Magazyn Design
Magazyn Design
Rzeźba

Atgbeyond

Rzeźba Xi'an znajduje się na początku Wielkiego Jedwabnego Szlaku. W twórczym procesie badawczym sztuki łączą nowoczesność marki hotelu Xi'an W, wyjątkową historię i kulturę Xi'an oraz wspaniałe historie artystyczne z czasów dynastii Tang. Pop połączony ze sztuką graffiti stał się wyrazem artystycznym hotelu W, który wywarł ogromny wpływ.

Yong An Harbour Rebranding

Hak Hi Kong

Yong An Harbour Rebranding We wniosku wykorzystano trzy koncepcje przebudowy systemu CI dla portu rybackiego Yong-An. Pierwszym jest nowe logo stworzone z określonego materiału wizualnego wyodrębnionego z kulturowych cech społeczności Hakka. Następnym krokiem jest ponowne zbadanie wrażeń z rozrywki, a następnie stworzenie dwóch postaci maskotek reprezentujących i pozwól im pojawić się w nowych atrakcjach, aby oprowadzić turystę do portu. Wreszcie zaplanowanie dziewięciu miejsc w środku, otoczenie rozrywkami i pyszną kuchnią.

Projektowanie Wystaw

Tape Art

Projektowanie Wystaw W 2019 roku Taipei zaiskrzyło wizualne połączenie linii, fragmentów kolorów i fluorescencji. Była to wystawa Tape That Art zorganizowana przez FunDesign.tv i Tape That Collective. Różnorodne projekty z niezwykłymi pomysłami i technikami zostały zaprezentowane w 8 instalacjach na taśmie i pokazały ponad 40 obrazów na taśmie wraz z filmami z pracy artystów w przeszłości. Dodali również wspaniałe dźwięki i światło, aby wydarzenie stało się wciągającym środowiskiem artystycznym, a zastosowane materiały obejmowały taśmy tkaninowe, taśmy klejące, taśmy papierowe, opowieści opakowaniowe, taśmy plastikowe i folie.

Sztuka Instalacji

Inorganic Mineral

Sztuka Instalacji Zainspirowany głębokimi uczuciami do natury i doświadczeniem jako architekt, Lee Chi skupia się na tworzeniu unikalnych instalacji botanicznych. Zastanawiając się nad naturą sztuki i badając techniki twórcze, Lee przekształca wydarzenia życiowe w sformalizowane dzieła sztuki. Tematem tej serii prac jest zbadanie natury materiałów i sposobów ich rekonstrukcji poprzez system estetyczny i nową perspektywę. Lee uważa również, że zmiana definicji i rekonstrukcja roślin i innych sztucznych materiałów może sprawić, że naturalny krajobraz będzie miał emocjonalny wpływ na ludzi.

Rebranding Firmy

Astra Make-up

Rebranding Firmy Siła marki tkwi nie tylko w jej zdolnościach i wizji, ale także w komunikacji. Łatwy w użyciu katalog pełen mocnych zdjęć produktowych; zorientowana na konsumenta i atrakcyjna strona internetowa, która zapewnia usługi on-line i przegląd produktów marki. Opracowaliśmy również język wizualny w przedstawianiu sensacji marki z modowym stylem fotografii i linią świeżej komunikacji w mediach społecznościowych, nawiązując dialog między firmą a konsumentem.

Krój Pisma

Monk Font

Krój Pisma Monk szuka równowagi między otwartością i czytelnością humanistycznych bezszeryfowych liter i bardziej uregulowanym charakterem kwadratu bezszeryfowego. Chociaż pierwotnie zaprojektowany jako czcionka łacińska, wcześnie zdecydowano, że potrzebuje szerszego dialogu, aby uwzględnić wersję arabską. Zarówno łacina, jak i arabski przedstawiają nam to samo uzasadnienie i ideę wspólnej geometrii. Siła równoległego procesu projektowania umożliwia obu językom zrównoważoną harmonię i wdzięk. Zarówno arabski, jak i łaciński współpracują ze sobą bezproblemowo, mając wspólne liczniki, grubość łodygi i zakrzywione kształty.