Magazyn Design
Magazyn Design
Plakat Filmowy

Mosaic Portrait

Plakat Filmowy Film artystyczny „Mosaic Portrait” został wydany jako plakat koncepcyjny. Opowiada głównie historię dziewczyny, która padła ofiarą napaści seksualnej. Biały zwykle ma metaforę śmierci i symbol czystości. Plakat ten decyduje się ukryć przesłanie „śmierci” za cichym i łagodnym stanem dziewczyny, aby podkreślić silniejsze emocje kryjące się za ciszą. Jednocześnie projektant wkomponował w obraz elementy artystyczne i sugestywne symbole, powodując szersze myślenie i eksplorację dzieł filmowych.

Kryształowa Rzeźba Świetlna

Grain and Fire Portal

Kryształowa Rzeźba Świetlna Zbudowana z drewna i kryształu kwarcu ta organiczna rzeźba świetlna wykorzystuje drewno pozyskiwane w sposób zrównoważony z zapasów starego drewna tekowego. Zwietrzałe przez dziesięciolecia słońcem, wiatrem i deszczem drewno jest następnie ręcznie formowane, piaskowane, wypalane i wykańczane w naczyniu do przechowywania oświetlenia LED i wykorzystania kryształów kwarcu jako naturalnego dyfuzora. W każdej rzeźbie zastosowano w 100% naturalne niezmienione kryształy kwarcu, które mają około 280 milionów lat. Stosuje się różnorodne techniki wykańczania drewna, w tym metodę Shou Sugi Ban polegającą na wykorzystaniu ognia do konserwacji i kontrastującego koloru.

Aplikacja Mobilna

DeafUP

Aplikacja Mobilna DeafUP podkreśla znaczenie edukacji i doświadczenia zawodowego dla społeczności niesłyszących w Europie Wschodniej. Tworzą środowisko, w którym słuchacze i niesłyszący studenci mogą spotykać się i współpracować. Wspólna praca będzie naturalnym sposobem wzmacniania i motywowania osób niesłyszących do większej aktywności, podnoszenia ich talentów, uczenia się nowych umiejętności i wprowadzania zmian.

Strona Internetowa

Tailor Made Fragrance

Strona Internetowa Tailor Made Fragrance zrodziło się z doświadczenia włoskiej firmy specjalizującej się w opracowywaniu i produkcji opakowań podstawowych dla branży perfumeryjnej, pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych i zapachów do domu. Rolą Webgriffe było wspieranie strategii biznesowej klienta poprzez zaprojektowanie rozwiązania sprzyjającego świadomości marki oraz uruchomienie nowej jednostki biznesowej skoncentrowanej na umożliwieniu użytkownikom tworzenia ich unikalnych iw pełni spersonalizowanych perfum, co stanowi pierwszy krok w szerokim procesie rozwoju przemysłu i segmentacja oferty B2B.

Etykieta Piwa

Carnetel

Etykieta Piwa Projekt etykiety piwa w stylu Art Nouveau. Etykieta piwa zawiera również wiele szczegółów dotyczących procesu warzenia. Konstrukcja pasuje również do dwóch różnych butelek. Można to zrobić po prostu drukując projekt na 100-procentowym wyświetlaczu i 70-procentowym rozmiarze. Etykieta jest połączona z bazą danych, co zapewnia, że każda butelka otrzymuje unikalny numer napełnienia.

Tożsamość Marki

BlackDrop

Tożsamość Marki To jest osobista strategia marki i projekt tożsamości. BlackDrop to sieć sklepów i marka zajmująca się sprzedażą i dystrybucją kawy. BlackDrop to osobisty projekt, początkowo opracowany w celu nadania ton i kreatywnego kierunku dla niezależnych, osobistych firm kreatywnych. Ta tożsamość marki została stworzona w celu pozycjonowania Aleksa jako zaufanego konsultanta marki w społeczności startupowej. BlackDrop oznacza zgrabną, współczesną, przejrzystą markę startupową, która ma na celu stać się ponadczasową, rozpoznawalną i wiodącą w branży marką.