Magazyn Design
Magazyn Design
Pakowane Koktajle

Boho Ras

Pakowane Koktajle Boho Ras sprzedaje pakowane koktajle wykonane z najlepszych lokalnych alkoholi indyjskich. Produkt ma czeski klimat, który oddaje niekonwencjonalny styl życia artystycznego, a wizualizacje produktu są abstrakcyjnym obrazem szumu, jaki odczuwa konsument po wypiciu koktajlu. Doskonale udało mu się osiągnąć punkt środkowy, w którym spotykają się globalne i lokalne, gdzie łączą się, tworząc glocalowy klimat dla produktu. Boho Ras sprzedaje czyste alkohole w butelkach 200ml oraz koktajle w opakowaniach 200ml i 750ml.

Podcast

News app

Podcast News to aplikacja do przeprowadzania wywiadów z informacjami audio. Jest inspirowany płaską konstrukcją Apple iOS z ilustracjami ilustrującymi bloki informacyjne. Wizualnie tło ma elektryczny niebieski kolor, co ma na celu wyróżnienie bloków. Jest bardzo mało elementów graficznych, których celem jest uczynienie aplikacji łatwą w obsłudze bez rozpraszania użytkownika lub jego utraty.

Opakowanie Dla Koreańskiej Zdrowej Żywności

Darin

Opakowanie Dla Koreańskiej Zdrowej Żywności Darin został zaprojektowany, aby uwolnić współczesnych ludzi od niechęci do tradycyjnych koreańskich produktów ze zdrową żywnością w społeczeństwie zmęczenia, oferując prostą, graficzną przejrzystość w dostarczaniu paczek dla wrażliwości współczesnych ludzi, w przeciwieństwie do nie zaprojektowanych obrazów, które były używane przez tradycyjne koreańskie sklepy ze zdrową żywnością . Wszystkie projekty wykonane są z motywów krążenia, wizualizując cel, jakim jest zapewnienie witalności i zdrowia zmęczonym po dwudziestce i trzydziestce.

Animacja 3D

Alignment to Air

Animacja 3D Jeśli chodzi o animację kreatywnego listu, Jin zaczął od alfabetu A. A jeśli chodzi o etap koncepcyjny, starał się dostrzec bardziej żywiołowe nastroje odzwierciedlające jego filozofię, która jest dość aktywna, ale jednocześnie organizująca. Po drodze wymyślił sprzeczne słowa, które całkowicie reprezentowały jego pomysł w pewnym sensie, takim jak wyrównanie do powietrza, które jest tytułem tego projektu. Mając to na uwadze, animacja przedstawia bardziej precyzyjne i delikatne momenty na pierwszym słowie. Z drugiej strony kończy się to raczej elastyczną i luźną atmosferą, która zamanifestuje ostatnią literę.

Projektowanie Stron Internetowych I Ux

Si Me Quiero

Projektowanie Stron Internetowych I Ux Witryna Sí, Me Quiero to przestrzeń, która pomaga być sobą. Aby zrealizować projekt, należało przeprowadzić wywiady i zbadać kontekst społeczny i kulturowy kobiet; jej projekcja w społeczeństwie i na siebie. Stwierdzono, że sieć będzie towarzyszeniem i będzie prowadzona z podejściem pomagającym kochać siebie. W projekcie odbija się prostota neutralnymi tonami i kontrastami czerwieni, aby zwrócić uwagę na określone działania, kolory marki książki wydanej przez klienta. Inspiracją była sztuka konstruktywizmu.

Projekt Etykiety Na Wino

314 Pi

Projekt Etykiety Na Wino Eksperymentowanie z degustacją wina to niekończący się proces prowadzący do nowych ścieżek i rozbieżnych aromatów. Nieskończona sekwencja pi, liczba niewymierna z niekończącymi się miejscami dziesiętnymi bez znajomości ostatniego z nich była inspiracją dla nazwy tych win bez siarczynów. Projekt ma na celu zwrócenie uwagi na cechy serii 3,14 win, zamiast ukrywać je wśród zdjęć lub grafik. Zgodnie z minimalistycznym i prostym podejściem, etykieta przedstawia tylko rzeczywiste cechy tych win naturalnych, które można zaobserwować w notatniku Enologa.