Magazyn Design
Magazyn Design
Inteligentny Młyn Kuchenny

FinaMill

Inteligentny Młyn Kuchenny FinaMill to potężny młynek kuchenny z wymiennymi i wielokrotnymi zasobnikami przypraw. FinaMill to łatwy sposób na podniesienie poziomu gotowania dzięki odważnemu smakowi świeżo zmielonych przypraw. Po prostu napełnij kapsułki wielokrotnego użytku suszonymi przyprawami lub ziołami, zatrzaśnij saszetkę i zmiel dokładnie taką ilość przypraw, jakiej potrzebujesz, naciskając przycisk. Wymień kapsułki przypraw kilkoma kliknięciami i gotuj dalej. To jedyny młynek do wszystkich Twoich przypraw.

Nazwa Projektu : FinaMill, Nazwisko projektanta : Alex Liu, Imię klienta : Elemex Limited.

FinaMill Inteligentny Młyn Kuchenny

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.