Magazyn Design
Magazyn Design
Przełomem Graficznym

The Graphic Design in Media Conception

Przełomem Graficznym Ta książka jest o projektowaniu graficznym; zapewnia wyraźne, szczegółowe spojrzenie na strukturę projektu jako proces używany do komunikowania się z odbiorcami z różnych kultur poprzez metody projektowania, w tym znaczenie projektu graficznego jako roli, procesy projektowania jako techniki, projektowanie marki jako kontekst rynkowy, projektowanie opakowań z przygotowanych szablonów oraz zawiera prace z bardzo pomysłowych kreacji, które służą do wskazania zasad projektowania.

Grafika Do Domku Letniskowego

SAKÀ

Grafika Do Domku Letniskowego Studio PRIM PRIM stworzyło identyfikację wizualną pensjonatu SAKÀ obejmującą: projekt nazwy i logo, grafikę każdego pokoju (projekty symboli, wzory tapet, projekty zdjęć ściennych, aplikacji na poduszki itp.), Projekt strony internetowej, pocztówki, identyfikatory, wizytówki oraz zaproszenia. Każdy pokój w pensjonacie SAKÀ przedstawia inną legendę związaną z Druskiennikami (miejscowość wypoczynkowa na Litwie, w której znajduje się dom) i okolicą. Każdy pokój ma swój własny symbol jako słowo kluczowe z legendy. Ikony te pojawiają się w grafikach wnętrz i innych obiektach tworzących jego wizualną tożsamość.

Opakowania Na Owoce Morza

PURE

Opakowania Na Owoce Morza Koncepcja tej nowej serii produktów to „Wolne od”. Mówiąc prościej, stworzyliśmy niezwykle luźny projekt. Zazwyczaj w przypadku owoców morza w puszce są to ciemne i zagracone opakowania, nasz projekt jest „wolny” od jakiegokolwiek statecznika optycznego. Z drugiej strony, asortyment przeznaczony jest również dla alergików i osób wrażliwych na żywność. Więc wydaje się to niemal celowo jakaś medycyna. Sprzedaż rozpoczęła się w styczniu 2013 roku i jest niezwykle udana. Informacje zwrotne od handlu detalicznego są następujące: Bardzo długo czekaliśmy na dobrze wyglądającą i przemyślaną koncepcję. Klient to pokocha.

Artykuły Papiernicze

commod – Feines in Holz

Artykuły Papiernicze „Commod” specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz. Zgodnie z mottem „szlachetne materiały drewniane” firma realizuje szczególnie ekskluzywne projekty mieszkaniowe. Artykuły papiernicze miały sprostać temu roszczeniu. Zmniejszony, ale zabawny układ został zrealizowany przy użyciu specjalnie mieszanych kolorów. Papeteria odzwierciedla styl firmy, a także jej ideologię, aby używać tylko najcenniejszych materiałów: papier jest wykonany w 100% z bawełny, koperty z prawdziwej drewnianej okleiny. Wizytówki „ucieleśniają” hasło firmowe tworząc trójwymiarową salę zawierającą typowe drewniane produkty.

Organiczne Meble I Rzeźba

pattern of tree

Organiczne Meble I Rzeźba Propozycja przegrody, która nieefektywnie wykorzystuje części drzew iglastych; to znaczy smukła część górnej połowy pnia i nieregularna część korzeni. Zwróciłem uwagę na organiczne słoje roczne. Nakładające się organiczne wzory przegrody tworzyły wygodny rytm w nieorganicznej przestrzeni. Dzięki produktom zrodzonym z tego cyklu materiałów organiczny kierunek przestrzenny staje się możliwością dla konsumenta. Co więcej, wyjątkowość każdego produktu nadaje mu znacznie wyższą wartość.