Magazyn Design
Magazyn Design
Kieliszek Do Koniaku

30s

Kieliszek Do Koniaku Praca przeznaczona do picia koniaku. Jest dmuchany swobodnie w szklanej pracowni. To sprawia, że każdy kawałek szkła jest indywidualny. Szkło jest łatwe do uchwycenia i wygląda interesująco pod każdym kątem. Kształt kieliszka odbija światło pod różnymi kątami, zapewniając dodatkową przyjemność z picia. Ze względu na spłaszczony kształt filiżanki, możesz postawić szklankę na stole tak, jak chcesz, opierając się na którejkolwiek z jego stron. Nazwa i idea dzieła upamiętniają starzenie się artysty. Projekt odzwierciedla niuanse starzenia i nawiązuje do tradycji starzenia koniaku poprawiającego jakość.

Opakowanie Do Pielęgnacji Skóry

Bionyalux

Opakowanie Do Pielęgnacji Skóry Koncepcja przywracania skóry w nowych produktach do pielęgnacji skóry zbiega się z zerowym obciążeniem recyklingiem bagassy, ochroną środowiska i koncepcją ekologiczną. Spośród cech produktu 60-dniowego ograniczonego okresu przydatności do spożycia w ramach 30-dniowego procesu leczenia poprawy skóry, 30 i 60 są wybrane jako wizualny symbol rozpoznawczy produktu oraz trzy etapy użytkowania, 1, 2, 3 są zintegrowane z wizją.

Opakowanie Ryżu

Songhua River

Opakowanie Ryżu Songhua River Rice to wysokiej klasy produkt ryżowy należący do SOURCEAGE Food Group. Jako tradycyjny chiński festiwal - zbliża się Święto Wiosny, projektują oni poprzez pięknie zapakowany produkt ryżowy jako prezenty dla klientów prezentów na Święto Wiosny, więc ogólny projekt musi odzwierciedlać świąteczną atmosferę Święta Wiosny, podkreślając tradycyjne chińskie elementy kulturowe i pomyślne dobre znaczenie.

Instalacja Rzeźbiarska

Superegg

Instalacja Rzeźbiarska Superegg to szybki wzrost liczby jednorazowych kapsułek kawy, co symbolizuje ludzką wygodę i jej wpływ na środowisko. Pojawiający się lewitujący nad ziemią, teksturowany geometryczny kształt superegg, udokumentowany przez matematyka Gabriela Lame'a, jest usiany przypadkowymi odrzuconymi kapsułkami kawy ułożonymi w idealne linie. Trzewne doznanie angażuje widza ze wszystkich kątów i odległości. Ponad 3000 kapsułek zebrano poprzez wezwanie do działania w mediach społecznościowych i lokalnej społeczności. Superegg pozwala widzowi przeglądać odpady i zachęcać do nowych nawyków związanych z recyklingiem.

Zestaw Upominkowy Dla Smakoszy

Saintly Flavours

Zestaw Upominkowy Dla Smakoszy Saintly Flavours to zestaw upominkowy dla smakoszy, skierowany do konsumentów luksusowych sklepów. Podążając za trendem, w którym jedzenie i jadalnia stały się modne, inspiracją dla projektu jest katolicki temat modowy Met Gala 2018. Jeremy Bonggu Kang próbował stworzyć wygląd, który przyciąga wzrok konsumentów z wyższej półki, wykorzystując ozdobny i tradycyjny styl wytrawiania ilustracji, aby przedstawić bogatą tradycję sztuki i wysokiej jakości wytwarzania żywności w katolickich klasztorach.

Publiczna Przestrzeń Artystyczna

Dachuan Lane Art Installation

Publiczna Przestrzeń Artystyczna Dachuan Lane of Chengdu, West Bank of Jinjiang River, to historyczna ulica łącząca ruiny muru Chengdu East Gate City. W ramach projektu brama Dachuan Lane w historii została przebudowana starą drogą na pierwotnej ulicy, a historię tej ulicy opowiedziała instalacja sztuki ulicznej. Interwencja instalacji artystycznej jest rodzajem nośnika kontynuacji i transmisji historii. Nie tylko odwzorowuje ślady zniszczonych historycznych ulic i zaułków, ale także zapewnia rodzaj temperatury pamięci miejskiej dla nowych ulic i zaułków.