Magazyn Design
Magazyn Design
Szufelka I Miotła

Ropo

Szufelka I Miotła Ropo to samobalansująca się szufelka i miotła, która nigdy nie spada na podłogę. Dzięki niewielkiej wadze zbiornika na wodę znajdującego się w dolnej komorze szufelki, Ropo w naturalny sposób utrzymuje równowagę. Po łatwym zmiataniu kurzu za pomocą prostej krawędzi szufelki, użytkownicy mogą połączyć ze sobą miotłę i szufelkę i odłożyć je jako jedną całość bez obawy, że kiedykolwiek spadnie. Nowoczesna organiczna forma ma na celu uproszczenie wnętrz, a funkcja kołysania weeble ma na celu zabawiać użytkowników podczas czyszczenia podłogi.

Etykieta Wina

5 Elemente

Etykieta Wina Projekt „5 Elemente” jest efektem projektu, w którym klient zaufał agencji projektowej z pełną swobodą wypowiedzi. Punktem kulminacyjnym tego projektu jest rzymska litera „V”, która przedstawia główną ideę produktu - pięć rodzajów wina splecionych w niepowtarzalną mieszankę. Specjalny papier zastosowany na etykiecie oraz strategiczne rozmieszczenie wszystkich elementów graficznych prowokują potencjalnego konsumenta do wzięcia butelki, obrócenia jej w dłonie, dotknięcia, co z pewnością robi głębsze wrażenie i sprawia, że projekt jest bardziej zapadający w pamięć.

Opakowania Napojów Bezalkoholowych

Coca-Cola Tet 2014

Opakowania Napojów Bezalkoholowych Stworzyć serię puszek Coca-Coli, która rozsieje miliony życzeń na cały kraj. Wykorzystaliśmy symbol Tết Coca-coli (jaskółka) jako urządzenie do formułowania tych życzeń. Dla każdej puszki setki ręcznie rysowanych jaskółek zostały wykonane i starannie ułożone wokół niestandardowego scenariusza, które razem tworzą serię znaczących wietnamskich życzeń. „An” oznacza pokój. „Tài” oznacza sukces, „Lộc” oznacza dobrobyt. Te słowa są szeroko wymieniane podczas wakacji i tradycyjnie zdobią dekoracje Tết.

Limitowana Seria Ekskluzywnych Win

Echinoctius

Limitowana Seria Ekskluzywnych Win Ten projekt jest wyjątkowy pod wieloma względami. Projekt musiał oddawać niepowtarzalny charakter omawianego produktu - ekskluzywnego wina autorskiego. Poza tym istniał wymóg przekazania głębokiego znaczenia w nazwie produktu - superlative, przesilenie, kontrast między nocą a dniem, czarno-białe, otwarte i niejasne. Projekt miał na celu odzwierciedlenie tajemnicy ukrytej w nocy: piękna nocnego nieba, które tak bardzo nas zadziwia, oraz mistycznej zagadki ukrytej w konstelacjach i Zodiaku.

Książka

Brazilian Cliches

Książka „Brazilian Clichés” zostało skomponowane przy użyciu obrazów ze starego katalogu brazylijskich klisz typograficznych. Ale powodem jej tytułu są nie tylko klisze użyte przy komponowaniu jej ilustracji. Na każdej stronie napotykamy na inne typy brazylijskich klisz: historyczne, jak przybycie Portugalczyków, katechizacja rdzennych Indian, kawowe i złote cykle gospodarcze ... zawiera nawet współczesne brazylijskie klisze, pełne korków, długi, zamknięte wspólnoty mieszkaniowe i alienacja - przedstawione w lekceważącej współczesnej narracji wizualnej.

Ekologiczna Oliwa Z Oliwek

Epsilon

Ekologiczna Oliwa Z Oliwek Oliwa z oliwek Epsilon to produkt z limitowanej edycji z ekologicznych gajów oliwnych. Cały proces produkcji odbywa się ręcznie, tradycyjnymi metodami, a oliwa jest butelkowana niefiltrowana. Zaprojektowaliśmy to opakowanie, chcąc mieć pewność, że wrażliwe składniki wysoce odżywczego produktu zostaną odebrane przez konsumenta z młyna bez żadnych zmian. Używamy butelki Quadrotta zabezpieczonej folią, zawiązanej skórą i umieszczonej w ręcznie wykonanym drewnianym pudełku, zaklejonym woskiem. Dzięki temu konsumenci wiedzą, że produkt pochodzi bezpośrednio z młyna bez żadnej interwencji.