Magazyn Design
Magazyn Design
Plakat

Cells

Plakat 19 lipca 2017 PIY zbudowało mały budynek w Melbourne w Australii. Jest to mały zamek złożony z 761 elementów i nazwali go "Komórki". Węzły są zaprojektowane jako ręcznie toczony czop gwintowany i prosty czop, który jest podsumowany jako „czop wschodni”. West Mortise & rdquo ;. Znajdziesz ich produkty, w tym zmienne półki, gabinety i stojaki na buty itp., Z których wszystkie są rozbijane i ponownie składane w organizm. A wtedy poczujesz ich chęć swobodnego rozwoju.

Opakowanie Na Herbatę

Seven Tea House

Opakowanie Na Herbatę Tea Hall Brand, biorąc obraz swobodnego rozlewania i rozrzucania herbaty, koncepcja procesu parzenia herbaty, mocnego lub słabego, przekształcającego się w nieprzewidywalny sposób, jako element malowania herbaty podczas degustacji herbaty. Swobodny urok przyjmowania herbaty jako atramentu i używania palca jak pióra, szkicując rozległy umysł rodziny herbaciarni żyjącej krajobrazem. Oryginalny design opakowania zapewnia przytulną atmosferę, wyrażającą przyjemny czas życia przy herbacie.

Promocja Marki

Project Yellow

Promocja Marki Project Yellow to kompleksowy projekt artystyczny, który konstruuje wizualną koncepcję Everything is Yellow. Zgodnie z kluczową wizją, w różnych miastach powstaną duże ekspozycje plenerowe, a jednocześnie powstanie szereg kulturowo-twórczych pochodnych. Jako wizualna własność intelektualna, Project Yellow ma atrakcyjny wizualny obraz i energetyczną kolorystykę, tworząc ujednoliconą kluczową wizję, która czyni ludzi niezapomnianymi. Nadaje się do szeroko zakrojonej promocji online i offline oraz do tworzenia wizualnych pochodnych, jest to wyjątkowy projekt.

Visual Ip Design

Project Yellow

Visual Ip Design Project Yellow to kompleksowy projekt artystyczny, który konstruuje wizualną koncepcję Everything is Yellow. Zgodnie z kluczową wizją, w różnych miastach powstaną duże ekspozycje plenerowe, a jednocześnie powstanie szereg kulturowo-twórczych pochodnych. Jako wizualna własność intelektualna, Project Yellow ma atrakcyjny wizualny obraz i energetyczną kolorystykę, tworząc ujednoliconą kluczową wizję, która czyni ludzi niezapomnianymi. Nadaje się do szeroko zakrojonej promocji online i offline oraz do tworzenia wizualnych pochodnych, jest to wyjątkowy projekt.

Redesign Tożsamości Marki

InterBrasil

Redesign Tożsamości Marki Inspiracją do przemyślenia i przeprojektowania marki były zmiany w zakresie modernizacji i integracji w kulturze firmy. Projekt serca nie mógł już być zewnętrzny w stosunku do marki, inspirując partnerstwo zarówno wewnętrznie z pracownikami, jak i klientami. Zintegrowany związek między korzyściami, zaangażowaniem i jakością usług. Od kształtu po kolory, nowy projekt łączy serce z literą B i krzyż zdrowia w T. Dwa słowa połączone w środku sprawiają, że logo wygląda jak jedno słowo, jeden symbol, łączący R i B w serce.

Projekt Marki

EXP Brasil

Projekt Marki Projekt marki EXP Brasil wywodzi się z firmowych zasad jedności i partnerstwa. Wykorzystując mieszankę technologii i designu w swoich projektach, jak w życiu biurowym. Element typografii reprezentuje jedność i siłę tej firmy. Projekt litery X jest solidny i zintegrowany, ale bardzo lekki i technologiczny. Marka reprezentuje życie studyjne, z elementami w literach, zarówno w pozytywnej, jak i negatywnej przestrzeni, która łączy ludzi i design, indywidualny i zbiorowy, prosty z technologicznym, lekki i wytrzymały, profesjonalny i osobisty.