Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt I Koncepcja Fryzury

Hairchitecture

Projekt I Koncepcja Fryzury HAIRCHITEKTURA jest efektem skojarzenia fryzjera Gijo z grupą architektów FAHR 021.3. Zmotywowani Europejską Stolicą Kultury w Guimaraes 2012, proponują pomysł połączenia dwóch kreatywnych metodologii: Architecture & Hairstyle. Dzięki brutalistycznej architekturze rezultatem jest niesamowita nowa fryzura oznaczająca włosy przemiany w absolutnej łączności ze strukturami architektonicznymi. Przedstawione wyniki mają odważny i eksperymentalny charakter z silną współczesną interpretacją. Praca zespołowa i umiejętności były kluczowe, aby zmienić pozornie zwyczajne włosy.

Kalendarz

NISSAN Calendar 2013

Kalendarz Każdego roku Nissan tworzy kalendarz pod hasłem marki „Podekscytowanie inne niż wszystkie”. Wersja z 2013 roku jest wypełniona otwierającymi oczy i niepowtarzalnymi pomysłami i obrazami, będącymi wynikiem współpracy z artystą malującym taniec „SAORI KANDA”. Wszystkie obrazy w kalendarzu są dziełami SAORI KANDY, malarki tańca. Swoją inspirację, jaką dał Nissan Nissan, ucieleśniała w swoich obrazach, które zostały narysowane bezpośrednio na poziomej zasłonie umieszczonej w pracowni.

Broszura

NISSAN CIMA

Broszura ・ Nissan połączył wszystkie swoje najnowocześniejsze technologie i mądrość, materiały wnętrza o doskonałej jakości i sztukę japońskiego rzemiosła („MONOZUKURI” po japońsku), aby stworzyć luksusową limuzynę o niezrównanej jakości - nową CIMA, samotny flagowy Nissan.・ Niniejsza broszura ma na celu nie tylko przedstawienie cech produktów CIMA, ale także pokazanie odbiorcom zaufania i dumy Nissana ze swojego rzemiosła.

Projekt Opakowania Gumy Do Żucia

ZEUS

Projekt Opakowania Gumy Do Żucia Wzory opakowań na gumę do żucia. Ideą tych projektów jest „stymulowanie wrażliwości”. Docelowymi produktami są dwudziestokilkuletni mężczyźni, a te innowacyjne projekty pomagają im instynktownie wybierać produkty w sklepach. Główne wizualizacje wyrażają spektakularny światopogląd na naturalne zjawiska, które wiążą się z każdym smakiem. THUNDER SPARK dla intensywnego i elektryzującego smaku, SNOW STORM dla mrożącego i silnie chłodzącego aromatu, a RAIN SHOWER dla nawilżającego, soczystego i wodnistego smaku.

Fotochromowa Konstrukcja Baldachimu

Or2

Fotochromowa Konstrukcja Baldachimu Or2 to jednopowierzchniowa konstrukcja dachu, która reaguje na światło słoneczne. Wieloboczne segmenty powierzchni reagują na światło ultrafioletowe, odwzorowując położenie i intensywność promieni słonecznych. W cieniu segmenty Or2 są przezroczyste i białe. Jednak pod wpływem światła słonecznego stają się kolorowe, zalewając przestrzeń poniżej różnymi odcieniami światła. W ciągu dnia Or2 staje się urządzeniem zacieniającym, biernie kontrolującym przestrzeń pod nim. W nocy Or2 zamienia się w ogromny żyrandol, rozsyłając światło, które zostało zebrane przez zintegrowane ogniwa fotowoltaiczne w ciągu dnia.

Etykieta I Opakowanie Na Wino Musujące

Il Mosnel QdE 2012

Etykieta I Opakowanie Na Wino Musujące Tak jak jezioro Iseo rozpryskuje się na brzegach Franciacorta, tak wino musujące moczy boki kieliszka. Koncepcja jest graficznym odzwierciedleniem kształtu jeziora i wyraża całą moc butelki Reserve wlanej do kryształowego szkła. Elegancka i żywa etykieta, zrównoważona grafiką i kolorami, to śmiałe rozwiązanie z przezroczystym polipropylenem i złotym nadrukiem w całości na gorąco, dającym nowe doznania. Wylewanie wina jest podkreślone na pudełku, gdzie grafika owija się wokół opakowania: prosta i efektowna złożona z dwóch elementów „slive et tiroir”.