Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendarz Kalendarz promocyjny serwisu portalu, goo (http://www.goo.ne.jp) to funkcjonalny kalendarz z arkuszem na każdy miesiąc, który przekształca się w kieszonkę, która umożliwia przechowywanie i zarządzanie wizytówkami, notatkami i paragonami . Motyw przewodni to Red String, aby pokazać więź między goo a jego użytkownikami. Oba końce kieszeni są w rzeczywistości utrzymane czerwonymi szwami, które stają się główną atrakcją wzoru. Kalendarz w przyjemnie wyrazistej formie, w sam raz na 2014 rok.

Etykiety

Stumbras Vodka

Etykiety Ta kolekcja wódek Stumbras 'Classic ożywia dawne litewskie tradycje produkcji wódki. Design sprawia, że stary, tradycyjny produkt jest bliski i odpowiedni dla dzisiejszego konsumenta. Zielona szklana butelka, ważne dla litewskiego wyrobu wódki, legendy oparte na prawdziwych faktach i przyjemne, przyciągające wzrok detale - zawinięta, wycięta forma przypominająca stare fotografie, skośny pasek na dnie dopełniający klasyczną symetryczną kompozycję, oraz czcionki i kolory, które przekazują tożsamość każdej sub-marki - wszystko to sprawia, że tradycyjna kolekcja wódek jest nietradycyjna i interesująca.

Kalendarz

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendarz Budujemy z tobą miasta. Wiadomość, którą przekazuje NTT East Japan Corporate Sales Promotion, znajduje się w tym kalendarzu biurkowym. Górna część kalendarza jest wycięta z kolorowych budynków, a zachodzące na siebie kartki tworzą jedno szczęśliwe miasto. Jest to kalendarz, dzięki któremu można co miesiąc zmieniać scenerię linii budynków i daje poczucie szczęścia przez cały rok.

Kalendarz

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendarz Jest to kalendarz biurkowy wykonany z wycinanym wzorem z motywami sezonowymi na znakomitym tłoczeniu. Najważniejszym elementem projektu jest wyświetlenie motywów sezonowych ustawionych pod kątem 30 stopni, aby zapewnić najlepszą widoczność. Ta nowa forma wyraża nowatorski talent NTT COMWARE do tworzenia nowych pomysłów. Zwrócono uwagę na funkcjonalność kalendarza z dużą ilością miejsca do pisania i liniami prostymi. Jest dobry do szybkiego przeglądania i łatwy w użyciu, pełen oryginalności, która odróżnia go od innych kalendarzy.

Szufelka I Miotła

Ropo

Szufelka I Miotła Ropo to samobalansująca się szufelka i miotła, która nigdy nie spada na podłogę. Dzięki niewielkiej wadze zbiornika na wodę znajdującego się w dolnej komorze szufelki, Ropo w naturalny sposób utrzymuje równowagę. Po łatwym zmiataniu kurzu za pomocą prostej krawędzi szufelki, użytkownicy mogą połączyć ze sobą miotłę i szufelkę i odłożyć je jako jedną całość bez obawy, że kiedykolwiek spadnie. Nowoczesna organiczna forma ma na celu uproszczenie wnętrz, a funkcja kołysania weeble ma na celu zabawiać użytkowników podczas czyszczenia podłogi.

Etykieta Wina

5 Elemente

Etykieta Wina Projekt „5 Elemente” jest efektem projektu, w którym klient zaufał agencji projektowej z pełną swobodą wypowiedzi. Punktem kulminacyjnym tego projektu jest rzymska litera „V”, która przedstawia główną ideę produktu - pięć rodzajów wina splecionych w niepowtarzalną mieszankę. Specjalny papier zastosowany na etykiecie oraz strategiczne rozmieszczenie wszystkich elementów graficznych prowokują potencjalnego konsumenta do wzięcia butelki, obrócenia jej w dłonie, dotknięcia, co z pewnością robi głębsze wrażenie i sprawia, że projekt jest bardziej zapadający w pamięć.