Magazyn Design
Magazyn Design
Plakat

Chirming

Plakat Kiedy Sook była młoda, zobaczyła na górze ładnego ptaka, ale ptak szybko odleciał, zostawiając za sobą tylko dźwięk. Spojrzała w niebo, aby znaleźć ptaka, ale widziała tylko gałęzie drzew i las. Ptak śpiewał dalej, ale nie miała pojęcia, gdzie jest. Od najmłodszych lat ptak był dla niej gałęziami drzew i dużym lasem. To doświadczenie sprawiło, że zwizualizowała dźwięk ptaków przypominających las. Dźwięk ptaka odpręża umysł i ciało. To zwróciło jej uwagę i połączyła to z mandalą, która wizualnie reprezentuje uzdrawianie i medytację.

Nazwa Projektu : Chirming, Nazwisko projektanta : Sook Ko, Imię klienta : Sejong University.

Chirming Plakat

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.