Magazyn Design
Magazyn Design
Płyta Winylowa

Tropical Lighthouse

Płyta Winylowa Last 9 to blog muzyczny bez ograniczeń gatunkowych; jego cechą jest okładka w kształcie kropli i połączenie między elementem wizualnym a muzyką. Last 9 produkuje kompilacje muzyczne, z których każda zawiera główny motyw muzyczny odzwierciedlony w koncepcji wizualnej. Tropical Lighthouse to 15. kompilacja serialu. Projekt został zainspirowany dźwiękami tropikalnego lasu, a główną inspiracją jest muzyka artystki i muzyka Mtendere Mandowa. W ramach tego projektu zaprojektowano okładkę, promocyjne opakowanie wideo i płytę winylową.

Spray Do Gotowania

Urban Cuisine

Spray Do Gotowania Kuchnia uliczna to miejsce smaków, substancji, westchnień i tajemnic. Ale także niespodzianek, pomysłów, kolorów i wspomnień. To miejsce tworzenia. Jakość treści nie jest już podstawową przesłanką do generowania atrakcyjności, teraz kluczem jest dodanie emocjonalnego doświadczenia. Dzięki temu opakowaniu szef kuchni staje się „artystą graffiti”, a klient widzem sztuki. Nowe, oryginalne i twórcze doświadczenie emocjonalne: kuchnia miejska. Przepis nie ma duszy, to kucharz musi nadać jej duszę.

Identyfikacja Wizualna Piekarni

Mangata Patisserie

Identyfikacja Wizualna Piekarni Mångata jest wizualizowana w języku szwedzkim jako romantyczna scena, migotliwe, przypominające drogę odbicie księżyca, które tworzy na nocnym morzu. Scena jest atrakcyjna wizualnie i na tyle wyjątkowa, aby stworzyć wizerunek marki. Paleta kolorów, czarno-złota, imituje klimat ciemnego morza, a także nadała marce tajemniczego, luksusowego charakteru.

Branding I Opakowanie Napoju

Jus Cold Pressed Juicery

Branding I Opakowanie Napoju Logo i opakowanie zostały zaprojektowane przez lokalną firmę M - N Associates. Opakowanie zapewnia odpowiednią równowagę między młodością i modą, ale także w pewnym sensie przystojnym. Białe, sitodrukowe logo kontrastuje z kolorową zawartością z akcentującym je białą czapką. Trójkątna struktura butelki doskonale nadaje się do tworzenia trzech oddzielnych paneli, jednego na logo i dwóch na informacje, zwłaszcza szczegółowe informacje o zaokrąglonych rogach.

Opakowanie Piwa

Okhota Strong

Opakowanie Piwa Ideą tego przeprojektowania jest pokazanie wysokiego ABV produktu za pomocą wizualnie rozpoznawalnego trwałego materiału - blachy falistej. Tłoczenie z blachy falistej staje się głównym motywem szklanej butelki, jednocześnie czyniąc ją dotykową i łatwą do trzymania. Graficzny wzór przypominający blachę falistą przeniesiony na aluminiową puszkę uzupełnia powiększone ukośne logo marki oraz zmodernizowany wizerunek myśliwego, nadający nowemu projektowi dynamizmu. Rozwiązanie graficzne zarówno dla butelki, jak i puszki jest proste i łatwe do wdrożenia. Odważne kolory i masywne elementy projektu przemawiają do docelowych odbiorców i zwiększają widoczność półek.

Opakowanie

Stonage

Opakowanie Kreatywnie łączone napoje alkoholowe z koncepcją „opakowania rozpuszczającego”, Melting Stone wnosi wyjątkową wartość w przeciwieństwie do tradycyjnych opakowań na alkohol. Zamiast normalnej procedury otwierania opakowania, Melting Stone rozpuszcza się samoczynnie w kontakcie z powierzchnią o wysokiej temperaturze. Gdy opakowanie alkoholu zostanie zalane gorącą wodą, „marmurowe” opakowanie rozpuści się, a klient będzie gotowy do delektowania się napojem z własnym, wykonanym na zamówienie produktem. To nowy sposób na delektowanie się napojami alkoholowymi i docenienie ich tradycyjnej wartości.