Magazyn Design
Magazyn Design
Zegarek Połączony

COOKOO

Zegarek Połączony COOKOO ™, pierwszy na świecie designerski smartwatch łączący ruch analogowy z cyfrowym wyświetlaczem. Dzięki kultowemu wzornictwu z ultra czystymi liniami i inteligentnymi funkcjami zegarek wyświetla preferowane powiadomienia ze smartfona lub iPada. Dzięki aplikacji COOKOO App ™ użytkownicy mają kontrolę nad swoim połączonym życiem, wybierając powiadomienia i alerty, które chcą otrzymywać bezpośrednio na nadgarstek. Naciśnięcie konfigurowalnego przycisku COMMAND pozwoli na zdalne wyzwolenie aparatu, zdalne sterowanie odtwarzaniem muzyki, jednoprzyciskowe zameldowanie na Facebooku i wiele innych opcji.

Etui Na Laptopa

Olga

Etui Na Laptopa Etui na laptopa ze specjalnym paskiem i specjalnym mocowaniem innego systemu etui. Jako materiał wziąłem skórę z recyklingu. Istnieje kilka kolorów, z których każdy może wybrać swój własny. Moim celem było stworzenie prostego, interesującego etui na laptopa, w którym można łatwo zmienić system pielęgnacji i gdzie można przymocować inne etui, jeśli musisz nosić ze sobą przykładowego Macbooka Pro i iPada lub mini iPada. Pod walizką możesz nosić parasolkę lub gazetę. Łatwo wymienialna obudowa na co dzień.

Płaszcz Przeciwdeszczowy

UMBRELLA COAT

Płaszcz Przeciwdeszczowy Ten płaszcz przeciwdeszczowy to połączenie płaszcza przeciwdeszczowego, parasola i wodoodpornych spodni. W zależności od warunków atmosferycznych i ilości opadów można dostosować do różnych poziomów ochrony. Jego wyjątkową cechą jest to, że łączy w sobie płaszcz przeciwdeszczowy i parasol. Dzięki „parasolce przeciwdeszczowej” ręce są wolne. Może być również idealny do zajęć sportowych, takich jak jazda na rowerze. Ponadto na zatłoczonej ulicy nie wpadasz na inne parasole, ponieważ daszek rozciąga się powyżej ramion.

Pierścionek

Doppio

Pierścionek To ekscytujący klejnot o mistycznej naturze. „Doppio” w swoim spiralnym kształcie podróżuje w dwóch kierunkach, symbolizujących czas mężczyzn: ich przeszłość i przyszłość. Niesie ze sobą srebro i złoto, które reprezentują rozwój cnót ludzkiego ducha w całej jego historii na Ziemi.

Naszyjnik

Sakura

Naszyjnik Naszyjnik jest bardzo elastyczny i wykonany z różnych elementów połączonych bezproblemowo ze sobą, aby pięknie układały się kaskadowo na szyi kobiety. Centralne kwiaty po prawej stronie obracają się i istnieje możliwość użycia lewego krótszego kawałka naszyjnika osobno jako broszki. Naszyjnik jest bardzo lekki, biorąc pod uwagę trójwymiarowy kształt i złożoność elementu. Jego waga brutto to 362,50 gramów, wykonane z 18 karatów, z 518,75 karatów kamienia i diamentów