całości lub częściowo w technologii selektywnego spiekania laserowego lub druku 3D ze stali i ręcznie wykańczany tradycyjnymi technikami złotniczymi. Kolekcja czerpie inspirację z kształtu koła i jest starannie zaprojektowana, aby wizualizować twierdzenia Euklidesa we wzorach i formach sztuki do noszenia, symbolizując w ten sposób nowy początek; punkt wyjścia do ekscytującej przyszłości.

Trencz

Renaissance

Trencz Miłość i wszechstronność. Piękna historia nadrukowana na tkaninie, kroju i koncepcji tego trenczu, obok wszystkich innych części garderoby z kolekcji. Wyjątkowość tego egzemplarza to na pewno miejski design, minimalistyczny akcent, ale co jest tu naprawdę zaskakujące, to raczej jego wszechstronność. Po prostu zamknij oczy, proszę. Po pierwsze, powinieneś zobaczyć poważną osobę, która wykonuje swoją poważną… niebieską pracę. Teraz potrząśnij głową, a tuż przed sobą zobaczysz napisany niebieski trencz z niektórymi „magnetycznymi myślami”. Napisane ręką. Z miłością, potępiony!

Składane Okulary

Blooming

Składane Okulary Projekt okularów Sonja został zainspirowany kwitnącymi kwiatami i wczesnymi oprawkami okularów. Łącząc organiczne formy natury i funkcjonalne elementy oprawek do okularów, projektant opracował przedmiot konwertowalny, którym można łatwo manipulować, nadając mu kilka różnych wyglądów. Produkt został również zaprojektowany z praktyczną możliwością złożenia, zajmując jak najmniej miejsca w torbie. Soczewki wykonane są z pleksi wycinanej laserowo z nadrukami kwiatów orchidei, a oprawki wykonane ręcznie z mosiądzu pokrytego 18-karatowym złotem.