Magazyn Design
Magazyn Design
Branding I Opakowanie Napoju

Jus Cold Pressed Juicery

Branding I Opakowanie Napoju Logo i opakowanie zostały zaprojektowane przez lokalną firmę M - N Associates. Opakowanie zapewnia odpowiednią równowagę między młodością i modą, ale także w pewnym sensie przystojnym. Białe, sitodrukowe logo kontrastuje z kolorową zawartością z akcentującym je białą czapką. Trójkątna struktura butelki doskonale nadaje się do tworzenia trzech oddzielnych paneli, jednego na logo i dwóch na informacje, zwłaszcza szczegółowe informacje o zaokrąglonych rogach.

Opakowanie Piwa

Okhota Strong

Opakowanie Piwa Ideą tego przeprojektowania jest pokazanie wysokiego ABV produktu za pomocą wizualnie rozpoznawalnego trwałego materiału - blachy falistej. Tłoczenie z blachy falistej staje się głównym motywem szklanej butelki, jednocześnie czyniąc ją dotykową i łatwą do trzymania. Graficzny wzór przypominający blachę falistą przeniesiony na aluminiową puszkę uzupełnia powiększone ukośne logo marki oraz zmodernizowany wizerunek myśliwego, nadający nowemu projektowi dynamizmu. Rozwiązanie graficzne zarówno dla butelki, jak i puszki jest proste i łatwe do wdrożenia. Odważne kolory i masywne elementy projektu przemawiają do docelowych odbiorców i zwiększają widoczność półek.

Opakowanie

Stonage

Opakowanie Kreatywnie łączone napoje alkoholowe z koncepcją „opakowania rozpuszczającego”, Melting Stone wnosi wyjątkową wartość w przeciwieństwie do tradycyjnych opakowań na alkohol. Zamiast normalnej procedury otwierania opakowania, Melting Stone rozpuszcza się samoczynnie w kontakcie z powierzchnią o wysokiej temperaturze. Gdy opakowanie alkoholu zostanie zalane gorącą wodą, „marmurowe” opakowanie rozpuści się, a klient będzie gotowy do delektowania się napojem z własnym, wykonanym na zamówienie produktem. To nowy sposób na delektowanie się napojami alkoholowymi i docenienie ich tradycyjnej wartości.

Książka Kucharska

12 Months

Książka Kucharska Stolik kawowy Węgierska książka kucharska 12 miesięcy, debiutującej autorki Evy Bezzegh, została wydana w listopadzie 2017 roku przez wydawnictwo Artbeet Publishing. To wyjątkowy, malowniczy tytuł artystyczny, który w miesięcznym ujęciu prezentuje sezonowe sałatki ze smakami kilku kuchni z całego świata. Rozdziały śledzą zmiany pór roku na naszych talerzach oraz w przyrodzie przez cały rok w 360 pp, rejestrując sezonowe przepisy i odpowiadające im potrawy, lokalny krajobraz i portrety życia. Oprócz tego, że nie jest tak tematycznym zbiorem przepisów, obiecuje trwałe doświadczenie książkowe.

Robot Pomocniczy

Spoutnic

Robot Pomocniczy Spoutnic to robot wspomagający przeznaczony do edukacji kur nieśnych w ich budkach lęgowych. Kury wstają i wracają do gniazda. Zwykle hodowca musi obchodzić wszystkie swoje budynki co godzinę lub nawet pół godziny w szczycie nieśności, aby kury nie składały jaj na ziemi. Mały autonomiczny robot Spoutnic z łatwością przechodzi pod łańcuchami dostaw i może krążyć po całym budynku. Jego bateria wystarcza na cały dzień i ładuje się w ciągu jednej nocy. Uwalnia hodowców od żmudnych i długich zadań, umożliwiając lepszy plon i ograniczając liczbę jaj wycofywanych z eksploatacji.

Opakowanie Kawy

The Mood

Opakowanie Kawy Projekt przedstawia pięć różnych ręcznie rysowanych, inspirowanych stylem vintage i nieco realistycznych małpich twarzy, z których każda reprezentuje inną kawę z innego regionu. Na głowie stylowa, klasyczna czapka. Ich łagodny wyraz budzi zaciekawienie. Te eleganckie małpy sugerują jakość, a ich ironiczne wyrafinowanie przemawia do miłośników kawy zainteresowanych złożonymi cechami smakowymi. Ich ekspresja żartobliwie przedstawia nastrój, ale także nawiązuje do profilu smakowego kawy, łagodny, mocny, kwaśny lub łagodny. Projekt jest prosty, a jednocześnie subtelnie sprytny, kawa na każdy nastrój.