Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Opakowania Piwa Bawarskiego

AEcht Nuernberger Kellerbier

Projekt Opakowania Piwa Bawarskiego W średniowieczu tutejsze browary leżakowały w ponad 600-letnich, wykutych w skale piwnicach pod zamkiem w Norymberdze. Uhonorowanie tej historii, opakowanie „AEcht Nuernberger Kellerbier” przedstawia autentyczne spojrzenie w przeszłość. Etykieta piwa przedstawia odręczny rysunek zamku siedzącego na skałach i drewnianej beczki w piwnicy, otoczonej czcionkami w stylu vintage. Etykieta plombująca ze znakiem firmowym firmy „St. Mauritius” i korkiem w kolorze miedzi świadczą o kunszcie i zaufaniu.

Branding Salonu Kosmetycznego

Silk Royalty

Branding Salonu Kosmetycznego Celem procesu brandingu jest umieszczenie marki w kategorii high-end poprzez spojrzenie i odczucie dostosowania się do światowych trendów w makijażu i pielęgnacji skóry. Elegancki w swoim wnętrzu i na zewnątrz, oferujący klientom luksusowy wypoczynek, w którym mogą się zrelaksować, pozostawiając odnowiony. Pomyślne przekazanie doświadczenia konsumentom zostało włączone w proces projektowania. Dlatego powstał Alharir Salon, który wyraża kobiecość, elementy wizualne, bogate kolory i tekstury z dbałością o drobne szczegóły, aby dodać więcej pewności siebie i komfortu.

Krzesło Do Przesyłania Wiadomości

Kepler 186f

Krzesło Do Przesyłania Wiadomości Podstawą konstrukcyjną fotela Kepler-186f jest patelnia, lutowana ze stalowego drutu, do którego za pomocą mosiężnych tulei mocowane są elementy rzeźbione z dębu. Różne opcje wykorzystania armatury łączą się harmonijnie z drewnianymi elementami rzeźbiarskimi i jubilerskimi. Ten obiekt sztuki reprezentuje eksperyment, w którym łączą się różne zasady estetyczne. Można go określić jako „barbarzyński lub nowy barok”, w którym łączą się surowe i wyszukane formy. W wyniku improwizacji Kepler stał się wielowarstwowy, otoczony podtekstami i nowymi detalami.

Opakowanie

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Opakowanie Woda KRYSTAL uosabia esencję luksusu i dobrego samopoczucia w butelce. Woda KRYSTAL o zasadowym pH od 8 do 8,8 i unikalnym składzie mineralnym jest dostępna w kultowej kwadratowej przezroczystej butelce z pryzmatem, która przypomina lśniący kryształ i nie wpływa na jakość i czystość. Logo marki KRYSTAL jest subtelnie umieszczone na butelce, podkreślając dodatkowy akcent luksusu. Oprócz wizualnego wpływu butelki, kwadratowe butelki PET i szklane nadają się do recyklingu, optymalizując przestrzeń i materiały opakowaniowe, a tym samym zmniejszając ogólny ślad węglowy.

Wódka

Kasatka

Wódka „KASATKA” została opracowana jako wódka premium. Projekt jest minimalistyczny, zarówno pod względem formy jak i kolorystyki. Prosta cylindryczna butelka i ograniczona gama kolorów (biel, odcienie szarości, czerń) podkreślają krystaliczną czystość produktu oraz elegancję i styl minimalistycznego podejścia graficznego.

Instalacja Optyczna

Opx2

Instalacja Optyczna Opx2 to instalacja optyczna, która bada symbiotyczny związek między naturą a technologią. Relacja, w której wzorce, powtórzenia i rytm opisują zarówno naturalne formacje, jak i operacje procesów obliczeniowych. Instalacje odludna geometria, chwilowe zmętnienie i / lub gęstość są podobne do zjawiska jazdy po polu kukurydzy lub wyjaśnione technologią podczas patrzenia na kod binarny. Opx2 buduje złożoną geometrię i kwestionuje postrzeganie objętości i przestrzeni.