Magazyn Design
Magazyn Design
Serie Fotograficzne

U15

Serie Fotograficzne Projekt artystów wykorzystuje cechy budynku U15 do stworzenia skojarzeń z naturalnymi elementami obecnymi w zbiorowej wyobraźni. Wykorzystując konstrukcję budynku i jego części, a także kolory i kształty, starają się przywołać bardziej szczegółowe lokalizacje, takie jak chiński kamienny las, amerykańska wieża diabła, jako typowe ikony przyrody, takie jak wodospady, rzeki i skaliste zbocza. Aby nadać każdemu obrazowi inną interpretację, artyści badają budynek w sposób minimalistyczny, używając różnych ujęć i perspektyw.

Strona Internetowa

Travel

Strona Internetowa W projekcie zastosowano minimalistyczną stylistykę, aby nie przeciążać doświadczenia użytkownika niepotrzebnymi informacjami. Bardzo trudno jest również zastosować styl minimalistyczny w branży turystycznej, ponieważ równolegle z prostym i przejrzystym projektem użytkownik musi uzyskać pełne informacje o swojej podróży, a nie jest to łatwe do połączenia.

Branding I Opakowanie

Leman Jewelry

Branding I Opakowanie Wizualne rozwiązanie nowej tożsamości firmy Leman Jewelry to zupełnie nowy system, który eksponuje luksus, wykwintność, a jednocześnie wyrafinowanie i minimalizm. Nowe logo zainspirowane procesem roboczym Leman, ich usługą projektowania haute couture, poprzez wykonanie wszystkich diamentowych kształtów otaczających symbol gwiazdy lub blasku, tworząc wyrafinowany symbol, a także odzwierciedlający lśniący efekt diamentu. Następnie wszystkie materiały dodatkowe zostały wyprodukowane z wysokiej jakości detalami, aby podkreślić i wzbogacić luksus wszystkich nowych elementów wizualnych marki.

Likier

GuJingGong

Likier Historie kulturowe przekazywane przez ludzi są przedstawione na opakowaniu, a wzory picia smoków są skrupulatnie narysowane. Smok jest szanowany w Chinach i symbolizuje pomyślność. Na ilustracji smok wychodzi, by pić. Ponieważ przyciąga wino, unosi się wokół butelki wina, dodając tradycyjne elementy, takie jak Xiangyun, pałac, góra i rzeka, co potwierdza legendę o hołdzie winu Gujing. Po otwarciu pudełka zostanie umieszczona warstwa kartonu z ilustracjami, aby pudełko miało ogólny efekt wyświetlania po otwarciu.

System Wskazywania Drogi

Airport Bremen

System Wskazywania Drogi Nowoczesny projekt o wysokim kontraście i przejrzysta informacja Hirarchie wyróżnia nowy system. System orientacji działa szybko i pozytywnie wpłynie na jakość obsługi lotniska. Najważniejszy oznacza obok zastosowania nowej czcionki, charakterystyczny element strzałki, wprowadzenie różnych, kontrastowych kolorów. Dotyczyło to zwłaszcza aspektów funkcjonalnych i psychologicznych, takich jak dobra widoczność, czytelność i pozbawione barier rejestrowanie informacji. Zastosowano nowe aluminiowe obudowy z nowoczesnym, zoptymalizowanym oświetleniem LED. Dodano wieże oznakowania.

Pojęcie Opakowania

Faberlic Supplements

Pojęcie Opakowania We współczesnym świecie ludzie są stale narażeni na agresywne działanie zewnętrznych czynników negatywnych. Zła ekologia, ruchliwy rytm życia w megalopoliach czy stresy prowadzą do zwiększonych obciążeń organizmu. Aby znormalizować i poprawić stan funkcjonalny organizmu, stosuje się suplementy. Główną metaforą tego projektu stał się schemat poprawy samopoczucia człowieka za pomocą suplementów. Również główny element graficzny powtarza kształt litery F - pierwszej litery w nazwie marki.