Magazyn Design
Magazyn Design
Tożsamość Marki

SioZEN

Tożsamość Marki Siozen wprowadza nowy rewolucyjny system higieny wysokiego poziomu, który w wyjątkowy sposób przekształca powierzchnie kosmiczne, ręce i powietrze w potężny system ochrony przed zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi / toksycznymi. Współczesne metody budowy świetnie nadają się do zapewnienia nam lepszej efektywności energetycznej i komfortu, ale ma to swoją cenę. Ciasniejsze i wolne od przeciągów budynki przyczyniają się do gromadzenia się niezliczonych zanieczyszczeń. Nawet jeśli system wentylacji budynku jest odpowiednio zaprojektowany i dobrze utrzymany, zanieczyszczenie pomieszczeń pozostaje poważnym problemem. Potrzebne są nowe podejścia.

Opakowanie

The Fruits Toilet Paper

Opakowanie Wiele firm i sklepów w całej Japonii daje klientom rolkę papieru toaletowego jako nowatorski prezent, aby okazać wdzięczność. Owocowy papier toaletowy został zaprojektowany, aby zachwycać klientów swoim uroczym stylem, idealnym na takie okazje. Do wyboru są 4 wzory: Kiwi, Truskawka, Arbuz i Pomarańcza. Od czasu ogłoszenia projektu i wprowadzenia produktu do sprzedaży, został on wprowadzony w ponad 50 mediach, w tym w stacjach telewizyjnych, magazynach i na stronach internetowych, w 23 miastach w 19 krajach.

Wieża Wspinaczkowa

Wisdom Path

Wieża Wspinaczkowa Niedziałająca wieża ciśnień została zdecydowana przez kierownictwo Warsztatu na przebudowę na ściankę wspinaczkową. Najwyższy punkt wokół niego jest dobrze widoczny poza Warsztatem. Ma malowniczy widok na jezioro Senezh, teren warsztatu i las sosnowy dookoła. Po ukończeniu studiów studenci uczestniczą w uroczystej wspinaczce na sam szczyt wieży będącej punktem obserwacyjnym. Spiralny ruch wokół wieży jest symbolem procesu zdobywania doświadczenia. A najwyższy punkt jest symbolem doświadczenia życiowego, które ostatecznie przekształca się w kamień mądrości.

Opakowanie Ciasta Szachowego

K & Q

Opakowanie Ciasta Szachowego To projekt opakowania na wypieki (ciastka na patyku, finansiści). Przy stosunku długości do szerokości 8: 1, boki tych rękawów są niezwykle długie i pokryte wzorem szachownicy. Wzór jest kontynuowany na przodzie z centralnie umieszczonym okienkiem, przez które można zobaczyć zawartość rękawa. Kiedy wszystkie osiem rękawów zawartych w tym zestawie upominkowym jest wyrównanych, odsłania się piękny wzór szachownicy. K & amp; Q sprawi, że Twoja wyjątkowa okazja będzie równie elegancka jak podwieczorek króla i królowej.

Opakowanie Ciasta Waflowego

Miyabi Monaka

Opakowanie Ciasta Waflowego To projekt opakowania na ciasto waflowe wypełnione konfiturą fasolową. Opakowania zostały zaprojektowane z motywami tatami, aby przywołać japoński pokój. Oprócz opakowań wymyślili również projekt opakowania w stylu rękawa. Umożliwiło to (1) pokazanie tradycyjnego kominka, unikalną cechę herbaciarni oraz (2) stworzenie herbaciarni w 2-matowych, 3-matowych, 4,5-matowych, 18-matowych i różnych innych rozmiarach. Tylne opakowania ozdobione są motywami innymi niż tatami, dzięki czemu można je sprzedawać osobno.

Sztuka Fotograficzna

Forgotten Paris

Sztuka Fotograficzna Zapomniany Paryż to czarno-białe fotografie dawnych podziemi francuskiej stolicy. Ten projekt to repertuar miejsc, które niewiele osób zna, ponieważ są nielegalne i trudno dostępne. Matthieu Bouvier bada te niebezpieczne miejsca od dziesięciu lat, aby odkryć tę zapomnianą przeszłość.