Magazyn Design
Magazyn Design
Redesign Tożsamości Marki

InterBrasil

Redesign Tożsamości Marki Inspiracją do przemyślenia i przeprojektowania marki były zmiany w zakresie modernizacji i integracji w kulturze firmy. Projekt serca nie mógł już być zewnętrzny w stosunku do marki, inspirując partnerstwo zarówno wewnętrznie z pracownikami, jak i klientami. Zintegrowany związek między korzyściami, zaangażowaniem i jakością usług. Od kształtu po kolory, nowy projekt łączy serce z literą B i krzyż zdrowia w T. Dwa słowa połączone w środku sprawiają, że logo wygląda jak jedno słowo, jeden symbol, łączący R i B w serce.

Projekt Marki

EXP Brasil

Projekt Marki Projekt marki EXP Brasil wywodzi się z firmowych zasad jedności i partnerstwa. Wykorzystując mieszankę technologii i designu w swoich projektach, jak w życiu biurowym. Element typografii reprezentuje jedność i siłę tej firmy. Projekt litery X jest solidny i zintegrowany, ale bardzo lekki i technologiczny. Marka reprezentuje życie studyjne, z elementami w literach, zarówno w pozytywnej, jak i negatywnej przestrzeni, która łączy ludzi i design, indywidualny i zbiorowy, prosty z technologicznym, lekki i wytrzymały, profesjonalny i osobisty.

Tytuł Otwierający

Pop Up Magazine

Tytuł Otwierający Projekt był podróżą do abstrakcyjnego i płynnego badania zagadnień Escape (temat na rok 2019), pokazując zmiany, nowe rzeczy i wynikające z tego konsekwencje. Całość wizualna jest przejrzysta i wygodna do oglądania, kontrastująca z niewygodną rzeczywistością ucieczki. Projekt ciągle się zmienia, a zmieniające się kształty w animacji przedstawiają akt readaptacji spowodowany jakąś sytuacją. Ucieczka ma różne znaczenia, interpretacje, a punkt widzenia różni się od zabawnego do poważnego.

Reklama

Insect Sculptures

Reklama Każdy element został wykonany ręcznie, aby stworzyć rzeźby owadów inspirowane ich otoczeniem i jedzeniem, które jedzą. Grafika została wykorzystana jako wezwanie do działania za pośrednictwem strony internetowej Doom, aby zidentyfikować określone szkodniki domowe. Elementy użyte do tych rzeźb pochodziły ze złomowisk, wysypisk śmieci, koryt rzecznych i supermarketów. Po złożeniu każdego owada fotografowano je i retuszowano w Photoshopie.

Lody

Sister's

Lody To opakowanie jest przeznaczone dla firmy Sisters Ice Cream Company. Ekipa projektowa postarała się wykorzystać trzy panie, które przypominają producentów tego produktu, w wesołych kolorach, które wynikają ze smaku każdego loda. W każdym smaku projektu kształt lodów jest wykorzystywany jako włosy postaci, co prezentuje ciekawy i nowy wizerunek opakowania lodów. Ten projekt, w nowej formie, wzbudził duże zainteresowanie wśród konkurentów i osiągnął wysoką sprzedaż. Projekt stara się stworzyć oryginalne i kreatywne opakowanie.

Butelka

Herbal Drink

Butelka Podstawą ich koncepcji jest element emocjonalny. Opracowana koncepcja nazewnictwa i designu ukierunkowana jest na odczucia i emocje klienta, ma na celu zatrzymanie osoby tuż przy potrzebnej półce i skłonienie go do wybrania jej spośród wielu innych marek. Ich opakowanie oddaje działanie ekstraktów z planu, kolorowych wzorów bezpośrednio nadrukowanych na białej porcelanowej butelce, która przypomina kształtem kwiatki. Wizualnie podkreśla wizerunek produktu naturalnego.