Magazyn Design
Magazyn Design
Instalacja Rzeźbiarska

Superegg

Instalacja Rzeźbiarska Superegg to szybki wzrost liczby jednorazowych kapsułek kawy, co symbolizuje ludzką wygodę i jej wpływ na środowisko. Pojawiający się lewitujący nad ziemią, teksturowany geometryczny kształt superegg, udokumentowany przez matematyka Gabriela Lame'a, jest usiany przypadkowymi odrzuconymi kapsułkami kawy ułożonymi w idealne linie. Trzewne doznanie angażuje widza ze wszystkich kątów i odległości. Ponad 3000 kapsułek zebrano poprzez wezwanie do działania w mediach społecznościowych i lokalnej społeczności. Superegg pozwala widzowi przeglądać odpady i zachęcać do nowych nawyków związanych z recyklingiem.

Zestaw Upominkowy Dla Smakoszy

Saintly Flavours

Zestaw Upominkowy Dla Smakoszy Saintly Flavours to zestaw upominkowy dla smakoszy, skierowany do konsumentów luksusowych sklepów. Podążając za trendem, w którym jedzenie i jadalnia stały się modne, inspiracją dla projektu jest katolicki temat modowy Met Gala 2018. Jeremy Bonggu Kang próbował stworzyć wygląd, który przyciąga wzrok konsumentów z wyższej półki, wykorzystując ozdobny i tradycyjny styl wytrawiania ilustracji, aby przedstawić bogatą tradycję sztuki i wysokiej jakości wytwarzania żywności w katolickich klasztorach.

Publiczna Przestrzeń Artystyczna

Dachuan Lane Art Installation

Publiczna Przestrzeń Artystyczna Dachuan Lane of Chengdu, West Bank of Jinjiang River, to historyczna ulica łącząca ruiny muru Chengdu East Gate City. W ramach projektu brama Dachuan Lane w historii została przebudowana starą drogą na pierwotnej ulicy, a historię tej ulicy opowiedziała instalacja sztuki ulicznej. Interwencja instalacji artystycznej jest rodzajem nośnika kontynuacji i transmisji historii. Nie tylko odwzorowuje ślady zniszczonych historycznych ulic i zaułków, ale także zapewnia rodzaj temperatury pamięci miejskiej dla nowych ulic i zaułków.

Komunikacja Wizualna

Plates

Komunikacja Wizualna Aby zademonstrować różne działy sklepu z narzędziami, Didyk Pictures wpadł na pomysł, aby zaprezentować je jako kilka tabliczek z różnymi przedmiotami na wierzchu, podawanymi w restauracji. Białe tło i białe naczynia pomagają zaakcentować serwowane przedmioty i ułatwiają odwiedzającym sklep znalezienie odpowiedniego działu. Obrazy były również używane na billboardach 6x3 metrów i plakatach w transporcie publicznym w całej Estonii. Białe tło i prosta kompozycja sprawiają, że przekaz reklamowy może być odebrany nawet przez przejeżdżającego samochodu.

Rzeźba

Iceberg

Rzeźba Góry lodowe to wewnętrzne rzeźby. Łącząc góry, można budować łańcuchy górskie, mentalne krajobrazy ze szkła. Powierzchnia każdego przedmiotu ze szkła pochodzącego z recyklingu jest niepowtarzalna. Zatem każdy przedmiot ma niepowtarzalny charakter, duszę. Rzeźby są ręcznie formowane, podpisywane i numerowane w Finlandii. Główną filozofią rzeźb lodowych jest odzwierciedlenie zmian klimatycznych. Dlatego zastosowanym materiałem jest szkło z recyklingu.

Aplikacja Zegarka

TTMM for Pebble

Aplikacja Zegarka TTMM to 130 Watchfaces poświęconych smartwatchowi Pebble 2. Poszczególne modele pokazują godzinę i datę, dzień tygodnia, kroki, czas aktywności, dystans, temperaturę i stan baterii lub Bluetooth. Użytkownik może dostosować rodzaj informacji i zobaczyć dodatkowe dane po potrząśnięciu. Tarcze zegarków TTMM są proste, minimalistyczne i estetyczne. Jest to połączenie cyfr i abstrakcyjnej grafiki informacyjnej, idealne na erę robotów.