Magazyn Design
Magazyn Design
Komoda

Labyrinth

Komoda Labirynt firmy ArteNemus to komoda, której architektoniczny wygląd podkreśla meandrująca ścieżka forniru, przypominająca ulice w mieście. Niezwykła koncepcja i mechanizm szuflad dopełniają jej dyskretny zarys. Kontrastowe kolory forniru klonowego i czarnego hebanu, a także wysokiej jakości wykonanie podkreślają ekskluzywny wygląd Labyrinth.

Sztuka Wizualna

Scarlet Ibis

Sztuka Wizualna Projekt jest sekwencją cyfrowych obrazów ibis szkarłatnego i jego naturalnego środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem koloru i ich żywej barwy, która nasila się w miarę wzrostu ptaka. Praca rozwija się w naturalnym otoczeniu, łącząc elementy rzeczywiste i wyimaginowane, które zapewniają niepowtarzalne cechy. Ibis szkarłatny jest rodzimym ptakiem Ameryki Południowej, żyjącym na wybrzeżach i bagnach północnej Wenezueli, a intensywny czerwony kolor stanowi dla widza wizualny spektakl. Ten projekt ma na celu podkreślenie wdzięcznego lotu szkarłatnego ibisu i żywych kolorów tropikalnej fauny.

Logo

Wanlin Art Museum

Logo Ponieważ Muzeum Sztuki Wanlin znajdowało się na terenie kampusu Uniwersytetu Wuhan, nasza kreatywność musiała odzwierciedlać następujące cechy: Centralne miejsce spotkań dla studentów, aby uhonorować i docenić sztukę, jednocześnie prezentując aspekty typowej galerii sztuki. Musiał też wyglądać jak „humanistyczny”. Ponieważ studenci stoją na początku swojego życia, to muzeum sztuki jest początkiem dla studentów, którzy doceniają sztukę, a sztuka będzie im towarzyszyć przez całe życie.

Logo

Kaleido Mall

Logo Kaleido Mall zapewnia liczne miejsca rozrywki, w tym centrum handlowe, deptak i promenadę. W tym projekcie projektanci wykorzystali wzory kalejdoskopu z luźnymi, kolorowymi przedmiotami, takimi jak koraliki czy kamyczki. Kalejdoskop pochodzi od starogreckiego καλός (piękny, piękny) i εἶδος (to, co widać). W konsekwencji różnorodne wzorce odzwierciedlają różne usługi. Formy nieustannie się zmieniają, co pokazuje, że Galeria stara się zaskakiwać i fascynować odwiedzających.

Komoda

Black Labyrinth

Komoda Czarny labirynt autorstwa Eckharda Begera dla ArteNemus to pionowa komoda z 15 szufladami czerpiąca inspirację z azjatyckich gabinetów medycznych i stylu Bauhaus. Jego ciemny wygląd architektoniczny ożywają jasne promienie intarsji z trzema ogniskowymi, które są lustrzane wokół konstrukcji. Koncepcja i mechanizm pionowych szuflad z obrotową komorą nadają meblowi intrygujący wygląd. Struktura drewna pokryta jest okleiną barwioną na czarno, a intarsję wykonano z klonu płomienistego. Fornir jest olejowany w celu uzyskania satynowego wykończenia.

Rzeźby Miejskie

Santander World

Rzeźby Miejskie Santander World to publiczne wydarzenie artystyczne składające się z grupy rzeźb, które celebrują sztukę i otaczają miasto Santander (Hiszpania) w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata w Żeglarstwie Santander 2014. Rzeźby mają 4,2 metra wysokości, są wykonane z blachy stalowej, a każda z nich z nich są wykonane przez różnych artystów wizualnych. Każdy z elementów koncepcyjnie reprezentuje kulturę jednego z 5 kontynentów. Ma to na celu przedstawianie miłości i szacunku dla różnorodności kulturowej jako narzędzia do pokoju, oczami różnych artystów, i pokazywanie, że społeczeństwo wita różnorodność z otwartymi ramionami.