Magazyn Design
Magazyn Design
Logo

Wanlin Art Museum

Logo Ponieważ Muzeum Sztuki Wanlin znajdowało się na terenie kampusu Uniwersytetu Wuhan, nasza kreatywność musiała odzwierciedlać następujące cechy: Centralne miejsce spotkań dla studentów, aby uhonorować i docenić sztukę, jednocześnie prezentując aspekty typowej galerii sztuki. Musiał też wyglądać jak „humanistyczny”. Ponieważ studenci stoją na początku swojego życia, to muzeum sztuki jest początkiem dla studentów, którzy doceniają sztukę, a sztuka będzie im towarzyszyć przez całe życie.

Logo

Kaleido Mall

Logo Kaleido Mall zapewnia liczne miejsca rozrywki, w tym centrum handlowe, deptak i promenadę. W tym projekcie projektanci wykorzystali wzory kalejdoskopu z luźnymi, kolorowymi przedmiotami, takimi jak koraliki czy kamyczki. Kalejdoskop pochodzi od starogreckiego καλός (piękny, piękny) i εἶδος (to, co widać). W konsekwencji różnorodne wzorce odzwierciedlają różne usługi. Formy nieustannie się zmieniają, co pokazuje, że Galeria stara się zaskakiwać i fascynować odwiedzających.

Komoda

Black Labyrinth

Komoda Czarny labirynt autorstwa Eckharda Begera dla ArteNemus to pionowa komoda z 15 szufladami czerpiąca inspirację z azjatyckich gabinetów medycznych i stylu Bauhaus. Jego ciemny wygląd architektoniczny ożywają jasne promienie intarsji z trzema ogniskowymi, które są lustrzane wokół konstrukcji. Koncepcja i mechanizm pionowych szuflad z obrotową komorą nadają meblowi intrygujący wygląd. Struktura drewna pokryta jest okleiną barwioną na czarno, a intarsję wykonano z klonu płomienistego. Fornir jest olejowany w celu uzyskania satynowego wykończenia.

Rzeźby Miejskie

Santander World

Rzeźby Miejskie Santander World to publiczne wydarzenie artystyczne składające się z grupy rzeźb, które celebrują sztukę i otaczają miasto Santander (Hiszpania) w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata w Żeglarstwie Santander 2014. Rzeźby mają 4,2 metra wysokości, są wykonane z blachy stalowej, a każda z nich z nich są wykonane przez różnych artystów wizualnych. Każdy z elementów koncepcyjnie reprezentuje kulturę jednego z 5 kontynentów. Ma to na celu przedstawianie miłości i szacunku dla różnorodności kulturowej jako narzędzia do pokoju, oczami różnych artystów, i pokazywanie, że społeczeństwo wita różnorodność z otwartymi ramionami.

Plakat

Chirming

Plakat Kiedy Sook była młoda, zobaczyła na górze ładnego ptaka, ale ptak szybko odleciał, zostawiając za sobą tylko dźwięk. Spojrzała w niebo, aby znaleźć ptaka, ale widziała tylko gałęzie drzew i las. Ptak śpiewał dalej, ale nie miała pojęcia, gdzie jest. Od najmłodszych lat ptak był dla niej gałęziami drzew i dużym lasem. To doświadczenie sprawiło, że zwizualizowała dźwięk ptaków przypominających las. Dźwięk ptaka odpręża umysł i ciało. To zwróciło jej uwagę i połączyła to z mandalą, która wizualnie reprezentuje uzdrawianie i medytację.

Katalog

Classical Raya

Katalog Jedna rzecz w Hari Raya - to to, że ponadczasowe piosenki Raya z przeszłości wciąż pozostają bliskie ludziom do dziś. Czy jest lepszy sposób na zrobienie tego wszystkiego niż z motywem „Classical Raya”? Aby wydobyć esencję tego tematu, katalog upominków został zaprojektowany tak, aby przypominał starą płytę winylową. Naszym celem było: 1. Stworzenie specjalnego projektu zamiast stron zawierających wizualizacje produktów i ich ceny. 2. Zwiększyć poziom uznania dla muzyki klasycznej i sztuk tradycyjnych. 3. Wydobyć ducha Hari Raya.