Magazyn Design
Magazyn Design
Regulowana Lampa Stołowa

Poise

Regulowana Lampa Stołowa Akrobatyczny wygląd Poise, lampy stołowej zaprojektowanej przez Roberta Dabiego z Unform.Studio zmienia postawę statyczną i dynamiczną oraz postawę dużą lub małą. W zależności od proporcji między jego podświetlanym pierścieniem a trzymającym go ramieniem powstaje linia przecinająca lub styczna do okręgu. Po umieszczeniu na wyższej półce pierścień może wystawać poza półkę; lub przechylając pierścień, może dotknąć otaczającej ściany. Celem tej regulacji jest kreatywne zaangażowanie właściciela i zabawa źródłem światła w stosunku do innych otaczających go obiektów.

Nazwa Projektu : Poise, Nazwisko projektanta : Dabi Robert, Imię klienta : unform.

Poise Regulowana Lampa Stołowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.