Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

Calendar 2014 “Botanical Life”

Kalendarz Botanical Life to kalendarz przedstawiający piękne życie roślin na jednym arkuszu. Otwórz arkusz i połóż go na podstawie, aby cieszyć się różnymi wyskakującymi roślinami. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Kalendarz

Meet the Chef

Kalendarz W jaki sposób kalendarz korporacyjny może przyciągnąć więcej klientów do lokalnych restauracji w Tajlandii w kraju? Co powiesz na większe zaangażowanie w kalendarz za pomocą kodu QR, aby zobaczyć klipy wideo „Sekretny przepis” przedstawiające dania z 12 lokalnych restauracji w Tajlandii. Klipy zostaną przesłane do witryn sieci społecznościowych w celu łatwego udostępniania. Większa liczba wyświetleń pomoże restauracjom być lepiej rozpoznawalnymi i może prowadzić do większej sprzedaży. Dzięki temu lokalni przedsiębiorcy indywidualni mogą stać samodzielnie, prowadząc wybrany biznes, bez konieczności opuszczania rodzinnego miasta.

Karta Wiadomości

Pop-up Message Card “Leaves”

Karta Wiadomości Liście to kartki z wiadomościami z motywami wyskakujących liści. Rozjaśnij swoje wiadomości wyrazistym akcentem sezonowej zieleni. Dostępny w zestawie czterech różnych kart z czterema kopertami. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Kalendarz

Calendar 2014 “ZOO”

Kalendarz Zestaw papierowy ZOO jest łatwy w montażu. Nie potrzeba kleju ani nożyczek. Zmontować, łącząc ze sobą części z tym samym oznaczeniem. Każde zwierzę będzie miało dwumiesięczny kalendarz. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Kalendarz

Calendar 2014 “Safari”

Kalendarz Safari to papierowy kalendarz zwierząt. Wyjmij i złóż 6 arkuszy z 2 miesięcznymi kalendarzami po bokach. Złóż korpus i części złącza wzdłuż zagięć, spójrz na znaki na połączeniach i dopasuj razem, jak pokazano. Wysokiej jakości projekty mają moc modyfikowania przestrzeni i przekształcania umysłów użytkowników. Zapewniają komfort widzenia, trzymania i użytkowania. Są nasycone lekkością i elementem zaskoczenia, wzbogacającym przestrzeń. Nasze oryginalne produkty są projektowane w oparciu o koncepcję Life with Design.

Dekor Butelki

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Dekor Butelki Lśniąca złotem litewska wódka Gold. Black Edition ”odziedziczył swój ekskluzywny wygląd po litewskiej sztuce ludowej. Romb i jodełka, połączone z małych kwadratów, to bardzo częste wzory w litewskiej sztuce ludowej. Choć nawiązanie do tych motywów narodowych nabrało bardziej nowoczesnych form - tajemnicze refleksje z przeszłości zostały przekształcone w sztukę współczesną. Dominujące kolory złoty i czarny podkreślają wyjątkowy proces filtracji wódki przez filtr węglowy i złoty. To właśnie sprawia, że „litewska wódka jest złotem”. Black Edition ”tak delikatne i krystalicznie czyste.