Magazyn Design
Magazyn Design
Księgarnia

Guiyang Zhongshuge

Księgarnia Dzięki górzystym korytarzom i półkom przypominającym naciekowe groty księgarnia wprowadza czytelników w świat krasowej jaskini. W ten sposób zespół projektowy zapewnia fantastyczne wrażenia wizualne, jednocześnie przenosząc lokalne cechy i kulturę na większe tłumy. Guiyang Zhongshuge był kultowym elementem i miejskim punktem orientacyjnym w mieście Guiyang. Ponadto wypełnia lukę w kulturowej atmosferze Guiyang.

Nazwa Projektu : Guiyang Zhongshuge, Nazwisko projektanta : Li Xiang, Imię klienta : X+Living.

Guiyang Zhongshuge Księgarnia

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.