Magazyn Design
Magazyn Design
Instalacja Tematyczna

Dancing Cubes

Instalacja Tematyczna Ten projekt współdziała z wyświetlanym tematem za pomocą modułów. Ta podstawka tematyczna została zaprojektowana z samorozszerzalnym mechanizmem, który umożliwia połączenie sześciu lub więcej kostek z jednostką o zwiększonej skali w trzech prostopadłych kierunkach. Swobodna konfiguracja z nacięciami upodabnia połączenie do tańczących ludzi z przeplotem. Rozmieszczenie małych otworów tworzy strukturę akomodacji dla przedmiotu z częściami liniowymi.

Identyfikacja Wizualna

film festival

Identyfikacja Wizualna „Kino, ahoy” to hasło drugiej edycji Europejskiego Festiwalu Filmowego na Kubie. Jest to część koncepcji projektowej skupionej na podróżach jako sposobie łączenia kultur. Projekt przywodzi na myśl podróż statku wycieczkowego podróżującego z Europy do Hawany wypełnionej filmami. Projekt zaproszeń i biletów na festiwal został zainspirowany paszportami i kartami pokładowymi, z których korzystają dziś podróżnicy na całym świecie. Idea podróżowania po filmach zachęca publiczność do otwartości i ciekawości wymiany kulturalnej.

Przekąski

Have Fun Duck Gift Box

Przekąski Pudełko upominkowe "Have Fun Duck" to specjalne pudełko prezentowe dla młodych ludzi. Zainspirowany zabawkami, grami i filmami w stylu pikseli projekt przedstawia „miasto jedzenia” dla młodych ludzi z interesującymi i szczegółowymi ilustracjami. Obraz IP zostanie wkomponowany w ulice miasta, a młodzi ludzie uwielbiają sport, muzykę, hip-hop i inne formy rozrywki. Przeżyj zabawne gry sportowe, ciesząc się jedzeniem, wyrażaj młody, zabawny i szczęśliwy styl życia.

Opakowanie Żywnościowe

Kuniichi

Opakowanie Żywnościowe Tradycyjna japońska konserwowana żywność Tsukudani nie jest dobrze znana na świecie. Duszona potrawa na bazie sosu sojowego, będąca połączeniem różnych owoców morza i lądowych składników. Nowe opakowanie zawiera dziewięć etykiet zaprojektowanych w celu unowocześnienia tradycyjnych japońskich wzorów i wyrażenia właściwości składników. Nowe logo marki zostało zaprojektowane z myślą o kontynuacji tej tradycji przez następne 100 lat.

Miód

Ecological Journey Gift Box

Miód Projekt pudełka upominkowego z miodem jest inspirowany „ekologiczną podróżą” Shennongjia z obfitością dzikich roślin i dobrym naturalnym środowiskiem ekologicznym. Twórczym motywem projektu jest ochrona lokalnego środowiska ekologicznego. Projekt wykorzystuje tradycyjną chińską sztukę wycinaną z papieru i sztukę lalek cieni, aby pokazać lokalną naturalną ekologię oraz pięć rzadkich i zagrożonych zwierząt chronionych pierwszej klasy. Na materiał opakowaniowy użyto szorstkiej trawy i papieru drzewnego, który reprezentuje pojęcie ochrony przyrody i środowiska. Zewnętrzne pudełko może służyć jako wyjątkowe pudełko do ponownego wykorzystania.

Infografika Z Animowanym Gifem

All In One Experience Consumption

Infografika Z Animowanym Gifem Projekt All In One Experience Consumption to infografika Big Data pokazująca takie informacje, jak cel, rodzaj i konsumpcja odwiedzających złożone centra handlowe. Główna zawartość składa się z trzech reprezentatywnych spostrzeżeń pochodzących z analizy Big Data i jest ułożonych od góry do dołu zgodnie z kolejnością ważności. Grafiki są wykonane przy użyciu technik izometrycznych i są pogrupowane w reprezentatywny kolor każdego przedmiotu.