Magazyn Design
Magazyn Design
Animacja 3D

Alignment to Air

Animacja 3D Jeśli chodzi o animację kreatywnego listu, Jin zaczął od alfabetu A. A jeśli chodzi o etap koncepcyjny, starał się dostrzec bardziej żywiołowe nastroje odzwierciedlające jego filozofię, która jest dość aktywna, ale jednocześnie organizująca. Po drodze wymyślił sprzeczne słowa, które całkowicie reprezentowały jego pomysł w pewnym sensie, takim jak wyrównanie do powietrza, które jest tytułem tego projektu. Mając to na uwadze, animacja przedstawia bardziej precyzyjne i delikatne momenty na pierwszym słowie. Z drugiej strony kończy się to raczej elastyczną i luźną atmosferą, która zamanifestuje ostatnią literę.

Nazwa Projektu : Alignment to Air, Nazwisko projektanta : Jin Jeon, Imię klienta : Jin Jeon(J2Motion).

Alignment to Air Animacja 3D

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.