Magazyn Design
Magazyn Design
Strona Internetowa

Travel

Strona Internetowa W projekcie zastosowano minimalistyczną stylistykę, aby nie przeciążać doświadczenia użytkownika niepotrzebnymi informacjami. Bardzo trudno jest również zastosować styl minimalistyczny w branży turystycznej, ponieważ równolegle z prostym i przejrzystym projektem użytkownik musi uzyskać pełne informacje o swojej podróży, a nie jest to łatwe do połączenia.

Branding I Opakowanie

Leman Jewelry

Branding I Opakowanie Wizualne rozwiązanie nowej tożsamości firmy Leman Jewelry to zupełnie nowy system, który eksponuje luksus, wykwintność, a jednocześnie wyrafinowanie i minimalizm. Nowe logo zainspirowane procesem roboczym Leman, ich usługą projektowania haute couture, poprzez wykonanie wszystkich diamentowych kształtów otaczających symbol gwiazdy lub blasku, tworząc wyrafinowany symbol, a także odzwierciedlający lśniący efekt diamentu. Następnie wszystkie materiały dodatkowe zostały wyprodukowane z wysokiej jakości detalami, aby podkreślić i wzbogacić luksus wszystkich nowych elementów wizualnych marki.

Usługa Rekomendacji Muzycznych

Musiac

Usługa Rekomendacji Muzycznych Musiac to muzyczny silnik rekomendacji, wykorzystujący aktywne uczestnictwo, aby znaleźć precyzyjne opcje dla swoich użytkowników. Jego celem jest zaproponowanie alternatywnych interfejsów, które rzuci wyzwanie autokracji algorytmu. Filtrowanie informacji stało się nieuniknionym podejściem do wyszukiwania. Jednak tworzy efekty komory echa i ogranicza użytkowników w ich strefie komfortu, ostro przestrzegając ich preferencji. Użytkownicy stają się bierni i przestają kwestionować opcje oferowane przez maszynę. Poświęcenie czasu na przegląd opcji może zwiększyć ogromne koszty biologiczne, ale to wysiłek tworzy znaczące doświadczenie.

Likier

GuJingGong

Likier Historie kulturowe przekazywane przez ludzi są przedstawione na opakowaniu, a wzory picia smoków są skrupulatnie narysowane. Smok jest szanowany w Chinach i symbolizuje pomyślność. Na ilustracji smok wychodzi, by pić. Ponieważ przyciąga wino, unosi się wokół butelki wina, dodając tradycyjne elementy, takie jak Xiangyun, pałac, góra i rzeka, co potwierdza legendę o hołdzie winu Gujing. Po otwarciu pudełka zostanie umieszczona warstwa kartonu z ilustracjami, aby pudełko miało ogólny efekt wyświetlania po otwarciu.

System Wskazywania Drogi

Airport Bremen

System Wskazywania Drogi Nowoczesny projekt o wysokim kontraście i przejrzysta informacja Hirarchie wyróżnia nowy system. System orientacji działa szybko i pozytywnie wpłynie na jakość obsługi lotniska. Najważniejszy oznacza obok zastosowania nowej czcionki, charakterystyczny element strzałki, wprowadzenie różnych, kontrastowych kolorów. Dotyczyło to zwłaszcza aspektów funkcjonalnych i psychologicznych, takich jak dobra widoczność, czytelność i pozbawione barier rejestrowanie informacji. Zastosowano nowe aluminiowe obudowy z nowoczesnym, zoptymalizowanym oświetleniem LED. Dodano wieże oznakowania.

Pojęcie Opakowania

Faberlic Supplements

Pojęcie Opakowania We współczesnym świecie ludzie są stale narażeni na agresywne działanie zewnętrznych czynników negatywnych. Zła ekologia, ruchliwy rytm życia w megalopoliach czy stresy prowadzą do zwiększonych obciążeń organizmu. Aby znormalizować i poprawić stan funkcjonalny organizmu, stosuje się suplementy. Główną metaforą tego projektu stał się schemat poprawy samopoczucia człowieka za pomocą suplementów. Również główny element graficzny powtarza kształt litery F - pierwszej litery w nazwie marki.